مطالب پيشنهادي

آخرین وضعیت بهروز مقدم در بیمارستان

تاريخ : ۲۶ خرداد
بازديد : 817

در این قسمت از بخش فرهنگی پورتال گهر جزییات خبر  آخرین وضعیت بهروز مقدم در بیمارستان را در ادامه می خوانید

بهروز مقدم آخرین وضعیت بهروز مقدم در بیمارستان

آخرین وضعیت بهروز مقدم در بیمارستان

بهروز مقدم مجری با سابقه تلویزیون که سال ۶۸ برای اولین بار به عنوان مجری برنامه های نوروزی در تلویزیون مطرح شد یکی از شادترین مجری های تلویزیون است. این مجری پیشکسوت چند روز پیش در بیمارستان بستری شد اما خوشبختانه مشکل رفع شده و از بیمارستان مرخص شد.

بهروز مقدم مجری پیشکسوت تلویزیون که به دلیل عمل جراحی زانو در بیمارستان کسری بستری شده بود از بیمارستان مرخص شد. وی اکنون در منزل بستری است و روند درمانی اش تا سه ماه در منزل ادامه دارد.

به گفته ندا مقدم دختر وی، بهروز مقدم در این سه ماه باید در منزل بستری باشد تا روند درمانی و فیزیوتراپی روی وی انجام شود.

بخوانید :   سلفی لیلا بلوکات و خواهرانش / عکس

این مجری پیشکسوت حدود ۹ ماه پیش به دلیل آرتروز شدید یک زانوی خود را عمل کرد و مشکلاتی برایش پیش آمد که مجبور شد زانوی دیگر خود را نیز عمل کند.

بهروز مقدم در مصاحبه ای درباره وضعیت جسمانی اش گفته بود :من حدود دو سال است که به پوکی استخوان، آرتروز و رماتیسم مبتلا شده ام و دراین ایام تحت درمان بودم و پزشکان اعلام کردند که باید زانویم را عمل کنم. بعد از عمل، پایم کوتاه تر شد. کمر درد گرفتم و به ستون فقراتم فشار آمد.

او با اشاره به دلیل بستری شدن خود در بیمارستان، ادامه داد:به دلیل درد بسیار، ۱۰ روز پیش در بیمارستان کسری بستری شدم تا زانوی دیگرم را عمل کنم و بعد از عمل سخت زانو، نباید حرکت می کردم به همین دلیل زخم بستر شدم و در بیمارستان به سر می برم. امیدوارم تا دو روز آینده مرخص شوم.

آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید
گـهـر در شبکه هاي اجتماعي
تخفیفهای امروز دیجی کالاخـریـد
+