فروش گوشت اسب و الاغ در یک دامداری در تهران

دسته بندي : عمومی,⭐ اخبار
تاريخ : 23 سپتامبر

یک دامداری در تهران متاسفانه اقدام به ذبح اسب و الاغ و عرضه گوشت آنها در بازار می کرد! پلیس نظارت بر اماکن مالک این دامداری را پس از دریافت گزارش  دستگیر کرد.

ذبح و فروش گوشت اسب و الاغ در تهران !

فروش گوشت اسب و الاغ در یک دامداری در تهران, جدید ۱۴۰۱ -❤️ گهر

سرهنگ نادر مرادی رئیس پلیس نظارت بر اماکن عمومی پایتخت درباره این خبر به فارس گفت: اوایل هفته جاری خبری در خصوص ذبح چند رأس اسب و الاغ در یک دامداری در حوالی یکی از روستاهای حاشیه شهر تهران دریافت کردیم که با توجه به اهمیت موضوع و هماهنگی با مرجع قضایی، تیمی از مأموران معاونت نظارت بر اماکن عمومی و پایگاه نهم پلیس امنیت عمومی پایتخت به‌همراه نمایندگان سازمان دامپزشکی تهران به آدرس مذکور، اعزام شدند.

درحین ورود و در ابتدای کار، متصدی این دامداری از ورود مأموران جلوگیری کرد که با رعایت حقوق شهروندی و تفهیم حکم قضایی از این دامداری بازدید شد که در بررسی‌های اولیه یک لاشه اسب و ۵۰ کیلو گوشت الاغ و همچنین ۱۰رأس اسب و یک رأس الاغ که برای ذبح به این مکان منتقل شده بودند، کشف شد.

رئیس پلیس نظارت بر اماکن عمومی پایتخت با بیان اینکه متصدی دامداری دستگیر و برای سیر مراحل قضایی به دادسرا معرفی شد، خاطرنشان کرد: تلاش برای دستگیری سایر مرتبطان این پرونده همچنان در دستور کار پلیس قرار دارد.

آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

گـهـر در شبکه هاي اجتماعي