دانلود فیلم خارجی رایگان

13 راه افزایش علاقه در رابطه

دسته بندي : معرفی بازار
تاريخ : 8 فوریه

یکی از متداول ترین سوالاتی که اغلب بین برخی زوجین شکل می گیرد این است که راه های افزایش علاقه در رابطه عاطفی مان چیست؟ بنابراین قصد داریم در ادامه به ۱۳ راه افزایش علاقه در رابطه عاطفی با همسر و پارتنر اشاره کنیم.

13 راه افزایش علاقه در رابطه, جدید ۱۴۰۲ -❤️ گهر

راهکارهای افزایش علاقه در رابطه عاشقانه

مهم است که زوجین هر دو برای افزایش علاقه شان به یکدیگر در رابطه عاطفی شان زوج و شوق داشته باشند و افزایش علاقه به یکدیگر نیز تنها خواست و میل یکی از ایشان نباشد زیرا به مرور ممکن است روابط زن و مرد به سبب تلاش های یک طرفه زن یا مرد به مشکل بخورد و فردی که تمایل به افزایش علاقه با همسرش را داشته از تلاش های یک طرفه اش نیز خسته شود.

۱- عشق ورزی خالصانه

حائز اهمیت است یکی از راه های افزایش علاقه در زندگی مشترک و رابطه با پارتنر نیز این است که دو طرف با یکدیگر صادق باشند. نیاز نیست حتما برای ابراز علاقه به یکدیگر انتظارات بالایی داشت بلکه زوجین می توانند با یک بوسه، آغوش و همدلی و حضورشان در کنار هم و..عشق و علاقه شان را به یکدیگر نشان داده و علاقه خود را با این کارها افزایش دهند.

با مشاهده مقاله نشانه های مردی که شما را برای رابطه میخواد در می یابیم مردی که همسرش را تنها برای رابطه جنسی می خواهد حاضر نیست جز لحظات رابطه جنسی برای ایشان  وقت گذاشته و یا جز برقراری رابطه علاقه و احساسش را ابراز نموده و سعی در افزایش علاقه عاطفی در رابطه نماید.

نیاز است زوجین در انتخاب شریک زندگی خود دقت نموده و از احساسات خود هم مراقبت کنند در غیر این صورت ممکن است در صورت انتخاب فردی اشتباه به عنوان همسر یا پارتنر عاطفی، احساساتشان لطمه ببیند.

۲- برای یکدیگر وقت بگذارید

از راه های افزایش علاقه در رابطه عاطفی نیز، وقت گذراندن زوجین با یکدیگر می باشد. زمانی که زوجین بتوانند با وجود مشغله ها و خستگی هایی که در طی روز در محل کار و..دارند برای یکدیگر وقت بگذارند بسیار می توانند رابطه عاطفی بهتر و قوی تری با هم داشته باشند.

اینکه زوجین بدانند با وجود مشغله ها و شلوغی ها می توانند با شنیدن صدای یکدیگر ذهن خود را آرام سازند بسیار می توانند تجربیات زیبایی را برای یکدیگر رقم بزنند بنابراین توصیه می گردد زوجین برای افزایش علاقه در رابطه عاطفی شان، زمان بیشتری را به یکدیگر اختصاص دهند.

۳- همدلی

برای همه پیش آمده که ناراحت شوند، عصبی باشند و ذهنشان درگیر مشکلاتی باشد که نتوانند به تنهایی بر آن ها غلبه کنند تا زندگی شان را تحت شعاع قرار ندهند..

مهم است که زوجین بتوانند با یکدیگر درباره ناراحتی ها، خستگی ها، سختی ها و..صحبت کنند.. لذا این همدلی سبب می گردد زوجین بتوانند در هر موقعیتی روی هم حساب کنند و بدانند که بعد از توکل به خدا، پشتشان به کسی گرم است که می توانند نزد ایشان خود واقعی خود را نشان دهند..

زمانی که زوجین بدانند می توانند با خیال راحت به هنگام دشواری های و ناراحتی ها، در آغوش یکدیگر اشک بریزند، به هنگام خوشحالی ها کنار هم برقصند و..می توانند به مرور لحظاتی پر از مهر، دوستی و عشق را برای یکدیگر در کنار هم بسازند.

13 راه افزایش علاقه در رابطه, جدید ۱۴۰۲ -❤️ گهر

۴- رشد یکدیگر

اینکه زوجین به یکدیگر کمک کنند استعدادها و توانایی های خود را رشد دهند و به فعالیت هایی بپردازند که به آن ها علاقه دارند بسیار می توان شاهد افزایش علاقه ایشان در رابطه عاشقانه شان بود.

