پایان کرونا در جهان چه زمانی است ؟

طی کنفرانس های جهانی بهداشت که اخیرا برگزار شده است . مختصصان اعلام کرده اند که کرونا ویروس هرگز از بین نمی رود اما واکسیناسیون می تواند در جلوگیری از بستری شدن و تشدید بیماری به خوبی عمل کند . در ادامه صحبت های مدیر عامل شرکت مدرنا را در خصوص زمان پایان کرونا در جهان بخوانید

زمان پایان کرونا در جهان

پایان کرونا در جهان چه زمانی است ؟

در این کنفرانس متخصصان تاکید داشتند که واکسن ها هم تاکنون نتوانسته اند این ویروس را ریشه کن کنند و  سویه های جدید به راحتی پخش می شود اما این بدان معنا نیست که زندگی نمی شود که صورت عادی برگردد.

با ادامه واکسیناسیون  COVID-۱۹ باعث بستری شدن یا مرگ  نمی شود. علاوه بر این ، کاهش تعداد بستری ها و نرخ مرگ و میر به این معنی است که کسانی که COVID شدید را تجربه می کنند ، می توانند تحت مراقبت بالینی مناسب قرار گیرند ، زیرا سیستم های بهداشتی مانند روزهای اولیه همه گیری، تحت تأثیر قرار نخواهد گرفت.

واما در این اجلاس ، مدیرعامل Moderna پیش بینی کرد که همه گیری COVID تا ۱۲ تا ۱۸ ماه دیگر مانع زندگی عادی می شود و تاکید داشت که شکل ضعیف تر این بیماری بعد از واکسینه جهانی در برابر این ویروس  به احتمال زیاد برای همیشه در سراسر جهان خواهند ماند.

اشتراک گذاری:
دیگران چه می‌خوانند
ارسال دیدگاه