چگونه مانند یک نقاش حرفه ای دیوارها را رنگ آمیزی کنیم؟

دسته بندي : معرفی بازار
تاريخ : 3 سپتامبر

یک لایه رنگ بهترین راه حل برای شیک تر شدن خانه شماست. در ادامه به کمک یک نقاش ساختمان شما را راهنمایی خواهیم کرد تا دقیقا مانند یک حرفه ای خانه و در و دیوارها را رتگ آمیزی کنید بدون اینکه کسی متوجه شود این کار توسط شما انجام شده است. با ما همراه باشید. قبل از هر کاری باید بدانید که نقاشی ساختمان می‌تواند توسط انواع رنگ‌های روغنی، پلاستیک و یا بر پایه آب آکلریک انجام شود که این مساله به تکنیک رنگ کردن شما بسنگی خواهد داشت.

چگونه مانند یک نقاش حرفه ای دیوارها را رنگ آمیزی کنیم؟, جدید ۱۴۰۲ -❤️ گهر

چگونه رنگ را قبل از استفاده تست کنیم؟

قبل از اینکه شروه به رنگ کردن کنید، باید خیلی خوب محاسبه کنید که چه مقدار رنگ نیاز دارید. توجه داشته باشید که رنگ‌های تیره کار شما را در نقاشی کمی ساده تر می‌کنند زیرا پوشش بالایی دارند و زود کار شما به اتمام می‌رسد. با این حال رنگ سفید پوشش کمی دارد و حداقل ۲ تا ۳ بار لازم است که رنگ کردن دیوارها را ادامه دهید. همچنین قبل از اینکه رنگ را به همه نقاط دیوار بزنید ابتدا بهتر است در نقاطی که دید کمتری دارد رنگ را امتحان کنید و اگر دقیقا همان چیزی بود که می‌خواستید رنگ کردن سایر نقاط دیوار را شروع کنید.

چگونه مانند یک نقاش حرفه ای دیوارها را رنگ آمیزی کنیم؟, جدید ۱۴۰۲ -❤️ گهر

چگونه دیوارها را برای نقاشی آماده کنیم؟

هیچ چیز بدتر از رنگ کردن دیوارهای ناهموار نیست. برای اینکه این اشتباه را به حداقل برسانید بهتر است ابتدا تمام کلید و پریزها را از دیوارها باز کنید. و تمام نقاط دیوار را به خوبی سمباده بزنید. همچنین اگر جایی ترکی دیدید با کاردک آن را باز کرده و با بتونه پر کنید و در نهایت سمباده زدن را فراموش نکنید. دیوارهای صاف بعد از رنگ شدن بسیار خوش جلوه تر خواهند بود تا دیوارها و سقف‌هایی که کمی ناهمواری دارند به خصوص زمانی که رنگ مورد استفاده شما روشن باشد.

چگونه رنگ آمیزی دلخواهی داشته باشیم؟

حالا که سطح دیوارها و سقف‌ها را خوب سمباده زدیم و صاف شد، وقت آن رسیده است که به سراغ رنگ کردن برویم. به کمک یک نردبان ابتدا نقاط بالایی دیوارها را رنگ کنید و بعد به سراغ پایین دیوارها بیاید. در نقاشی ابتدا سقف‌ها، بعد بالای دیوار و سپس پایین دیوارها را رنگ می‌کنند. برای اینکه قرنیزها رنگ نشوند معمولا توصیه می‌شود آن‌ها را با چسب‌های کاغذی پهن بپوشانید. زیرا اگر قرنیزها چوبی باشند پاک کردن رنگ‌ها کمی دشوار خواهد شد. حالا وقت آن رسیدهبا کمک غلتک در اندازه‌های مختلف در و دیوارها را رنگ آمیزی کنید. بهترین روش برای رنگ کردن محیط‌ها دو متر دومتر با حرکت به صورت حرف انگلیسی W است تا تمام نقاط به خوبی رنگ شود.

در نهایت…

اگر به هر دلیلی فرصت رنگ کردن نداشتید، کافیست برای نقاشی ساختمان در تهران با کارشناسان مجرب کافه نقاشی هماهنگ کنید. کارشناسان ما ۷ روز هفته آماده پاسخ گویی به سوالت شما هستند. کیفیت بالای نقاشی در کنار استفاده از مواد اولیه عالی رمز ماندگاری و شهرت ماست.

آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید

گـهـر در شبکه هاي اجتماعي