۵- تعهد

وفاداری زوجین به یکدیگر از دیگر راه هایی است که سبب می گردد زوجین بتوانند بیشتر به یکدیگر اعتماد نموده و برای یکدیگر زمان بیشتری بگذارند.زمانی که تعهد در رابطه عاطفی حرف اول را بزند زوجین آرامش روانی بیشتری داشته و می توانند بیشتر از قبل به هم اعتماد داشته باشند.

۶- حل اختلافات با حرف، نه بحث

برخی زوجین تنها راه حل مشکلات را جنگ و دعوا، قهر و فریاد زدن و..می دانند در حالی که اینها نه تنها مشکل را حل می کند بلکه ممکن است به جای افزایش علاقه زوجین به یکدیگر سبب دوری ایشان از هم گردد بنابراین یکی از راه هایی که سبب می گردد مشکلات به صورت ریشه ای حل شود و زن و مرد بیش از قبل یکدیگر را دوست بدارند، حرف زدن و حل اختلافات و ناراحتی ها با هم است.

۷- شوخی و تفریح با یکدیگر

شاید باورش سخت باشد اما زمانی که زوجین بتوانند با یکدیگر شوخی کرده و همدیگر را بخندانند بسیار می توانند رابطه ای صمیمی را برقرار نموده و علاقه شان به هم بیشتر گردد البته نباید این شوخی بیش از حد باشد و سبب ناراحتی زوجین از هم گردد.

بنابراین توصیه می گردد زوجین بیشتر با هم تفریح کنند و با حضورشان در کنار هم خود را سرگرم کنند..بازیگوشی کنند و لذت ببرند این نیز به مرور عواطف زوجین را بیشتر شکل داده و باعث می شود زوجین بتوانند با شوخی ها و شیطنت های یکدیگر، خستگی ها و سختی های زندگی را به راحتی تحمل کنند و با حضورشان در کنار هم دلگرم شوند.

۸- محبت های فیزیکی و جنسی

از راه هایی که می تواند سبب افزایش عشق و علاقه زوجین به هم شود محبت های فیزیکی است..زمانی که زوجین بتوانند از لحاظ فیزیکی و جنسی به یکدیگر محبت کرده و نیازهای هم را ارضاء کنند در روابط عاطفی شان هم می توانند موثرتر و بهتر عمل کنند بنابراین توصیه می گردد زوجین تاثیرات محبت فیزیکی را به هیچ عنوان فراموش نکرده و در عشق ورزی به یکدیگر از هم خجالت نکشند.

13 راه افزایش علاقه در رابطه, جدید ۱۴۰۲ -❤️ گهر

۹- محبت کلامی و عاطفی

شنیدن جمله دوستت دارم بسیار می تواند بر روحیه و احساسات زوجین تاثیر بگذارد و کل روز ایشان را بسازد بنابراین توصیه می کنیم زوجین در طی روز به همسر خود عشق ورزیده و با محبت کلامی نیز عشق خود را به ایشان ابراز نمایند..

ابراز عشق کلامی می تواند با گفتن مواظب خودت باش، لباس گرم بیشتری بپوش، خسته نباشید و..باشد..زمانی که زوجین دریابند نباید عشق ورزی به یکدیگر را سخت بگیرند می توانند تاثیرات بیشتری بر روی عشق و علاقه شان به یکدیگر بگذارند.

۱۰- پذیرش اشتباهات

زمانی که زوجین به هر دلیلی یکدیگر را ناراحت می کنند بهتر است قدرت این را داشته باشند که از هم معذرت خواهی کنند. این نیز می تواند بلوغ زوجین را در رابطه عاطفی شان نشان داده و سبب گردد زوجین بتوانند با پذیرش اشتباهات خود و جبران آن ها بیشتر به هم نزدیک شده و با گذشت و فداکاری نیز عشق و علاقه شان را به هم افزایش دهند.

عذرخواهی از همسر نه تنها بد نیست بلکه سبب می گردد زوجین سعی کنند با جبران اشتباهات خویش، عادات منفی خود را کاهش داده و به مرور از بین ببرند.

۱۱- حامی بودن

زمانی که زوجین یکدیگر را تشویق کرده و از هم حمایت کنند می توانند رابطه بهتری را با هم بسازند.

۱۲- قدردانی

بهتر است زوجین از بابت زحمات و علاقه شان به هم تشکر و قدردانی کنند.فرضا تشکر از پختن غذا، تشکر از زحمات مرد در محل کار و..

۱۳- توجه به عواطف

زمانی که زوجین بتوانند به احساسات هم توجه کرده و یکدیگر را درک کنند می توانند به یکدیگر نزدیک تر شوند.

آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید

گـهـر در شبکه هاي اجتماعي