آدرس دقیق شهربازی ژوپیتر

معرفی شهر بازی ژوپیتر؛  این بار فرصتی پیش آمد تا بتوانیم مجموعه شهر بازی سرپوشیده ژوپیتر را برایتان معرفی کنیم. آدرس دقیق شهربازی ژوپیتر را در مطلب امروز به همراه عکس های این شهربازی پر هیجان می گذاریم.

آدرس دقیق شهربازی ژوپیتر

نام مجموعه: شهر بازی ژوپیتر

مکان: مجتمع تجاری کوروش تهران

آدرس: بزرگراه ستاری

وبسایت : http://www.familyjupiter.com/

از مزایای این شهر بازی ورودی رایگان آن می باشد. شما می توانید بدون پرداخت هیچ مبلغی برای ورودی ، به این مجموعه وارد شوید و از دستگاههای موجود در آن استفاده نمایید.

 آنچه مرکز تفریحی خانوادگی ژوپیتر (Jupiter Family Entertinment Center) را از سایر مراکز تفریحی متمایز می‌کند امکان در کنار هم بودن، باهم لذت بردن و تجربه مشترک هیجان به صورت ایمن برای همه اعضاء خانواده می‌باشد.

بنابر اظهار نظر حدود ۲۰۰۰ مراجعه‌ کننده‌ای که روزانه میهمان ژوپیتر می‌شوند، وجود بخش‌های تفریحی و جذاب با امکانات و تجهیزات استاندارد که از برترین برندهای جهانی تهیه شده‌اند، ضامن خلق یک خاطره به یادماندنی است.

ضمن اینکه کادری مجرب و آموزش‌ دیده در تمام مراحل، راهنما و همراه مراجعه‌ کنندگان گرامی هستند. از جذاب‌ترین بازی‌های ژوپیتر می‌توان به اسب پرنده، چرخ و فلک، لوکوموتیو پاکی، ایستگاه فضایی، سفینه فضایی، نمایش عروسکی، شعبده‎‌ بازی و نمایش‌های خیابانی، دربی، تاپ توس، فرمول ۱، ufo و بازی‌های ویدئویی اشاره کرد.

امکانات شهربازی ژوپیتر

علاوه بر بازی‌های هیجان‌ انگیز، وجود بازی‌های رقابتی همراه با جایزه‌های بی‌ شماری که ارائه می‌گردد، بر جذابیت هر چه بیشتر ژوپیتر افزوده است.

ضمن اینکه وجود ۲ سالن مجهز به امکانات صوتی- تصویری با طراحی زیبا که شرایط مطلوب جهت برگزاری جشن‌های تولد شاد و پرنشاط را فراهم می‌سازند نیز نقش موثری در جذابیت و محبوبیت هرچه بیشتر ژوپیتر بین خانواده‌های عزیز دارد. لینک مستقیم سایت سرزمین بازی کورش: www.joupiter.ir

شهربازی ژوپیتر

این مجموع امکان برگزاری جشن های تولد برای فرزندان شما را فراهم میسازد. لطفا برای رزرو و هماهنگی با شماره تلفن ۴۴۹۷۱۹۲۵ تماس حاصل فرمایید.

آدرس دقیق شهربازی ژوپیتر

آدرس : تهران، اتوبان ستاری، مجتمع کوروش ،طبقه آخر

تلفن:

         021-44971583

        021-44971587

اشتراک گذاری:
دیگران چه می‌خوانند
ارسال دیدگاه