مطالب پيشنهادي

تعبیر خواب فاتحه خواندن ، تعبیر فاتحه خواندن در خواب

تاريخ : 23 اکتبر
بازدید : 7356

تعبیر خواب فاتحه خواندن و تعبیر فاتحه خواندن در خواب

فاتحه خواندن سر قبر

در روایات متعددی آمده است که بازماندگان مرده هرکار خیری برای وی انجام دهند (مانند قرائت قرآن، فاتحه، صدقه، حج، نماز و روزه،…) به او می‌رسد و از آن کار بهرمند می‌گردد، بر پایه این روایات، حتی اعمالی مثل فاتحه که می‌توان در سر قبر خواند اگر در جای دیگری نیز خوانده شود به مرده می‌رسد. البته رفتن بر سر قبر مرده ثواب جداگانه ای غیر از فاتحه خواندن دارد و مرده از این که به زیارت او بروند خوشحال می‌شود.
تعبیر خواب فاتحه خواندن ، تعبیر فاتحه خواندن در خواب, جدید 1400 -گهر

تعبیر خواب زیارت اهل قبور

دیدن قبر در خواب را بیشتر معبرین به زندان تعبیر کرده‌اند. به گفته مطیعی تهرانی دیدن قبر در خواب به هیچ وجه وحشتناک نیست دیدن قبر در خواب زندان است و گرفتاری‌های شدید زندگی است. این گرفتاری‌ها می‌تواند دل مشغولی‌های ذهنی و یا مشکلات مالی باشد که فرد را در مضیقه قرار داده است. حال ابراهیم کرمانی زیارت اهل قبور رفتن را دلداری به افرادی که در تنگنا و مضیقه (زندانی) تعبیر کرده است.
انجام اعمالی همچون نماز خواندن، زیارت کردن، ذکر خداوند گفتن و… در رویا همانگونه که در بیداری باعث آرامش و ثواب اخروی می‌گردد ذر رویا نیز بسیار نیکو خواهند بود همانطوذ که ابن سیرین خواندن آیت الکرسی را در خواب نشانه مقام و منزلت می‌داند.

تعبیر خواب سوره فاتحه

محمدبن سیرین گوید: اگر کسی بیند سوره فاتحه خواند، دلیل که عمرش دراز بود و کارش بر ایمان بود.
آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

گـهـر در شبکه هاي اجتماعي