مطالب پيشنهادي

تالار وزارت کشور آدرس

دسته بندي : 🔥 خبرهای متفرقه
تاريخ : ۸ اسفند
بازديد : 1431

اگر اهل موسیقی زنده، و یا سمینارهای مختلف ، کنسرت خوانندگان بوده باشید، قطعا نام تالار وزارت کشور به گوشتان خورده است. در مطلب امروز به معرفی بیشتر تالار وزارت کشور آدرس و مشخصات دیگر آن می پردازیم.

تالار وزارت کشور آدرس

358003 Gahar ir تالار وزارت کشور آدرس

ساختمان وزارت کشور ـ تالار وزارت کشور

سالن وزارت کشور دارای یک تالار و مرکز همایش در میدان فاطمی تهران است که به وزارت کشور جمهوری اسلامی ایران تعلق دارد. این تالار که در ساختمان وزارت کشور جای گرفته است، یکی از مهم‌ترین مکان‌های برگزاری کنسرت و کنفرانس های بزرگ کشوری و بین المللی در ایران است.

که از امکانات کامل و مدرن صوتی و تصویری برخوردار است و تا کنون میزبان همایشها و مراسم ها و کنسرت های بسیاری بوده است.

​ساختمان وزارت کشور،طبقه همکف با ارتفاعی معادل دو طبقه و دسترسی از حیاط واقع در ضلع جنوبی ساختمان، شاخص شده است. اطلاعات، نگهبانی، پذیرش و روابط عمومی در این طبقه جای گرفته‌اند. در بخش جنوب غربی پلان، دو آسانسور، در بخش مرکزی، چهار آسانسور و در بخش شمالی، سه آسانسور جای گرفته‌اند. این آسانسورها به همراه چهار دستگاه پله، دسترسی‌های عمودی بنا را فراهم می‌کنند. که تالار همایش در قلب آن قراردارد.

بخوانید :   تعبیر خواب تشییع جنازه ، تشییع جنازه در خواب

394739 Gahar ir تالار وزارت کشور آدرس

اطلاعات مربوط به تالار وزارت کشور آدرس

مرکز همایش وزارت کشور عنوان یکی از بزرگترین تالارهای کشور را برای اجرای زنده موسیقی، برنامه ها و سمینارهای مختلف با خود یک می کشد. خوانندگان بسیاری تجربه کنسرت در این سالن را داشته اند که می توان به خواننده هایی همچون محمد اصفهانی، خشایار اعتمادی، بنیامین بهادری، حمید عسگری و … اشاره کرد.

697312 Gahar ir تالار وزارت کشور آدرس

موقعیت مرکزیت شهری تالار وزارت کشور

این سالن با موقعیت بزرگراه شهید گمنام، بین میدان گل ها و میدان فاطمی در اصلی ترین معبر شهری قرار گرفته و به دلیل نداشتن پارکینگ، برگزاری کنسرت در آن با مشکل مواجه می شود.
ایجاد راه بندان در بزرگراه شهید گمنام، حد فاصل میدان های فاطمی به گل ها، اجرای کنسرت یا دیگر برنامه های این همایش برای کسانی است که می خواهند از میدان فاطمی به غرب تهران بروند.
ظرفیت این سالن را ۵ هزار نفر تخمین زده اند اما تجربه جمعیتی بیش از این را نیز داشته است. این سالن هم مانند سالن همایش های بین المللی دارای مشکلاتی است مانند مشاهده دیوار استیج برای افرادی که انتهای سالن نشسته اند.

بخوانید :   تعبیر خواب تاکسی ، تعبیر تاکسی در خواب

062989 Gahar ir تالار وزارت کشور آدرس

آدرس: تهران، میدان فاطمی، خیابان شهید گمنام، درب اصلی سالن وزارت کشور

ناحیه: منطقه ۶

شماره تماس: ۰۲۱۸۸۹۸۴۵۵۱

آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید
گـهـر در شبکه هاي اجتماعي
تخفیفهای امروز دیجی کالاخـریـد
+