ازدواج گلشیفته فراهانی با مجری معروف تلویزیون

به تازگی انتشار خبر ازدواج گلشیفته فراهانی یا کامبیز حسینی ،مجری معروف تلویزیون، بمب خبری دیگری بود که فصای مجاری را منفجر کرد. در این مطلب به جزییات این موضوع می پردازیم.

نقیب شنبه زاده ( از دوستان گلشیفته و کامبیز) در صفحه شخصی خود با انتشار تصاویر زیر نوشت: یک جمع خوب و دوست داشتنی در شهر نیویورک و عروسی گلی جان (گلشیفته فراهانی ) که امیدوارم همیشه خوشبخت و موفق باشه…

 

درباره نقیب شنبه زاده:

نقیب شنبه زاده و برادرش سعید شنبه‌زاده،  آهنگساز و نوازنده ایرانی و عضو گروه موسیقی شنبه‌ زاده هستند که در زمینه موسیقی فولکلور جنوب ایران فعالیت می‌کنند.

ازدواج گلشیفته فراهانی با مجری معروف تلویزیون
عکس گلشیفته و نقیب شنبه زاده در جشن عروسی گلشیفته
ازدواج گلشیفته فراهانی با مجری معروف تلویزیون

نقیب شنبه زاده ، گلشیفته ، کامبیز حسینی و سعید شنبه زاده
ازدواج گلشیفته فراهانی با مجری معروف تلویزیون

محسن نامجو، گلشیفته ، نقیب شنبه زاده، کامبیز حسینی و سعید شنبه زاده در جشن عروسی گلشیفته

گلشیفته نیز دیروز در صفحه شخصی خود در اینستاگرام عکس زیر را به همراه کامبیز حسینی منتشر کرد:

ازدواج گلشیفته فراهانی با مجری معروف تلویزیون
گلشیفته و کامبیز حسینی

 

درباره کامبیز حسینی، همسر گلشیفته

کامبیز حسینی روز دهم مرداد سال ۱۳۵۴ در شهر رشت متولد شد و در همان شهر و مشهد بزرگ شد.کامبیز حسینی بازیگر، طنزپرداز، نویسنده و مجری رادیو و تلویزیون اهل ایران است که هم‌اکنون در نیویورک زندگی می‌کند. او اجراکنندهٔ برنامهٔ تلویزیونی طنز سیاسی برنامهٔ پارازیت بود و  هم‌اکنون برنامهٔ پولتیک را اجرا می‌کند. او همچنین یک پادکست (برنامه‌ای رادیویی یا مشابه که دیجیتالی ضبط شده و جهت دانلود کردن برای دستگاه‌های شخصی پخش صدا در اینترنت گذاشته می‌شود.)هفتگی با عنوان، در ساعت ۵ عصر، که دربارهٔ مسائل حقوق بشر ایران است را تولید می‌کند. او نویسنده و مجری برنامهٔ تلویزیونی پارازیت بود که از سال ۲۰۰۹ تا ۲۰۱۲ میلادی از بخش فارسی صدای آمریکا پخش می‌شد و دارای بیش از ۳۰ میلیون بیننده در سراسر جهان بود. این برنامه تحسین منتقدان را برانگیخت.

در سال 2013 بعد از جریان برهنگی گلشیفته ، او به برنامه پولتیک دعوت شد و کامبیز حسینی مصاحبه جنجالی را با او منعکس کرد.

خبر ازدواج گلشیفته فراهانی تاکنون از طرف وی تایید و یا تکذیب نشده است و سایت گهر صرفا برای اطلاع کاربران این مطلب را بازنشر کرده است .

اشتراک گذاری:
دیگران چه می‌خوانند

ارسال دیدگاه