مطالب پيشنهادي

تعبیر خواب انگور برای زن باردار ، تعبیر انگور برای زن باردار در خواب

تاريخ : 23 مرداد
بازديد : 176

اگر خواب انگور برای زن باردار دیده اید می توانید در ادامه تعبیر انگور برای زن باردار در خواب را از زبان معبران مختلف همچون منوچهر مطیعی تهرانی ، امام صادق (ع) ، ابن سیرین و دیگر معبران مشاهده کنید

تعبیر خواب انگور برای زن باردار یا تعبیر انگور برای زن باردار در خواب

تعبیر خواب انگور برای زن باردار ، تعبیر انگور برای زن باردار در خواب, جدید 1400 -گهر

انگور سمبل کمال، سعادت، بی عیبی و باروری است. معانی این میوه خوش طعم بسیار زیبا بوده و بنابراین تعبیر خواب آن در بیشتر موارد مبارک و نشانه برکت است. با این وجود، رفتار‌های فرد در خواب در تفسیر رویای او تاثیر گذار است.

تعابیر و تفاسیر ذکر شده بر پایه گفته‌های تحلیلگران خواب و رویا (تفسیرگران غربی) می‌باشد.

قبل از بررسی این رویا لازم به ذکر است که زنان در طول سه ماهه اول بارداری خواب‌های مشترکی را خواهند دید. از جمله این خواب‌هاب متداول می‌توان به دیدن میوه‌های مختلف، رویای نوزاد شبیه حیوان یا موجودی غربی، سقط جنین و … اشاره کرد. و، اما دیدن انگور در خواب برای زنان باردار چه تعبیری خواهد داشت؟

تعبیر خواب انگور برای زن باردار

  1. اگر یک زن باردار خواب انگور ببیند، این خواب نشان از خوش شانسی فرد دارد، و از آنجایی که میوه انگور هسته دار است، این خواب می‌تواند نشانه باروری باشد.
  2. اگر یک زن باردار در خواب ببیند که از شاخه‌ای انگور می‌چیند، تعبیر این است که فرزند او پسر است.
  3. دیدن شراب انگور در خواب توسط یک زن باردار نشانه این است که این زن دوقلو حامله است یا اینکه در آینده چند زایمان دیگر خواهد داشت.
  4. اگر یک زن باردار در خواب ببیند که انگور می‌خرد، تعبیر آن این است که آن زن، فرزند پسر دیگران را بزرگ خواهد کرد. یا پسری را به فرزند خواندگی می‌پذیرد. انگور در علم تعبیر خواب نشانه پسر است. در واقعیت، پسردار شدن برای یک زن دشوار است.
  5. اگر یک زن باردار در خواب ببیند که انگور می‌خورد، ابن نوع خواب نباید به فال نیک گرفته شود. تعبیر آن بد است. این خواب نشان از آن دارد که پسردار شدن برای فرد تا حدودی محال است. این زن باید به نسبت سبک زندگی خود توجه بهتری داشته باشد تا نوزاد سالمی به دنیا بیاورد.
  6. دیدن انگور سبز در خواب توسط یک زن باردار نشان از آن دارد که او باید به دقت از نوزاد خود مراقبت کند. نوزاد او ممکن است با حوادث غیرمترقبه مواجه شود.
  7. دیدن انگور قرمز در خواب توسط یک زن باردار باید به فال نیک گرفته شود. این خواب خوش یمن است. تعبیر آن این است که او نوزادی سالم با عمر طولانی به دنیا خواهد آورد.
آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

گـهـر در شبکه هاي اجتماعي