X بستن تبلیغات
مطالب پيشنهادي

مهاجرت خواننده پاپ از ایران

دسته بندي : فرهنگ و هنر,موسیقی
تاريخ : ۱ دی
بازديد : 669

مهاجرت خواننده پاپ از ایران

6fe6c2ea38 مهاجرت خواننده پاپ از ایران

مهاجرت خواننده پاپ از ایران

حمید حامی خواننده پاپ از وضعیت فرهنگی و موسیقی ایران گله مند است آنقدر که دیگر مهاجرتش را خیلی جدی می داند. این خواننده پاپ از افرادی است که کارش را با بابک بیات آغاز کرد و آلبوم هایش از مهم ترین آثار پاپ سالهای اخیر است. حمید حامی با اشاره به اینکه برنامه خاصی برای آینده موسیقایی اش ندارد گفت: ماه ها برایم فرقی نمی کند و برنامه مدونی هم ندارم چون که پشتوانه ای ندارم! تمام سال من مثل هم شده و اتفاق جدیدی رخ نمی دهد.

حامی ادامه داد: بعد از انتشار آلبوم و اتفاقات و حواشی که رخ داد ترجیح دادم که کشورم را ترک کنم و جایی بروم که برای کار من ارزش قائل باشند و حداقل اینکه قانونمند باشند، چرا که خودم آدم قانون مندی هستم در نتیجه دوست دارم در جایی کار کنم که قانون مندی در جریان باشد، خیلی ها از صحبت های من درباره مهاجرتم به کشورهای دیگر سوء استفاده کرده و من را متهم به بازار گرمی کردند، در جواب این دوستان باید بگویم که من که خودم هزینه آلبومم را تامین می کنم و نیازی به بازار گرمی نداشته و ندارم.

بخوانید :   عکسهای عاشقانه سیما خضرآبادی و همسرش

این خواننده پاپ که همواره منتقد فضای موسیقی کشور در سالهای گذشته بوده، اضافه کرد: به خاطر مشکل قضایی کلاهبرداری که سه سال پیش برای من اتفاق افتاده همچنان درگیر هستم و هنوز به نتیجه قطعی و درستی نرسیدیم، ما دائما دم از فرهنگ و تمدن می زنیم و از کشورهایی مثل امارات و ترکیه انتقاد می کنیم، اما هستند کسانی که توانایی مالی دارند و فول آلبوم خود را در این کشورها تولید می کنند چون امکاناتی که در این کشورها هست در کشور ما نیست در نتیجه این اتفاقات که از یک خواننده کلاهبرداری شود، رخ می دهد.

حمید حامی درباره اجرای کنسرت خود گفت: قرار بود تا با همراهی مانی رهنما کنسرتی مشترک با نوازندگی پیانو رضا تاجبخش داشته باشیم اما به خاطر گرفتگی عضلات گردنم پزشکان اجازه روی استیج رفتن را به من ندادند و البته خودم هم آمادگی این کار را ندارم به خاطر تمامی این مسائل و حواشی دچار یک نوع سرخوردگی شدید شدم که رفتن را ترجیح می دهم. حامی پیش از این هم گفته بود که قصد مهاجرت از ایران دارد ولی این اتفاق رخ نداد. ظاهرا تصمیم حامی این بار جدی است.

آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

گـهـر در شبکه هاي اجتماعي