X بستن تبلیغات
مطالب پيشنهادي

عکس های دیدنی از گریم های جالب بازیگران ایرانی

تاريخ : ۱۳ آبان
بازديد : 1228

سینمای ایران در مواردی مانند گریم رتبه خیلی خوبی در جهان دارد که در بعضی فیلم ها گریم های جالبی از بازیگران می بینیم. در این مطلب عکس های دیدنی از گریم های جالب بازیگران ایرانی را برای شما عزیزان منتشر می کنیم.

چهره‌پردازی، حرفه‌ای است هنری در سینما، تئاتر، سینما، تلویزیون و عکاسی که به منظور تغییر چهره انجام می‌پذیرد.

ریشه و اصل پیدایش گریم را در دوران ابتدایی، در مراسم آئینی می‌توان یافت. در این مراسم، از گریم به شکل ابتدایی استفاده شده است. چهره‌ها را با رسوب مختلف، رنگ‌های معدنی یا عصاره گیاهان رنگ‌آمیزی می‌کردند و گاه صورتک‌هایی که از پوست درختان تراشیده شده بود، بر چهره می‌نهادند.

از آغاز پیدایش نمایش در مصر، یونان، هند، چین و ژاپن هنر گریم همواره در کنار بازیگر بوده است. گریم گاه با رنگ‌آمیزی مو، زمانی با نقاشی بر چهره و گاه بصورت صورتک‌های کامل و نیمه، بازیگر را به ارائه شخصیت‌های موردنظر قادر ساخته و تماشاگر را به خصوصیات شخصیت نمایش واقف کرده است.

گریم، بازیگر را قادر به ایفای نقش‌هایی کرده است که بدون استفاده از آن خصوصیات جسمانی، چهره بازیگر می‌توانسته مانعی جدی برای ارائه نقش بصورت کامل باشد.

گریمور با شخصیت بخشیدن به چهره بازیگر، او را در اجرای نقش یاری می‌دهد. بدین ترتیب گریم، مکمل کار بازیگر و یاری‌کننده او در بازی است.

بخوانید :   استایل جذاب آزاده زارعی در جشنواره فیلم فجر 36 / 2 عکس

در ادامه، تصاویری از برخی گریم‌های متفاوت در ایران را می‌بینید:

greem1 عکس های دیدنی از گریم های جالب بازیگران ایرانی greem2 عکس های دیدنی از گریم های جالب بازیگران ایرانی greem3 عکس های دیدنی از گریم های جالب بازیگران ایرانی greem4 عکس های دیدنی از گریم های جالب بازیگران ایرانی greem5 عکس های دیدنی از گریم های جالب بازیگران ایرانی greem6 عکس های دیدنی از گریم های جالب بازیگران ایرانی greem7 عکس های دیدنی از گریم های جالب بازیگران ایرانی greem8 عکس های دیدنی از گریم های جالب بازیگران ایرانی greem9 عکس های دیدنی از گریم های جالب بازیگران ایرانی greem10 عکس های دیدنی از گریم های جالب بازیگران ایرانی greem11 عکس های دیدنی از گریم های جالب بازیگران ایرانی

آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

گـهـر در شبکه هاي اجتماعي