مطالب پيشنهادي

تعبیر خواب فسنجان ، تعبیر خوردن فسنجان در خواب

تاريخ : 23 اکتبر
بازدید : 3977

تعبیر خواب فسنجان و تعبیر خوردن فسنجان در خواب

فسنجان یا خورشت فسنجان از قدیمی‌ترین غذاهای ایرانی است. این خورشت خوشمزه معمولاً با استفاده از گوشت و رب انار به همراه گردو تهیه می‌شود. برای تعبیر و تفسیر این گونه عذاها حتماً بایستی طمع و مزه غذا در خواب حس شود تا بتوان تفسیر و نظری در مورد آن بیان کرد. بیشتر معبرین غذا را نعمت و برکت دانسته‌اند ولی در مورد غذاهای ترش و تند تعابیر متفاوت می‌باشند.
تعبیر خواب فسنجان ، تعبیر خوردن فسنجان در خواب, جدید 1400 -گهر

تعبیر خواب فسنجان

منوچهر مطیعی تهرانی گوید: دیدن فسنجان در خواب بد نیست و آن را باید جزو غذاهای خوب محسوب داشت. فسنجان مالی است که آماده و اندوخته و فراهم شده به دست بیننده خواب می‌رسد و به طبع او بسیار خوش می‌آید ولی کسی که مال را فراهم آورده زحمت بسیار کشیده و مراحل بی شماری را پشت سر نهاده است که از آن مال بهره کمی می‌برد.

تعبیر خواب خوردن فسنجان

منوچهر مطیعی تهرانی گوید: اگر در خواب ببینید که فسنجان می‌خورید چنین مالی به دست شما می‌رسد که شاید میراث باشد.

تعبیر خواب پختن فسنجان

منوچهر مطیعی تهرانی گوید: چنانچه در خواب ببینید که خودتان فسنجان می‌پزید مالی را برای دیگران می‌اندوزید. زحمتی می‌کشید و ثروتی گرد می‌آورید که خودتان بهره اندکی از آن می‌برید.

تعبیر خواب خورشت فسنجان ترش

منوچهر مطیعی تهرانی گوید: روی هم رفته دیدن فسنجان در خواب خوب است به شرطی که ترش نباشد. معمولاً رب انار در فسنجان می‌زنند و رب انار ترشی دارد. چنانچه در عالم خواب ترشی رب محسوب باشد و دهان شما آن را حس کند اثر نیک خواب از بین می‌رود و غم و رنج و اندوه همراه آن مال اندوخته به سراغ بیننده خواب می‌آید.
آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

گـهـر در شبکه هاي اجتماعي