مطالب پيشنهادي

آخر سریال بانوی عمارت چی میشه

تاريخ : ۴ دی
بازديد : 1580

آخر سریال بانوی عمارت چی میشه

سریال بانوی عمارت، روایت داستان عاشقانه ایست که در دوران قاجار اتفاق می افتد و با بازیگران خوب آن، سریال را برای  بینندگان جذابتر می کند.

آخر سریال ارسلان میرزا بالاخره بوسیله بکتاش هویت حضرت والا را شناسایی و او را می کشد ، امیرهوشنگ بدنیا می آید و افسرالملوک هم به عقد طبیب در می آید و ارسلان میرزا به اتفاق خانواده برای حفظ آرامش و جان خود موقتا به پیشنهاد بکتاش به عثمانی سفر می کند

513131 Gahar ir آخر سریال بانوی عمارت چی میشه

آخر سریال بانوی عمارت

581144 Gahar ir آخر سریال بانوی عمارت چی میشه

سریال بانوی عمارت هرشب ساعت ۲۱:۰۰ از شبکه سه سیما پخش می شود . طبق شنیده ها در قسمت پایانی سریال بانوی عمارت ماجرا های جذابی رخ می دهد . خلاصه قسمت اخر سریال بانوی عمارت پس از پخش در این پست قرار داده می شود .

بخوانید :   تاریخچه منطقه یوسف آباد تهران

209105 Gahar ir آخر سریال بانوی عمارت چی میشه

سریال بانوی عمارت به کارگردانی عزیزالله حمیدنژاد و تهیه کنندگی مجید مولایی بعد از یکسال فیلمبرداری در تهران ، کاشان و قزوین به ایستگاه پایانی رسید.source آخر سریال بانوی عمارت چی میشه

سریال بانوی عمارت

بانوی عمارت سریالی تاریخی با داستانی عاشقانه است که با بازی متفاوت هنرمندانی چون اندیشه فولادوند ، شبنم فرشادجو ، غزل شاکری و … است که به زودی بعد از انجام مراحل فنی و تدوین روی آنتن میرود.

601535 Gahar ir آخر سریال بانوی عمارت چی میشه

پانته آ پناهی ها، علیرضا شجاع نوری، اندیشه فولادوند، غزل شاکری، رامتین خدا پناهی، سیروس میمنت، حسام منظور، شبنم فرشاد جو، مینا وحید، نیکی نصیریان، مهتاج نجومی، صالح میرزا آقایی، احسان امانی، محمد فیلی، فریدون سورانی، حسن سرچاهی، احمد یاوری، مریم مومن، پاوان افسر، مهری آل آقا، صادق ملک، مجید سعیدی و سعید بحر العلومی از جمله بازیگران این مجموعه تلویزیونی هستند که برای پخش از شبکه سه سیما آماده می شود.

بخوانید :   حقایق جالب درباره معماری سی و سه پل

068619 Gahar ir آخر سریال بانوی عمارت چی میشه

سریال کاملا ملودرام عاشقانه جدی است و مناسبات و روابطش کاملا معقول و جدی پیش می‌رود و جدی بودن این سریال وجه سرگرم‌کننده آن است. در عین حال مناسبات انسانی، روابط انسان‌ها و حفظ کیان خانواده در آن نمایان است.رخی از شخصیت‌های تاریخی در این سریال ما به ازای بیرونی داشته‌اند اما قصه‌ای که طراحی کردیم به گونه‌ای است که به عنوان مثال یکی از شخصیت‌های ما درگیر با میرزا رضای کرمانی است و یا اینکه ترور ناصرالدین شاه را در «بانوی عمارت» خواهیم داشت اما این گونه که آن را در درام خودمان استفاده می‌کنیم چرا که پیش از آنکه دغدغه روایت تاریخی داشته باشیم داستان کارکردی دراماتیک دارد و سعی کرده‌ایم از رویدادهای تاریخی، استفاده دراماتیک و نمایشی برای پیشبرد قصه داشته باشیم.

516523 Gahar ir آخر سریال بانوی عمارت چی میشه

361703 Gahar ir آخر سریال بانوی عمارت چی میشه

آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید
گـهـر در شبکه هاي اجتماعي
تخفیفهای امروز دیجی کالاخـریـد
+