هیتو استایل
مطالب پيشنهادي

بیوگرافی پروفسور علی کرمی متخصص بیوتکنولوژی (مهمان برنامه تب تاب)

دسته بندي : اخبار,علمی
تاريخ : 2 مارس
بازديد : 2457

پروفسور علی کرمی امشب ۱۱ اسفند مهمان برنامه جذاب تب تاب بود و حرفهای جنجالی در حوزه پزشکی زد!

بیوگرافی پروفسور علی کرمی متخصص بیوتکنولوژی (مهمان برنامه تب تاب), جدید 99 -گهر

بیوگرافی پروفسور علی کرمی

استاد مرکز تحقیقات بیولوژی مولکولی ، دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله

نوشته پروفسور درباره خودش :

لیسانسم را در علوم آزمایشگاهی گرفتم در سال ۱۳۶۳ بعد ارشدم را در میکروب شناسی پزشکی از دانشگاه تهران سال ۱۳۶۷ بعد برای دکترا تلاش کردم و چون بسیار به بیوتکنولوژی و بیولوژی مولکولی علاقه داشتم در امتحان اعزام به خارج شرکت کردم و بالاخره سال ۱۳۷۰ برای تخصص به دانمارک دانشگاه کپنهاگ رفتم و در دانشکده پزشکی تحت نظر اساتید بزرگم علوم بیولوژی مولکولی و مهندسی ژنتیک را آمووختم و بعد برای فوق تخصص به چندین کشور اروپایی و امریکا رفتم و پس از کسب انها در سال ۱۳۷۶ به زادگاهم برگشتم و هیئت علمی دانشگاه شدم ۳۰ سال سابقه تدریس و تحقیق و مسولیت و دارم ده ها دانشجوی دکترا و ارشد تربیت کردم .

ماجرای محصولات تراریخته از زبان پروفسور کرمی

علی کرمی استاد دانشگاه معتقد است که رواج محصولات تراریخته توطئه صهیونیسم برای بیمار کردن ملت ایران و مصداق جدی خط نفوذ است.
به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، علی کرمی، استاد تمام دانشگاه علوم پزشکی بقیهالله است. وی متخصص رشته بیوتکنولوژی پزشکی، و فوق‌تخصص مهندسی ژنتیک و کاربردهای این رشته است. مدرک دکترایش را از اروپا، و فوق‌تخصص خود را از آمریکا گرفته، و به گفته خودش بیست سال است که «برای توسعه این علم» به کشور بازگشته است

بخوانید :   فیلم | تشخیص روح در قبرستان توسط هوش مصنوعی

او بی‌تردید یکی از متخصصین ارشد ایرانی در حوزه دستکاری ژنتیکی، یا نوترکیبی دی ان ای، یا فناوری دستکاری ژنی در حوزه پزشکی فوق‌مدرن است، اما جریان خبری ایجاد شده در خبرگزاری تسنیم طی یک ماه گذشته، سبب شده که مدافعان محصولات پرریسک و عقیم تراریخته، از زوایای مختلف، سعی در جلوگیری از این روشنگری داشته باشند.

موارد گوناگونی از اسناد غیرقابل خدشه وجود دارد، که مدافعان تراریخته از توصیه، اعمال فشار، و انواع تهدید نسبت به دانشمندان فروگذار نکرده اند

اما در مورد پروفسور کرمی، داستان کمی متفاوت بوده است. پس از انتشار فیلمهای ایشان در مورد محصولات ترا ریخته مطلع شدیم که وی را مستقیماً تهدید به مرگ کرده اند. البته با این زبان که «آقای دکتر! روی صحبتهای شما حساس شده اند! مافیای وارد کننده فلان محصول تراریخته، برای منافعش حتی آدم می کشد؛ مراقب خودتان باشید!!»

بخوانید :   برگزاری متفاوت ترین مراسم حج 2020 / تصاویر

پروفسور کرمی در رابطه با تهدیدات بالا نوشت : 

بنده علی کرمی به عنوان سرباز و بسیجی کوچک این کشور، شفاف و روشن اعلام می کنم بعنوان یک معلم دانشگاه، و یک ایرانی در دفاع از نظام، امنیت ملی، دفاع از کشور، اسلام، حقوق مردم، سلامت مردم، و ترجیح منافع ملی بر منافع شخصی کوتاهی نخواهم کرد.

مطالب و حقایق و وظیفه ام به فرموده حضرت امام (ره) را در تذکر به مسئولین و مدیران کشور، در هنگام مشاهده خطا و انحراف و اشتباه، صادقانه و بدون گرایش به هیج جناحی با حفظ استقلال رأی و بدون هراس از هیچکس، جز خداوند تبارک و تعالی، و با تبعیت از فرامین الهی و رهبری مطرح می کنم؛ و هیچ قصد و منظوری جز ادای تکلیف و رضای الهی را مد نظر ندارم؛ و امیدوارم انشاء الله مطالبی که گاه در قالب انتقاد و ارشاد و تذکر ذکر می شود؛ با عنایت به اهداف ذکر شده بطور جدی مورد توجه قرار دهند.

آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

گـهـر در شبکه هاي اجتماعي