X بستن تبلیغات
مطالب پيشنهادي

قهر و چادر نپوشیدن نرگس محمدی سالن را بهم ریخت + فیلم

تاريخ : ۲۷ مهر
بازديد : 1549

قهر و چادر نپوشیدن نرگس محمدی سالن را بهم ریخت + فیلم

مراسم جشنی به مناسبت عید غدیر در شهر حاجی آباد مرکز شهرستان زرین دشت استان فارس با حضور نرگس محمدی بازیگر سریال ستایش برگزار شده بود که به علت چادر نپوشیدن نرگس محمدی و ترک سالن بهم ریخت.
این مراسم که سه شنبه با بلیط فروشی و استقبال گسترده ی مردم در سالن ورزشی ۲۲ بهمن حاجی آباد برگزار شد به علت تناقض محتوای برنامه با بیلبوردهای تبلیغاتی به هم خورد. در بیلبوردهای تبلیغاتی این مراسم که در سطح شهر نصب شده بود نوشته شده بود که برنامه با حضور نرگس محمدی بازیگر نقش ستایش برگزار خواهد شد اما اتفاقاتی افتاد که علیرغم حضور این بازیگر در سالن وی به روی سن نرفت.

narges mohammadi1 قهر و چادر نپوشیدن نرگس محمدی سالن را بهم ریخت + فیلم

در ابتدای مراسم امام جمعه زرین دشت سخنرانی داشت که در پایان سخنان خود اعلام می کند که خانم نرگس محمدی امشب با چادر و حجاب برتر به روی صحنه خواهند آمد اما پس از اطلاع یافتن نرگس محمدی از این سخنان، می گوید که حجابش کامل است و با چادر به روی سن نخواهد رفت. اصرار بیش از حد برگزار کنندگان نیز تاثیری در تصمیم او نمی گذارد و این «مساله» باعث قهر این بازیگر از سالن می شود. جمعیت زیاد حاضر در سالن که با وعده ی حضور نرگس محمدی بلیط تهیه کرده بودند وقتی که متوجه می شوند قرار نیست او به روی سن بیاید شروع به اعتراض می کنند که در این بین اعتراضات بالا می گیرد و باعث زد و خورد و آسیب رساندن به وسایل سالن می شود.

بخوانید :   خندوانه عزادار شد / عکس

film narges mohammadi قهر و چادر نپوشیدن نرگس محمدی سالن را بهم ریخت + فیلم

دانلود فیلم

آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  1. امید الهیاری

    بهتر بود قبل از مراسم بهش میگفتن با حجاب بیاد . ولی اینکارها از بازیگران بعید به نظر برسه که حجابشون کامل باشد . یعنی بیشترشون حجاب درستی ندارند . واقعا باید متاسف بود برای جوانان ایرانی که چینن شخصیت هایی رو به عنوان الگوی خود قرار می دهند . الگوی ما باید ائمه اطهار و معصومین (ع) باشند نه اینها .

گـهـر در شبکه هاي اجتماعي