X بستن تبلیغات
مطالب پيشنهادي
loading...

پیشنهاداتی برای نورپردازی مناسب در دکوراسیون منزل

تاريخ : ۲۵ فروردین
بازديد : 877

نورپردازی در دکوراسیون منزل بیش از آنچه که فکر می کنید منزل شما را زیبا خواهد کرد و بعضی مواقع فقط با چند تغییر خانه و دکوراسیون منزل شما رویایی خواهد شد.

chidaneh 44371 537128130fcfe08f8892 w550 h440 b0 p0 contemporary bedroom پیشنهاداتی برای نورپردازی مناسب در دکوراسیون منزل

یکی از ارکان مهمی که در طراحی داخلی اهمیت دارد، توجه به اصول و ضوابط نورپردازی است، نورپردازی مناسب تاثیر ویژه ای بر رفتار و عملکرد هر فرد و آرامش روحی و روانی وی دارد، در همین رابطه امروز  به بررسی نورپردازی های خاص می پردازیم با ما همراه باشید.

در نورپردازی فضای اتاق خواب آنچه بیش از همه اهمیت دارد، نور ملایم است، یک نور ملایم می تواند ارامش را برای شما به ارمغان بیاورد و فضای شما را خاص کند. اگر نیاز به یک فضای خاص و سحرانگیز دارید از لوستر ها و آباژور هایی استفاده کنید که طرح و بافت خاصی راروی دیوار شما ایجاد کند و از آن لذت ببرید.

chidaneh 44371 contemporary bedroom پیشنهاداتی برای نورپردازی مناسب در دکوراسیون منزل

یک ایده ی بی نظیر دیگر برای فضای اتاق خواب شما ستاره باران کردن سقف اتاقتان است با این روش به خوبی فضای بی نظیری برای خود خلق کنید، این نوع نورپردازی تاثیر شگفت انگیزی بر میزان آرامش و استراحت شما دارد.امتحان کنید حتما لذت خواهید برد.

بخوانید :   نشانه ها و علایم طلاق قبل از ازدواج

chidaneh 44371 contemporary living room پیشنهاداتی برای نورپردازی مناسب در دکوراسیون منزل

تاثیر یک نورپردازی خاص در فضای نشیمن کمتر از یک دست مبلمان راحت نیست و به همان اندازه در فضای شما جلوه گری می کند، بنابراین توجه به نورپردازی در فضای نشیمن بسیار مهم است، حتی این نورپردازی می تواند فراتر از هالوژن ها و ال ای دی های معمولی باشد و یک طراحی خاص و هماهنگ با نوع فضای نشیمن شما باشد.

chidaneh 44371 fff13e5104f70b410919 w550 h440 b0 p0 contemporary landscape پیشنهاداتی برای نورپردازی مناسب در دکوراسیون منزل

اگر فضای خانه ی شما دید و پنجره ی زیبایی به حیاط و فضای سبز بیرونی دارد پس از نورپردازی فضای سبز خود غافل نشوید، یک نورپردازی مناسب در حیاط می تواند تاثیر بی نظیری برای محیط داخلی شما نیز داشته باشد.

chidaneh 44371 3a418fb40e672f901535 w550 h440 b0 p0 contemporary kitchen پیشنهاداتی برای نورپردازی مناسب در دکوراسیون منزل

وقتی صحبت از نورپردازی می شود آنچه که به ذهن همگان می رسد نورپردازی های سقفی است، اما برای داشتن یک فضایی خاص و منحصر به فرد به نیاز است که متفاوت تر فکر کنید، نورپردازی از کف گزینه ای است که برای فضاهایی مانند اپن آشپزخانه بسیار مناسب است و جلوه ی متفاوتی به فضای شما می بخشد.

بخوانید :   دستور تهیه ساندویچ مرغ و پنیر فوری برای دانش آموزان

chidaneh 44371 mediterranean powder room پیشنهاداتی برای نورپردازی مناسب در دکوراسیون منزل

سرویس های بهداشتی را فراموش نکنید، حضور دیوار کوب های منقوش شده در سرویس های بهداشتی به خوبی می تواند این فضای سرد و بی روح را تبدیل به فضایی گرم و پویا کند، چه اشکالی دارد که سرویس بهداشتی شما مانند یک نشیمن مجلل به نظر برسد!

chidaneh 44371 a2d15c98030b673f5373 w550 h734 b0 p0 contemporary staircase پیشنهاداتی برای نورپردازی مناسب در دکوراسیون منزل

فضای راهرو ها و راه پله را می توانید با نورپردازی های ساده تبدیل به یک فضای بی نظیر کنید، راه پله ها عموما به دلیل عملکردی بودن فضاهایی سرد و مسکوت هستند، اما اگر آنها را با نورپردازی های خاص ترکیب کنیم تبدل به فضاهایی پویا و دوست داشتنی تر خواهند شد.

loading...
آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید
گـهـر در شبکه هاي اجتماعي