دانلود فیلم خارجی رایگان

سایت ثبت نام وام ودیعه مسکن مستاجران tem mrud ir

تاريخ : 19 آگوست

در این بخش از گهر به بررسی سایت ثبت نام ودیعه مسکن ۱۴۰۱ به آدرس  tem.mrud.irخواهیم پرداخت و نحوه ورود دریافت وام اجاره خانم مورد بررسی قرار خواهیم داد. سایت ثبت نام ودیعه مسکن tem.mrud.ir جهت ثبت نام اجاره نامه مستاجران توسط وزارت راه و شهرسازی طراحی شده است.

تسهیلات و وام بانک مسکن این سایت به دلیل شیوع ویروس کرونا از سمت وزارت راه و شهرسازی در جهت کمک به اقشار کم درآمد برای اجاره مسکن طراحی شد. افراد از طریق این سایت می توانند هزینه ودیعه اجاره نامه واحد مسکونی خود را در طول مدت اجاره از طریق وام های ودیعه مسکن پرداخت کنند.

نشانی ثبت نام وام ودیعه مسکن مستاجران tem mrud ir

سایت ثبت نام وام ودیعه مسکن مستاجران tem mrud ir, جدید ۱۴۰۲ -❤️ گهر

سایت ودیعه وام مسکن یا همان سایت جامع اقدام ملی مسکن به نشانی www.tem.mrud.ir با هدف پیاده سازی طرح های مربوط به وام ودیعه مسکن روی کار آمد. این سامانه زیر نظر دولت فعالیت می کند و تمامی اطلاعات مربوط به ثبت نام افراد در این وام از طریق این سایت به مراجع مربوطه ارسال می شود.

کلیه افرادی که قصد ثبت نام و دریافت وام ودیعه مسکن مستاجران را دارند، می بایست که به سامانه پیگیری وام ودیعه مسکن با کد ملی tem.mrud.ir ثبت نام کنند با وجود این سامانه، نیازی به مراجعه حضوری افراد برای ثبت نام اولیه در وام نمی باشد.

همچنین، تمامی اطلاعات مربوط به شرایط لازم برای ثبت نام ودیعه مسکن مستاجران در سایت www.tem.mrud.ir منتشر می شود. لازم به ذکر است که این سامانه، برای ثبت نام مسکن ملی نیز فعالیت می کند . لذا افراد می توانند به غیر از دریافت وام مسکن، در صورت دارا بودن شرایط لازم از طریق این سایت در مسکن ملی کشور ایران نیز ثبت نام نمایند.

راهنمای ورود به سایت وام ودیعه مسکن مستاجران tem.mrud.ir

تمامی افرادی که قصد دریافت وام ودیعه مسکن مستاجران ۱۴۰۱ را دارند، باید ابتدا به سامانه www.tem.mrud.ir مراجعه کنند و سپس، با ورود به بخش ثبت نام مراحل ثبت نام خود را انجام دهند. همچنین، تمامی اطلاعات مربوط به ثبت نام و شرایط لازم به طور دقیق در سامانه ثبت نام وام مسکن مستاجران ذکر شده است.

نحوه ورود به سامانه وام ودیعه مسکن مستاجران به نشانی www.tem.mrud.ir

پس از ورود به سایت، کافیست که بر روی گزینه «ثبت نام تسهیلات کمک ودیعه» کلیک نمایید تا به سامانه ثبت نام ودیعه مسکن وارد شوید.

سایت ثبت نام وام ودیعه مسکن مستاجران tem mrud ir, جدید ۱۴۰۲ -❤️ گهر

در این قسمت تمامی شرایط مورد نیاز برای ثبت نام وام مسکن مستاجران نوشته شده است، پس از مطالعه تمامی شرایط می بایست که بر روی گزینه سبز رنگ با عنوان «متن بالا را مطالعه کرده و می پذیرم» کلیک کنید.

سایت ثبت نام وام ودیعه مسکن مستاجران tem mrud ir, جدید ۱۴۰۲ -❤️ گهر

حال به مراحل مربوط به ثبت نام وام ودیعه مسکن وارد می شوید. شما می بایست که در هر مرحله اطلاعات مورد نیاز را وارد کنید و سپس، بر روی گزینه مرحله بعدی کلیک نمایید. پس از اتمام تمامی مراحل، می بایست که بر روی گزینه تایید کلیک نمایید تا اطلاعات شما ثبت شود.

