پایان کرونا در جهان چه زمانی است ؟

دسته بندي : 💊 سلامت,⭐ اخبار
تاريخ : 27 سپتامبر

طی کنفرانس های جهانی بهداشت که اخیرا برگزار شده است . مختصصان اعلام کرده اند که کرونا ویروس هرگز از بین نمی رود اما واکسیناسیون می تواند در جلوگیری از بستری شدن و تشدید بیماری به خوبی عمل کند . در ادامه صحبت های مدیر عامل شرکت مدرنا را در خصوص زمان پایان کرونا در جهان بخوانید

زمان پایان کرونا در جهان

پایان کرونا در جهان چه زمانی است ؟, جدید ۱۴۰۱ -❤️ گهر

در این کنفرانس متخصصان تاکید داشتند که واکسن ها هم تاکنون نتوانسته اند این ویروس را ریشه کن کنند و  سویه های جدید به راحتی پخش می شود اما این بدان معنا نیست که زندگی نمی شود که صورت عادی برگردد.

با ادامه واکسیناسیون  COVID-۱۹ باعث بستری شدن یا مرگ  نمی شود. علاوه بر این ، کاهش تعداد بستری ها و نرخ مرگ و میر به این معنی است که کسانی که COVID شدید را تجربه می کنند ، می توانند تحت مراقبت بالینی مناسب قرار گیرند ، زیرا سیستم های بهداشتی مانند روزهای اولیه همه گیری، تحت تأثیر قرار نخواهد گرفت.

واما در این اجلاس ، مدیرعامل Moderna پیش بینی کرد که همه گیری COVID تا ۱۲ تا ۱۸ ماه دیگر مانع زندگی عادی می شود و تاکید داشت که شکل ضعیف تر این بیماری بعد از واکسینه جهانی در برابر این ویروس  به احتمال زیاد برای همیشه در سراسر جهان خواهند ماند.

آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

گـهـر در شبکه هاي اجتماعي