مطالب پيشنهادي

اموزش روابط عاشقانه تصویری

تاريخ : ۱۶ اردیبهشت
بازديد : 6024

اموزش روابط عاشقانه تصویری

آموزش انواع پوزیشن های زناشویی + تصاویر پوزیشن های جنسی را در این بخش از آموزش رابطه زناشویی سایت گهر مشاهده نمایید.

rebete 1 اموزش روابط عاشقانه تصویری

اموزش لب گیری عاشقانه تصویری

آموزش انواع پوزیشن های زناشویی

مسائل جنسی از مهمترین مسائل زندگی زناشویی محسوب میشود وبرای زوجین در هر سن و سالی حائز اهمیت است و نمیتوان به نقش آن توجهی نداشت و آن را نادیده گرفت.

متاسفانه در کشورمان این مسائل به دلیل شرایط فرهنگی به صورت گسترده آموزش داده نمیشود  منابع مشخصی نیز در دسترس عموم قرار نگرفته و زوجین جوان با عدم اگاهی در مسائل جنسی روبه رو هستند.

نحوه صحیح دخول

برخی از زوجین به تقلید از فیلم های پورنو اقدام به انجام حرکات خارج از عرف و خطرناک میزنند که برای آنها بسیار آسیب پذیر بوده و مشکلات زیادی را برای انها به وجود می اورد.

پوزیشن هایی که در فیلم های پورنو صورت میگیرد برای تحرک کردن مخاطب و همچنین جذاب شدن آن است و روش هایی که انها انجام میدهند به هیچ عنوان صحیح و استاندارد نیست.شب زفاف

بخوانید :   دلایلی برای شستن لباس ها پس از خرید

نحوه صحیح دخول حالتی است که مرد و زن در شرایطی راحت و بدون هیچگونه فشاری قرار داشته باشند و بتوانند به راحتی تمرکز کنند و از رابطه جنسی با همسر لذت ببرند.

پوزیشن رو در رو خوابیده

در این پوزیشن زن دراز میکشد و پاهای خود را باز کرده و همسرش روی او افتاده و دخول را انجام میدهد.

تصاویر بهترین پوزیشن و حالت در رابطه جنسی

426852 Gahar ir اموزش روابط عاشقانه تصویری

این حالت بسیار مناسب و توصیه شده توسط کارشناسان سکسولوژیست میباشد که زن و مرد به چهره و چشمان خود نگاه کرده و ارتباط خیلی عمیقی بین انها برقرار میشود و تاثیر بسیار زیادی در ارگاسم و ارضاء شدن زوجین دارد.

در این ادامه این پوزیشن زن میتواند برای بیشتر لذت بردن از دخول پاهای خود به به شکل تصویر زیر جمع کرده که ورود و خروج آلت تناسی همسر را به خوبی احساس کرده و لذت بیشتری را ببرد.

تصاویر بهترین پوزیشن و حالت در رابطه جنسی

218459 Gahar ir اموزش روابط عاشقانه تصویری

پوزیشن نشست و دراز کش

این حالت نیز از محبوبترین حالت های دخول محسوب میشود و شوهر باید دراز بکشد و همسرش بر روی آلت (به طوری که آلت درون واژن وارد شود) بنشیند.

بخوانید :   تعبیر خواب ابراز علاقه ، تعبیر ابراز علاقه در خواب

در این حالت زن با بالا و پایین کشاندن خود عمل دخول را به دلخواه خود انجام میشد و بهترین روش برای ارگاسم رساندن خود زن است چرا که کنترل دخول بر عهده او میباشد.

802698 Gahar ir اموزش روابط عاشقانه تصویری

پوزیشن های زناشویی

در رابطه جنسی حالات مختلفی وجود دارد که بهترین و مناسب ترین روش دو حالتی بالا بود.

اما زوجین قبل از شروع دخول باید با لمس و آغوش گرفتن یکدیگر شرایط تحریک و زمینه آن شروع رابطه جنسی را فراهم نمایند.

همچنین بوسیدن های طولانی و لمس اندام های جنسی یکدیگر قبل شروع دخول میتواند کمک بسیار زیادی در رابطه ای موفق و لذت بخش داشته باشد.

410320 Gahar ir اموزش روابط عاشقانه تصویری

برخی از آقایان نیز برای جلوگیری از زود انزالی اقدام به خوردن قرص های مختلفی میکنند که میتواند تاثیر زیادی بر کاهش لذت جنسی داشته باشد.

در هر صورت باید به این نکته توجه داشته باشید که با تحقیقات و مطالعه مقاله های آموزشی اطلاعات خود را در زمینه مسائل زناشویی افزایش دهید.

تصاویر رابطه جنسی عاشقانه

804128 Gahar ir اموزش روابط عاشقانه تصویری 222471 Gahar ir اموزش روابط عاشقانه تصویری 793269 Gahar ir اموزش روابط عاشقانه تصویری 053943 Gahar ir اموزش روابط عاشقانه تصویری 820985 Gahar ir اموزش روابط عاشقانه تصویری

آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید
گـهـر در شبکه هاي اجتماعي
تخفیفهای امروز دیجی کالاخـریـد
+