دانلود فیلم خارجی رایگان

تعبیر خواب آب گرفتگی خانه ، تعبیر آب گرفتگی خانه در خواب

تاريخ : 16 آگوست

اگر خواب آب گرفتگی خانه دیده اید می توانید در ادامه تعبیر آب گرفتگی خانه در خواب را از زبان معبران مختلف همچون منوچهر مطیعی تهرانی ، امام صادق (ع) ، ابن سیرین و دیگر معبران مشاهده کنید

تعبیر خواب آب گرفتگی خانه یا تعبیر آب گرفتگی خانه در خواب

تعبیر خواب آب گرفتگی خانه ، تعبیر آب گرفتگی خانه در خواب, جدید ۱۴۰۲ -❤️ گهر

معمولا دیدن آب در خواب خوب است و نشان روشنایی و صفاست اما باید دید آب چه وضعی دارد و دارای چه کیفیتی و کمیتی است . بهترین نوع آب در خواب آب روشن و صاف و کم عمق است که در جوی روان باشد.

تعبیر خواب آب گرفتگی خانه

بیتون مى‌گوید: اگر در خواب ببینید که خانه شما را آب فراگرفته است، نشانه‌ى آن است که براى پیروز شدن بر شر مبارزه خواهید کرد. اگر در خواب ببینید با ظرفى آب را از درون قایق به سطح دریا خالى مى‌کنید، علامت آن است که به بیمارى سختى دچار خواهید شد و وظایف سنگینى را بر دوش خود خواهید داشت.

فرو رفتن در آب از دیدگاه امام صادق

حضرت صادق علیه‌السلام فرماید:
به آب فرو رفتن در خواب را معبران بر پنج وجه تعبیر کنند.
  1. یقین
  2. قوت
  3. کار دشوار
  4. ندیمى
  5. عمل از جهت رئیس شهر

تعبیر خواب آب ریختن بر زمین

اگر بر زمین آب ریخته شود و جمع شده باشد بطوری که بدون آلودگی پا نتوانید از آن عبور کنید نشان آن است که در کاری ناخواسته وارد می‌شوید. اگر در حالت خواب اکراه داشتید و نمی خواستید از آن محل آب گرفته بگذرید کاری پیش می آید که مطلوب شما نیست و دست و پاگیر است ولی اگر با اشتیاق خواستید از آنجا بگذرید کاری سرگرم کننده سر راهتان قرار می گیرد که در پایان بی ضرر یا کم ضرر است. اگر در خواب دیدید که با لیوان یا کاسه آب می خورید در جشنی عشرت آور و عیش آمیز شرکت می‌کنید که جشن و سرور به شما تعلق ندارد و احتمالا مثل مهمان از آن سهم می‌برید.
آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید

گـهـر در شبکه هاي اجتماعي