تعبیر خواب سوسیس ، تعبیر سوسیس در خواب

تاريخ : 1 جولای
اگر خواب سوسیس دیده اید می توانید در ادامه تعبیر سوسیس در خواب را از زبان معبران مختلف همچون منوچهر مطیعی تهرانی ، امام صادق (ع) ، ابن سیرین و دیگر معبران مشاهده کنید

تعبیر خواب سوسیس یا تعبیر سوسیس در خواب

تعبیر خواب سوسیس ، تعبیر سوسیس در خواب, جدید ۱۴۰۱ -❤️ گهر
سوسیس و کالباس مواد غذایی هستند که عمر ورود آن‌ها به کشور ما به یک قرن هم نمی‌رسند بنابراین معبرین کهن سخنی درباره این گونه مواد غذایی به میان نیاورده‌اند. طرز تهیه هر دو ماده تقریباً یکسان بوده و از خانواده یکدیگر محسوب می‌شوند. با تعابیر دیدن سوسیس و کالباس در خواب همراه مجموعه تعبیر خواب مجله اینترنتی ستاره باشید.

تعبیر خواب سوسیس

کتاب تعبیر خواب مدرن
  • سوسیس در خواب نماد خوش شانسی و بدست آوردن سود زیاد است. شاید به زودی ارثی زیاد نصیب شما گردد و یا در مسابقه لاتاری برنده جایزه هنگفتی گردید و شاید درآمدی کسب کنید که حتی ذره ای فکرش را هم نمی‌کردید.
  • سوسیس خوردن در خواب در ابتدا بیانگر خوشحالی است که ناشی آسایش و تندرستی اعضای خانواده است نه سود و منفعت مالی. با اینکه دیدن این خواب همراه با پول زیادی نخواهد بود ولی فضای آرام و دوستانه در خانه شما را در پی خواهد داشت.
  • سرخ کردن سوسیس و کالباس در خواب نشانه شانس خوب در موضوعات مهم است. در بیشتر کارهایتان موفق و سود قابل توجهی را به دست خواهید آورد.
در کتاب تعبیر خواب میلر آورده شده اگر خود را در حال پختن سوسیس و کالباس از گوشت تازه مشاهده کنید نشانه‌هایی از توسعه و سرمایه گذاری تجاری مناسب و در نتیجه رسیدن به موفقیت در آینده است.
آنلی بیتون می‌گوید:
  • اگر خواب ببینید سوسیس سرخ می‌کنید، نشانه آن است که مسئولیت‌های مختلفی را خواهید پذیرفت، و در به ثمر رساندن همه آن‌ها توفیق خواهید یافت.
  • خوردن سوسیس در خواب، نشانه آن است که خانه ای محقرانه ولی دلپذیر خواهید داشت

تعبیر خواب کالباس

منوچهر مطیعی تهرانی گوید:
  • کالباس مال و نعمتی است که زحمت به دست آوردن و تهیه آن را دیگری کشیده و بهره برداریش به بیننده خواب می‌رسد.
  • کالباس مالی است مشکوک که به صحت و سلامت آن خیلی نمی‌توان اعتماد داشت. کالباس در خواب‌های ما خصوصیات گوشت را دارد به اضافه بی اعتمادی.
  • در رویاهای ما گوشت حیوانات حلال گوشت مال حلال تعبیر می‌شود و کالباس مالی است حلال ولی مشکوک. اگر در خواب ببینید کالباس می‌خورید از چنین مالی بهره می‌برید و چنانچه ببینید کالباس خریده‌اید و به خانه می‌برید چنین مالی را به دست می‌آورید که اعضا خانواده شما نیز بهره مند می‌گردند.
  • اگر دیدید کسی در خواب به شما کالباس می‌دهد او به شما سود می‌رساند.
  • اگر دیدید ساندویچ کالباس می‌خورید به شرطی که خیارشور و سس ننداشته باشد لقمه ای حلال به چنگ می‌آورید. خیارشور و سس اثر خوب خواب شما را از بین می‌برد و غم و رنج می‌آورد.
آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

گـهـر در شبکه هاي اجتماعي