تعبیر خواب سمنو ، تعبیر سمنو در خواب

تاريخ : 27 ژوئن

اگر خواب سمنو دیده اید می توانید در ادامه تعبیر سمنو در خواب را از زبان معبران مختلف همچون منوچهر مطیعی تهرانی ، امام صادق (ع) ، ابن سیرین و دیگر معبران مشاهده کنید

تعبیر خواب سمنو یا تعبیر سمنو در خواب

تعبیر خواب سمنو ، تعبیر سمنو در خواب, جدید ۱۴۰۱ -❤️ گهر

تعبیر خواب سمنو

سمنو از پیش غذاهایی است که در آخر سال و نزدیک نوروز پخته شده و بیشتر خواب‌های مرتبط با سمنو در آن برهه زمانی دیده می‌شوند. این پیش غذای مغذی از شیره جوشانده گندم تشکیل شده که خود نشان دهنده تعبیر مناسب آن در خواب را نشان می‌دهد. منوچهر مطیعی تهرانی گوید پختن سمنو اقدام به کار نیکی است که هم سود آن به بیننده خواب می‌رسد و هم عاید دیگران می‌شود و به خصوص همراه خویش روزی حلال و معاش پاک می‌آورد.

تعبیر خواب سمنو دادن و سمنو گرفتن (نذری)

 منوچهر مطیعی تهرانی گوید: اگر از کسی سمنو گرفتید او شما را نعمت می‌دهد و اگر شما به کسی در خواب سمنو دادید از جانب شما به او نعمت می‌رسد.

تعبیر خواب سمنو با رنگ غیر طبیعی

منوچهر مطیعی تهرانی گوید: فقط وقتی خوب نیست که سمنو رنگ یا عطر و بوی طبیعی نداشته باشد. مثلاً اگر سمنو بپزند یا ظرفی سمنو داشته باشید و ملاحظه کنید که سمنوی شما سرخ یا سبز و آبی و یا زرد است خوب نیست، در حالتی که سمنو باید شکلاتی رنگ باشد در چنین صورتی غم و رنج و اندوه می‌رسد. عطر و بوی غیر معمول نیز همین تعبیر را دارد.
آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

گـهـر در شبکه هاي اجتماعي