X بستن تبلیغات
مطالب پيشنهادي

اخاذی میلیونی از زنان با تهیه فیلمهای سیاه

دسته بندي : اجتماعی,اخبار,حوادث
تاريخ : ۲۰ مهر
بازديد : 658

مردی که از زنان به طور مخفیانه فیلم مستهجن تهیه می کرد و سپس بدلیل پخش نکردن فیلمهایشان از آنها میلیونی اخاذی می کرد به دام افتاد.

82503541 71560706 اخاذی میلیونی از زنان با تهیه فیلمهای سیاه

رسیدگی به این پرونده هنگامی آغاز شد که زنی به ماموران مراجعه کرد و از یک مرد که از او اخاذی می کرد، شکایت کرد. 
شاکی در تشریح ماجرا گفت: مدتی قبل با فردی آشنا شدم. به هر شیوه ای که بود سر صحبت را با من باز کرد. در این میان فریبش را خورده و با هم دوست شدیم تا اینکه چندین بار با او به خانه اش رفتم. اما پس از مدتی مزاحمت هایش شروع شد.
وی گفت: در ابتدا توجهی نمی کردم اما این مزاحمت ها ادامه پیدا کرد. یک روز متوجه شدم که او از رابطه مان فیلم تهیه کرده و از این طریق قصذ اخاذی دارد. در این مدت نزدیک به ۱۰ میلیون به عنوان حق السکوت از من گرفت .
با توجه به حساسیت موضوع، ماموران جستوجوی ویژهای را برای یافتن این مرد آغاز کردند تا اینکه در تحقیقات انجام شده از شاکی مشخص شد که فیلم هایی از او گرفته شده و از این فیلم ها به عنوان ابزار اخاذی استفادهمی شود.
در ادامه تحقیقات فاش شد که روزی که از این زن فیلم مستهجن تهیه شده او به همراه اخاذ به منزلش رفته و در آنجا از نامبرده فیلم غیراخلاقی تهیه شده و متهم با این فیلم و تهدید به اینکه فیلم را به خانواده اش نشان می دهد وی را مجبور به تن دادن به تمام خواسته های او به عنوان حق السکوت کرده است. از این رو احتمال داده شد که این اقدام از قبل طراحی شده و مرد جوان این نقشه را کشیده و او را طعمه قرار داده است.
به این ترتیب ماموران با کسب مجوز قضائی به محل زندگی متهم اعزام شده و در یک عملیات ضربتی موفق به دستگیری مرد شیطان صفت شدند. در بازرسی های انجام شده از منزل متهم یک دوربین کشف شد.پس از آن متهم برای ادامه تحقیقات بازداشت شد. 
متهم در بازجویی های اولیه به بزه ارتکابی اعتراف کرد. پس از آن برای تکمیل تحقیقات به دادسرا منتقل شد.
وی به بزه ارتکابی اعتراف کرد و گفت: مدتی قبل با این زن آشنا شدم در ابتدا فقط تلفنی با هم در تماس بودیم. در این مدت چند بار به خانه ما آمد.یک روز که به خانه ام آمد از رابطه مان فیلمی تهیه کرده و از این طریق از او اخاذی می کردم.
وی ادامه داد: در این مدت با دو زن دیگر نیز رابطه برقرار کرده و از این رابطه ها فیلم هایی تهیه کردم و از آنها نیز مبالغی از دو تا سه میلیون گرفتم. 
با توجه به اظهارات متهم، فاش شد که این مرد با تعدادی زن نیز در ارتباط بوده و با تهیه فیلم های مستهجن از آنها خواسته به نیات او تن دهند در غیر این صورت فیلم ها را پخش می کند. 
متهم در تمامی مراحل تحقیقات به بزه ارتکابی اعتراف کرد. گفتنی است این پرونده در دست رسیدگی است.

خبر آنلاین

بخوانید :   همتی رئیس بانک مرکزی شد
loading...
آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

گـهـر در شبکه هاي اجتماعي