X بستن تبلیغات
مطالب پيشنهادي

خبرهای تازه از سریال عاشقانه از زبان تهیه کننده اش

تاريخ : ۲۱ فروردین
بازديد : 562

خبرهای تازه از سریال عاشقانه از زبان تهیه کننده اش را در این بخش از سایت گهر برای شما عزیزان منتشر می کنیم.

سریال عاشقانه خبرهای تازه از سریال عاشقانه از زبان تهیه کننده اش

تهیه‌کننده سریال عاشقانه می‌گوید که فیلمبرداری سریال عاشقانه از امشب یکشنبه۲۰ فروردین از سر گرفته می‌شود.
مهدی گلستانه (تهیه‌کننده سریال عاشقانه) با تکذیب متوقف شدن روند ساخت این سریال و انتشار اخبار ضد و نقیض گفت: اینکه تصور کنیم پروژه‌ای مانند این سریال در روند ساخت مشکلی نخواهند داشت اشتباه است اما اینکه ما به خاطر مشکلات ساخت آن را نیز متوقف کنیم اشتباه است.او ادامه داد: سریال‌هایی که در شبکه نمایش خانگی ساخته می‌شود با احتساب مشکلات موجود و بحث دانلود غیرقانونی و قاچاق، بعد از عرضه قسمت هفتم تازه به سوددهی می‌رسند و تا قسمت هفتم در بهترین حالت فقط هزینه خود را بازمی‌گردانند و این تصور غلطی است که ما بگوییم بعد از ۴ قسمت به دلیل سودده نبودن سریال؛ آن را متوقف کنیم.

گلستانه ادامه داد: حدود ۱۰ میلیارد تومان برای کل سریال از پیش‌تولید تا نمایش و تبلیغات آن هزینه شده است. فصل یک این سریال ۱۵ قسمت ۵۰ دقیقه‌ای است که در مجموع می‌شود ۷۵۰ دقیقه و تا امروز ۶۰۰ دقیقه تصویربرداری شده است. از لحاظ زمانی نیز فیلمبرداری حدود دو قسمت از کار باقی مانده است.

بخوانید :   شقایق دهقان و همسر و دختر ناتنی اش در اکران خصوصی یک فیلم/ 4 عکس

پخش فصل یک سریال عاشقانه تا پایان خردادماه ادامه دارد و بعد از پایان فصل یک؛ درباره زمان ساخت فصل دو تصمیم‌گیری می‌شود.

گلستانه ادامه داد: تصویربرداری سریال عاشقانه از امشب در لوکیشن خانه گیسو با حضور محمدرضا گلزار، مهناز افشار و حمیدرضا پگاه ادامه پیدا می‌کند و قسمت پنجم سریال در ۷۵ دقیقه؛ هفته آینده توزیع می‌شود. به احتمال بسیار زیاد نیز این سریال از این پس روزهای دوشنبه به‌صورت سراسری در کشور توزیع می‌شود.

سریال عاشقانه به کارگردانی منوچهر هادی و با بازی مهناز افشار، محمدرضا گلزار، هومن سیدی، مسعود رایگان، پانته‌آ پناهی‌ها، ساره بیات، بهاره کیان‌افشار و حسین یاری در شبکه نمایش خانگی ساخته شده و تاکنون ۵ قسمت آن توزیع شده است.

آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

گـهـر در شبکه هاي اجتماعي