پارتیشن شیشه ای، جذابیت بالا همراه با تغییرات طراحی و دکوراسیون با کمترین هزینه

دسته بندي : معرفی بازار
تاريخ : 6 مارس

یکی از راهکارهایی که موجب جذب بیشتر مشتری می شود، جذابیت و زیبایی پارتیشن بندی داخلی است. زیرا با ورود فرد به ساختمان شما ، نوع دکوراسیون می تواند در او ذهنیت مثبت و منفی ایجاد کند.

پارتیشن شیشه ای، جذابیت بالا همراه با تغییرات طراحی و دکوراسیون با کمترین هزینه

پارتیشن شیشه ای، جذابیت بالا همراه با تغییرات طراحی و دکوراسیون با کمترین هزینه, جدید ۱۴۰۲ -❤️ گهر

شما می توانید سبک و چیدمان دکوراسیون داخلی را با توجه به نیازها و سلایق خود به صورت کاملا سفارشی ثبت کنید. دیوارهای پارتیشن شیشه ای به زیبایی فضا می افزایند و ساختمان را برای مشتریان از هر نوع و سلیقه ای جذاب می کنند.

پارتیشن های شیشه ای نور طبیعی بیشتری به شما می دهند از این رو گزینه سالم تری هستند و برخی ویتامین های مورد نیاز بدن شما از طریق جذب نور خورشید را می توانند تامین کنند. در هر تصمیم تجاری، میزان مصرف هزینه در تصمیم گیری اهمیت زیادی دارد.

مشتریان همواره خواهان تغییرات در ادارات و مکان های تجاری هستند و این امری طبیعی است. اما برای هر مدیر، موافقت با طراحی تغییرات برای نیازهای مشتری بسیار دشوار است، زیرا این یک عمل می تواند هزینه های اضافی زیادی برای مدیر به وجود آورد.

بنابراین خیلی کم امکان دارد که مدیران با این تغییرات موافقت کنند. به شما این مژده را می دهیم که با نصب پارتیشن های شیشه ای قابل حمل در دفتر کار خود می توانید هر زمان که خواستی این تغییرات را انجام دهید. از این رو پارتیشن های شیشه ای از کم هزینه ترین و به صرفه ترین راه های تقسیم بندی فضاهای کاری هستند.

پارتیشن های اداری، جابه جایی و تغییر دکوراسیون آسان

پارتیشن های اداری را با توجه به سلیقه شما و شرایط محیط کاری، می توان با استفاده از آلیاژهای فلزی، شیشه و مواد چوبی ساخت. این مواد در مقایسه با دیوارهای بتونی برای تقسیم دفتر کار گزینه بسیار بهتری هستند.

همچنین می توان برای متعادل ساختن دمای محیط داخلی از آن ها استفاده کرد. زیرا دما در تمام محیط با استفاده از این پارتیشن ها به طور یکسان پخش می شود. این پارتیشن ها بسیار مقاوم بوده و اکثرا مستعد ساییدگی و پارگی نیستند و در صورت نگهداری درست از آن ها، این پارتیشن ها می توانند تا سال های طولانی برای شما کارآیی مناسبی داشته باشند.

می توانید بر روی این پارتیشن ها انواه وایت برد و تخته ها را متصل کرده و برای یادداشت برداری و سنجاق کردن مطالب مهم به آن ها استفاده کرد. یکی از ویژگی های مهم پارتیشن های اداری که آن ها را نسبت به دیوارها پر کاربردتر کرده است این است که می توانید این پارتیشن ها را تغییر مکان دهید و دفتر کاری شما هیچ گاه دچار یکنواختی نخواهد شد. هر از گاهی به هر دلیلی همچون افزایش کارمندان، افزایش شغل های جدید، تغییر دفاتر مختلف و… می توانید به جابه جا کردن این پارتیشن ها، فضاهای جدیدی به وجود آورید.