نکته: الزامی به وارد کردن شماره تلفن همراهی که به نام کد ملی فرد متقاضی باشد نیست. این شماره صرفا برای اطلاع رسانی می باشد.

سایت ثبت نام وام ودیعه مسکن مستاجران tem mrud ir, جدید ۱۴۰۲ -❤️ گهر

پیگیری وام ودیعه مسکن با کد ملی tem.mrud.ir

کلیه افرادی که قبلا در سایت جامع اقدام ملی مسکن به نشانی tem.mrud.ir برای دریافت وام ثبت نام کرده اند، می توانند مجددا به این سامانه مراجعه کنند و مراحل پیگیری وام را انجام دهند.

پس از ورود به سایت، می بایست که از طریق منوی بالای سایت بر روی گزینه «مشاهده درخواست متقاضی» و یا «مشاهده و پیگیری درخواست» کلیک کنید.

سایت ثبت نام وام ودیعه مسکن مستاجران tem mrud ir, جدید ۱۴۰۲ -❤️ گهر

در مرحله بعدی، باید کد ملی خود را وارد نمایید و بر روی گزینه تایید کلیک نمایید. کد ملی وارد شده باید کد ملی متقاضی دریافت وام ودیعه مسکن که با آن ثبت نام انجام شده است، باشید.

سایت ثبت نام وام ودیعه مسکن مستاجران tem mrud ir, جدید ۱۴۰۲ -❤️ گهر

حال می بایست که رمز عبوری که از طریق پیامک به شماره تلفن همراه شما ارسال شده است را وارد کنید و پس از وارد کردن کد امنیتی بر روی گزینه «ورود» کلیک نمایید.

استعلام وام ودیعه مسکن مستاجران

– به طور کلی پس از ثبت نام وام ودیعه مسکن مستاجران ۱۴۰۱ در سایت tem.mrud.ir می بایست که اطلاع رسانی های مربوط به صورت پیامک به شماره تلفنی که در سامانه ثبت نام ثبت شده است، ارسال شود، اما در صورتی که افراد قبلا در این سامانه ثبت نام کرده اند، اما هنوز پیامکی برای اطلاع از وضعیت ثبت نام خود دریافت نکرده اند، می توانند به صورت مجدد به سایت جامع اقدام ملی مسکن وارد شوند و مراحل استعلام وام ودیعه مسکن را انجام دهند.

– در صورتی که افراد قصد پیگیری وام و یا استعلام آن را دارند، می بایست پس از مراجعه به سامانه جامع اقدام ملی مسکن به قسمت «مشاهده درخواست متقاضی» و یا قسمت «مشاهده و پیگیری درخواست ها» وارد شوند.

– پس از مراجعه به این قسمت نیاز است که افراد در دو مرحله مختلف کد ملی و رمز عبوری که به شماره تلفن آن ها ارسال می شود را وارد نمایند و سپس، به سامانه پیگیری وام ودیعه مسکن مستاجران وارد شوند.

شرایط دریافت وام ودیعه مسکن مستاجران

متقاضیان دریافت وام ودیعه مسکن در صورتی می توانند با ورود به سایت tem.mrud.ir فرایند ثبت نام جهت دریافت این وام را انجام دهند که شرایط ارائه شده توسط این سامانه را دارا باشند و در صوت احراز این شرایط در فهرست دریافت کنندگان وام قرار بگیرند.

شرایط لازم جهت دریافت وام ودیعه مسکن مستاجران به صورت زیر می باشد :

  • متقاضی وام اجاره باید ازدواج کرده یا اینکه سرپرست خانوار باشد.
  • متقاضی وام اجاره لازم است دارای اجاره‌ نامه رسمی بوده یا اجاره‌ ­نامه وی در سامانه ثبت معاملات املاک و مستغلات کشور ثبت شده و دارای کد رهگیری باشد.
  • تاریخ قراداد اجاره و تنظیم اجاره نامه مستاجران باید حداکثر تا پایان آذر ماه سال ۱۴۰۱ باشد.
  • در صورتی که متقاضی ، مدارک خود و مدارک ضامنین را در شعبه بانکی که به آن معرفی شده، ظرف دو هفته تکمیل نکند، درخواست او رد می شود.
آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید

گـهـر در شبکه هاي اجتماعي