دانلود فیلم خارجی رایگان

ترفند نیفتادن شماره تلفن روی گوشی طرف مقابل

تاريخ : 3 آگوست

حتما برای شما هم تا به حال پیش آمده که بخواهید با کسی تماس حاصل کنید اما نمی خواهید که طرف مقابل تان شماره تماس شما را ببیند. برای آشنایی با ترفند نیفتادن شماره تلفن این بخش گهر را بخوانید. در ادامه مطالبی در مورد شماره تلفن روی گوشی طرف و حذف شماره تلفن روی گوشی می خوانید.

ترفند نیفتادن شماره تلفن روی گوشی طرف مقابل

ترفند نیفتادن شماره تلفن روی گوشی طرف مقابل, جدید ۱۴۰۲ -❤️ گهر

نیفتادن شماره تلفن

برای نیفتادن شماره تلفن یا موبایل هنگام تماس می بایست، قبل از شماره مورد نظرتان، شماره ۰۲۱۲۹۹۸۰ را بگیرید. یعنی باید قبل از هر تماس این شماره را وارد نمایید.

برای مثال:

اگر می خواهید با تلفن همراه تماس بگیرید، قبل از وارد کردن شماره همراه، شماره ای که به آن اشاره نمودیم را وارد نمایید. مانند:

*******۰۲۱۲۹۹۸۰۰۹۱۲

اگر می خواهید با تلفن شهرستان تماس بگیرید، قبل از وارد کردن شماره مورد نظر خود که شامل کد شهر هم هست، شماره زیر را ابتدای آن وارد کنید:

*******۰۲۱۲۹۹۸۰۰۲۶۱

در آخر اگر می خواهید با تهران تماس بگیرید، تنها کافیست شماره بالا را به شماره هشت رقمی تهران با وارد کردن کد شهر اضافه کنید،

مانند زیر:

*******۰۲۱۲۹۹۸۰

پس از وارد کردن شماره خود، کلید برقراری تماس را بفشارید. تنها باید به خاطر بسپارید که این قابلیت تنها بر روی سیم کارت های دولتی امکان پذیر است. ضمنا فراموش نکنید، برای استفاده از این قابلیت باید هزینه آن را در فیش موبایلتان پرداخت نمایید. به عبارت دیگر این سرویس مجانی نیست.

این را هم اضافه کنم که برای برقراری تماس، باید مدتی برای اتصال گوشی به شبکه مخابراتی صبر کنید تا شماره Dial شود.

آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید

گـهـر در شبکه هاي اجتماعي