پارتیشن شیشه ای، جذابیت بالا همراه با تغییرات طراحی و دکوراسیون با کمترین هزینه, جدید ۱۴۰۲ -❤️ گهر

نکاتی مهم در رابطه با ترکیبات و ضخامت شیشه های لمینت

در حالت کلی استفاد از شیشه های لمینت بسیار مفید و موثر است و امروزه در اکثر ساختمان های تجاری استفاده از این شیشه ها به نوعی مقررات ساختمانی تبدیل شده است تا تمام ساختمان دارای سازه های مشابه باشد.

به غیر از ساختمان تجاری برای ساختمان های مسکونی نیز در استفاده از شیشه های لمینت باید دو نکته را مد نظر قرار داد. مهم است که بدانید به دنبال چه چیزی هستید و شیشه های لمینت را برای چه مکانی می خواهید مورد استفاده قرار دهید.

ترکیبات به کار رفته در شیشه های لمینت و همچنین ضخامت آن از موارد مهمی است که برای کاربرد در مکان های مختلف تغییر می کنند.

شیشه های لمینت را می توان با انواع مختلفی از شیشه ها مانند شیشه هایی با میزان انتشار کم و شیشه های تک جداره و دو جداره ساخت و مورد استفاده قرار داد. شیشه های لمینت از آن جا که دارای چندیدن لایه شیشه و لایه PVB میان شیشه ها هستند، گرمای حاصل از نور مستقیم خورشید را به میزان قابل توجهی کم می کنند.

زمانی که گرمای ورودی نور خورشید کم شود، هزینه های مورد نیاز برای تهویه هوای مفید نیز کمتر نیاز است و این خودش نوعی صرفه جویی محسوب می شود. هر چه ضخامت شیشه ها بیشتر باشد کاهش سر و صدای بیشتری در پی خواهد داشت و محیط شما دارای آرامش بیشتری خواهد شد.

هرچه شیشه ضخیم تر باشد، کاهش صدا برای فرکانس های پایین مانند سر و صدای ترافیک بهتر است. این اتفاق به این دلیل رخ می دهد که امواج صوتی هنگامی که مجبور به عبور از چند لایه هستند و باید مسافت بیشتری را طی کنند، فرکانس و طول موج آن ها مختل می شوند. از طرف دیگر لایه داخلی شیشه های لمینت نیز خودش موجب کاهش فرکانس های بالاتر به فرکانس کمتر می شود.

پارتیشن شیشه ای، جذابیت بالا همراه با تغییرات طراحی و دکوراسیون با کمترین هزینه, جدید ۱۴۰۲ -❤️ گهر

مزیت درب های شیشه ای بازشونده به صورت اتوماتیک

دیگر زمان آن گذشته که از درب های با دستگیره برای ورودی های مکان های مختلف استفاده کنید. به خصوص برای مکان های تجاری و مکان هایی که روزانه افراد بسیار زیادی از آن ها استفاده می کنند، نصب درب های با دستگیره می تواند به میزان زیادی عبور و مرور افراد را دچار اختلال کند و مدت ها ممکن است افراد منتظر بمانند که بتوانند از درب عبور کنند.

علاوه بر این اختلال، هر کسی برای عبور از درب باید دستگیره را لمس کند و این خودش باعث انتشار انواع بیماری های پوستی می شود. برخی از درب ها به دلیل سنگین بودن باز و بسته کردن آن ها برای بسیاری از افراد مشکل است.

استفاده از درب های اتوماتیک شیشه ای می تواند تمامی این مشکلاتی که بیان شد را به طور کامل برطرف کند. درب های اتوماتیک از طریق سنسورهای حرکتی به طور خودکار برای عبور افراد باز و بسته می شوند و همین امر باعث می شود زمان انتظاری برای تردد از درب برای افراد وجود نداشته باشد و در طول روز تعداد بسیار زیادی می توانند از درب استفاده کنند. این درب ها چون بدون دخالت دست باز و بسته می شوند، دیگر موجب انتقال بیماری نخواهند شد.

آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید

گـهـر در شبکه هاي اجتماعي