مطالب پيشنهادي

تعبیر خواب دادگاه ، تعبیر دادگاه در خواب

تاريخ : 5 جولای
بازدید : 1264
اگر خواب دادگاه دیده اید می توانید در ادامه تعبیر دادگاه در خواب را از زبان معبران مختلف همچون منوچهر مطیعی تهرانی ، امام صادق (ع) ، ابن سیرین و دیگر معبران مشاهده کنید

تعبیر خواب دادگاه یا تعبیر دادگاه در خواب

تعبیر خواب دادگاه ، تعبیر دادگاه در خواب, جدید 1400 -گهر

دیدن دادگاه و از این دست مکان‌ها در خواب بایستی این گونه در نظر گرفته شود که دادگاه محور خواب بوده و بقیه مسائل در کنار آن باشند تا بتوان از تعابیری که برای آن (دادگاه) آورده شده در تعبیر خواب استفاده کرد.

تعبیر خواب دادگاه

برایت مى‌گوید: اگر در خواب یک دادگاه ببینید بیانگر آن است که نباید اجازه دهید تا حق شما پایمال شود.

تعبیر خواب محکوم شدن در دادگاه

لیلا برایت: اگر در خواب مشاهده کنید که در دادگاهى شما را محکوم مى‌کنند، به این معناست که به خاطر انجام دادن کارى از شما تشکر و قدردانى مى‌شود.
آنلی بیتون: اگر خواب ببینید بحث و دادرسی پیرامون اختلافات در دادگاه به زیان شما تمام می‌شود، نشانه آن است که برای ادعای نادرست دیگران باید با تمام توان از خود دفاع بکنید.

تعبیر خواب اهانت به قاضی در دادگاه

آنلی بیتون می‌گوید:
  • اگر در خواب ببینید که در دادگاه، به یک قاضی اهانت می‌کنید، بیانگر بی‌دقتی در انجام کارها است.
  • اگر خواب ببینید نزد قاضی در دادگاه هستید و بحث و دادرسی پیرامون اختلافات به نفع شما حل و فصل می‌گردد، علامت آن است که خواستگاری شما توفیق آمیز خاتمه می‌یابد.

تعبیر خواب پیشخدمت دادگاه

لیلا برایت می‌گوید: اگر در خواب خود را پیشخدمت دادگاه ببیند، نشانه‌ی انجام کارهای بیهوده است. اگر در خواب با یک پیشخدمت دادگاه دعوا بگیرد، به این معنا است که در قبال انجام کارهای خوب پاداشی به شما نمی‌دهند.

تعبیر خواب شاهد در دادگاه

لیلا برایت: اگر به عنوان یک شاهد در دادگاه حضور پیدا کنید، علامت آن است که به دیگران در انجام کارهایشان کمک مى‌کنید. دریافت احضاریه از دادگاه، نشانه‌ى انجام یک کار غیر قانونى است.

تعبیر خواب سالن دادگاه

اگر خواب‌ ببینید که‌ در سالن‌ دادگاهی‌ هستید و در برابر اتهاماتی‌، از خود به‌ دفاع‌ می‌پردازید، این‌خواب‌ نشان‌ می‌دهد که‌ با مسائل‌ و موضوعات‌ رعب‌انگیز و خطرناک‌ و احساس‌ گناه‌ و عذاب‌ وجدان‌دست‌ و پنجه‌ نرم‌ می‌کنید. یعنی‌، موقعیتی‌ در زندگی‌ بیداری‌تان‌، نگرانی‌ و دغدغه‌ خیلی‌ زیادی‌ برایتان‌به‌ بار آورده‌ است‌. احتمالاً احساس‌ می‌کنید که‌ به‌ نحوی‌ مورد قضاوت‌ قرار گرفته‌اید. دیگر خوابهای‌مرتبط با سالن‌ دادگاه‌ (مثل‌ حضور در یک‌ محاکمه‌ و دادرسی‌ یا این‌ که‌ خودتان‌ قاضی‌ یا وکیل‌ هستید) نمایانگر مشکلات‌ و دردسرهای‌ مالی‌ کوتاه‌ مدت‌ هستند. اگر از اتلاف‌ و هدر دادن‌ وقت‌ در حین‌اندیشیدن‌ به‌ گذشته‌ اجتناب‌ ورزید، چشم‌انداز برایتان‌ مثبت و خوش‌ بینانه‌ خواهد بود. پس‌ گذشته‌ها رادر گذشته‌ رها کنید و به‌ دنبال‌ آینده‌ پیش‌ بروید!
آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

گـهـر در شبکه هاي اجتماعي