مطالب پيشنهادي

تعبیر خواب خوشه انگور ، تعبیر خوشه انگور در خواب

تاريخ : 12 جولای
بازدید : 226
اگر خواب خوشه انگور دیده اید می توانید در ادامه تعبیر خوشه انگور در خواب را از زبان معبران مختلف همچون منوچهر مطیعی تهرانی ، امام صادق (ع) ، ابن سیرین و دیگر معبران مشاهده کنید

تعبیر خواب خوشه انگور یا تعبیر خوشه انگور در خواب

تعبیر خواب خوشه انگور ، تعبیر خوشه انگور در خواب, جدید 1400 -گهر

تعبیر خواب خوشـه انگور

مطیعی تهرانی دیدن خوشه انگور در خواب را بسیار بهتر از تعبیر خواب انگور می‌داند و بیان می‌کند که تعبیر خواب خوشـه انگور نیکوست. البته این را نیز بیان می‌کند که دیدن خوشه انگور به شرطی که دانه‌هایش قابل شمارش باشد فرزندان خوب و صالح تعبیر می‌شود.
کتاب سرزمین رویاها: خوشه‌های انگور: دارایی شما به مقدار قابل توجه ای بیشتر خواهد شد.
برخی از معبرین گویند:
  • اگر خواب ببینید که خوشه انگور دارید و انگورهای آن فشرده و آبدار و با پوستی نازک هستند، به شما شادی و ثروتی خواهد رسید که برای رسیدن به آن احتیاج به سعی و تلاش زیادی نخواهید داشت.
  • اگر خواب ببینید که خوشه انگور شما فشرده نیست و انگورها دانه دانه و جدا از هم هستند، حجم ثروت شما کمتر خواهد بود.
  • اگر خواب ببینید که خوشه انگور خودش از بالای درخت روی سر شما افتاد، یا پرنده ای خوشه را چید و بر سر شما انداخت، از آسمان بی آنکه منتظرباشید، لطف خداوند شامل حال شما خواهد شد و از جایی که انتظار ندارید به شما شادکامی خواهد رسید.
  •  اگر خواب ببینید به خوشه انگوری که دارید آفت نشسته است، کسانی به ثروت و مال شما طمع دارند و قصد دارند موذیانه به شما آسیب مالی برسانند.

تعبیر خواب خوشـه انگور به روایت حضرت یوسف

در خواب دیدم یک شاخه تاک بود و سه خوشه انگور داشت و آن‌ها را چیدم و در جام شاه فشردم و به او نوشاندم. این خواب مردی است که با حضرت یوسف در زندان قرار داشت و یوسف نبی این‌گونه خواب را برای او تعبیر کرد. تعبیری که مهر تاییدی به راستی و درستی رویاهای صادقه می‌زند.
یکی از شماها می به شاه نوشاند سه خوشه سه روز است که در زندان بمانی و آنگه پادشاه تو را بخواهد در روز چهارم و بکار خود گماشته شوی

تعبیر خواب چیدن خوشه انگور

آنلی بیتون: شما زیر یک آلاچیق خوشه‌های انگور را می‌چینید: زندگی زناشوئی شما خوشبخت و موفق خواهد شد.
آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

گـهـر در شبکه هاي اجتماعي