عکس ها و بیوگرافی بازیگر نقش بهتاش در پایتخت 5 (بهرام افشاری)

بهرام افشاری بازیگر نقش بهتاش در پایتخت 5 یکی از بازیگرانی است که تازه به این مجموعه اضافه شده است اما محبوبیت بسیار خاصی پیدا کرده است.

بهرام افشاری بازیگر نقش بهتاش که بدلیل استایل خاص و قد بلندش کمتر مورد توحه فیلم سازان قرار می گرفته است در پایتخت 5 توانسه است تواناهیی های خود را به نمایش بگذارد.

عکس ها و بیوگرافی بازیگر نقش بهتاش در پایتخت 5 (بهرام افشاری)

بیوگرافی بازیگر نقش بهتاش در پایتخت 5 – بیوگرافی بهرام افشاری

بهرام افشاری بازیگر ایرانی که به قد بلندترین بازیگر مرد سینمای ایران معروف است در سال 1366 در همدان به دنیا آمده است.
وی دانش آموخته رشته ساخت و تولید و همچنین دانشجوی رشته بازیگری در دانشگاه آزاد است.

اولین نقش بهرام افشاری تلویزیونی خود را در سریال پایتخت دو بازی کرده و سپس در سریال علی‌ البدل به ایفای نقش پرداخت.
جدیدترین نقشی که روی آنتن شبکه یک به نمایش درآمده پایتخت پنج در نقش بهتاش می باشد.

جوایز جشنواره ها و افتخارات

هنرپیشه ایرانی در سال ۸۸ به عنوان جوان برتر ایران در رشته بازیگری انتخاب شد.
در سال ۹۰ جایزه تندیس بهترین بازیگری مرد را در سی و یکمین جشنواره بین‌ المللی تئاتر فجر دریافت کرده و نامزد بهترین بازیگر سال تئاتر ایران انتخاب شد.

سریال ها و فیلم های سینمایی بهرام افشاری

 • علی البدل
 • آسمان من
 • پایتخت 2 و 5
 • کارگر ساده نیازمندیم
 • نیوکاسل
 • لانتوری
 • عصبانی نیستم
 • ایران برگر
 • عکس ها و بیوگرافی بازیگر نقش بهتاش در پایتخت 5 (بهرام افشاری)

  عکس سلفی بهرام افشاری در پشت صحنه پایتخت 5

  عکس ها و بیوگرافی بازیگر نقش بهتاش در پایتخت 5 (بهرام افشاری)

  عکس بهرام افشاری در کنسرت بهنام بانی

  عکس ها و بیوگرافی بازیگر نقش بهتاش در پایتخت 5 (بهرام افشاری)

  صحنه دیدنی از رقص بازیگر نقش بهتاش در پایتخت 5

  عکس ها و بیوگرافی بازیگر نقش بهتاش در پایتخت 5 (بهرام افشاری)

  عکس ها و بیوگرافی بازیگر نقش بهتاش در پایتخت 5 (بهرام افشاری)

  عکس ها و بیوگرافی بازیگر نقش بهتاش در پایتخت 5 (بهرام افشاری)

  تیپ متفاوت بهرام افشاری در سریال پایتخت 5

بهرام افشاری بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون درباره نقش فرزند بهبود که در سریال «پایتخت ۵» به کارگردانی سیروس مقدم بر عهده دارد، گفت: من نقش شیرافکن فرزند بهبود را در سریال «پایتخت» برعهده داشتم که این اسم به بهتاش تغییر پیدا کرد. به نظرم این اسم بامزه است و ممکن است بیشتر در گوش مخاطب باقی بماند.

 

وی ادامه داد: من پیش از این نقش شیرافکن را با گریم، تن صدا و جنسی متفاوت در سریال «پایتخت» بازی کردم که خاطره خوبی از آن ماند و با اینکه چند سال است از آن می گذرد اما هنوز مردم آن را به خاطر دارند. این اتفاق وظیفه مرا سنگین تر می کند که باید نقش بهتاش را به گونه ای بازی کنم که در کمال احترام به نقش شیرافکن بتوانم جنسی متفاوت تر از آن نقش را برای مخاطبان «پایتخت» ارایه دهم.

بازیگر سریال «علی البدل» درباره نقش خود در «پایتخت» اظهار کرد: من تلاش بسیاری کردم تا این نقش را دربیاورم همچنین کمک های بازیگران مقابلم و راهنمایی های آقای تنابنده نیز بسیار تاثیرگذار بود.

افشاری ادامه داد: چالش های بهتاش همان چالش های جوان امروزی است، خواسته هایی دارد و برای آنها تلاش می کند اما شاید کمی بدشانس هم است. از طرفی کمی سست است، او راحت طلبی هایی دارد و چیزی برایش اصل نیست. همچنین در عین حال که پر از جاه طلبی است عملی را که باید برای خواست هایش داشته باشد، انجام نمی دهد.

این بازیگر درباره سختی های کارش اظهار کرد: کار من سخت است چون مخاطب پیش از این هم از من در این سریال نقشی را دیده است و من باید به عنوان بازیگر این فصل کیفیت کارم را بالا ببرم چون اگر مردم بار پیش از من راضی بوده اند، دلیل نمی شود که باز هم خوششان بیاید. البته خود من ابتدا درباره نقش و جغرافیای نقش تحقیق کرده و با کسانی که شباهت هایی با نقش من دارند صحبت و نکاتی را یادداشت می کنم تا به تدریج بتوانم مشخصات بیرونی این نقش را پیدا کنم.

بازیگر سریال «پایتخت» در پایان عنوان کرد: نقش من در «علی البدل» تکه کلامی نداشت بلکه به تدریج ویژگی هایی را متناسب با محیط پیدا کردم. در این سریال هم به تدریج پیش می روم تا بتوانم ویژگی هایی را از آن خود کنم و یک شخصیت بسازم چون من به سمت ساخت یک تیپ نمی روم. البته تیپ سازی هم اهمیت بسیاری دارد و گاهی تیپ های ماندگاری از آثار نمایشی باقی مانده است اما در هر کاری تیپ جایی ندارد به طور مثال در اثری که همه شخصیت ها رئال هستند نمی توان تیپ بازی کرد.

 

 

اشتراک گذاری:
دیگران چه می‌خوانند
ارسال دیدگاه