آیا ممنوع التصویری خاتمی لغو می شود؟

سید محمد خاتمی رییس دولت اصلاحات مدت زیادی است که در رسانه ها ممنوع التصویر است

آیا ممنوع التصویری خاتمی لغو می شود؟

حجت‌الاسلام محسن رهامی در حاشیه مراسم ختم دایی رئیس دولت هفتم و هشتم در جمع خبرنگاران با اشاره به مسئله ممنوع التصویری رئیس دولت اصلاحات خاطرنشان کرد: گمان می‌کنم با تعامل‌هایی که صورت گرفته این مشکل تا حدود بسیاری حل شود.

عضو شورای سیاستگذاری اصلاح طلبان با بیان اینکه هنوز برای اظهارنظر قطعی در این خصوص کمی زود است، ادامه داد: قطعا هرچه بیشتر به انتخابات نزدیک شویم، فضا بازتر می‌شود و باتوجه به اینکه همه به دنبال حضور حداکثری مردم در انتخابات هستند و از آنجا که ایجاد حضور حداکثری، چنین برخوردهایی که باعث ناامیدی و یاس می‌شود را برنمی‌تابد، فکر می‌کنم این مشکلات حل شود.

رهامی تصریح کرد: در همین راستا معتقدم حضور آیت‌الله هاشمی، سیدحسن خمینی و همچنین آیت‌الله موسوی بجنوردی هم هیچ مشکلی برای مجلس خبرگان ایجاد نکند.

او خاطر نشان کرد: سیدحسن خمینی به هیچ وجه انصراف نداده‌اند و مسئولیت احراز اجتهاد نامزدها با فقهای شورای محترم نگهبان است و در حالی که یکی از راه‌های احراز، شرکت نامزدها در امتحان است راه‌های دیگری از جمله بررسی کتاب‌ها و تالیف‌های نامزدها و همچنین کلاس‌های درس‌ آنها به عنوان مجتهد وجود دارد و شرکت در امتحان تنها یکی از راه های احراز اجتهاد است.

اشتراک گذاری:
دیگران چه می‌خوانند

ارسال دیدگاه