خدمات مهاجرت تازحل چگونه به صورت آنلاین ارائه می‌شود؟

دسته بندي : بین الملل,⭐ اخبار
تاريخ : 13 جولای

بنا به گزارش گهر و به نقل از بهار نیوز، اخیرا متوجه شدیم که تیم مهاجرتی تازحل که سابق بر این و برای مدت ۴ سال، در امور مرتبط با مهاجرت فعالیت و خدمات حضوری داشته، سرویس آنلاین خود را نیز از طریق دامنه tazohal.com راه اندازی کرده است.

این تیم مهاجرتی که تمرکز عمده آن بر روی ویزای بیزینسی است حالا قرار است تجارب خود را در اختیار مشتریانی قرار دهد که می‌خواهند خدمات مهاجرت را از طریق سرویس‌های مهاجرتی آنلاین دنبال کنند. ما در این مقاله قصد داریم این تیم مهاجرتی و خدماتی که ارائه می‌کند را بررسی کنیم. با ما همراه باشید.

خدمات مهاجرت تازحل چگونه به صورت آنلاین ارائه می‌شود؟, جدید ۱۴۰۲ -❤️ گهر

تیم مهاجرتی تازحل چیست؟

تازحل به عنوان یک مرجع متخصص در امور مهاجرت از طریق ویزای کار، ویزای ثبت شرکت و ویزای استارتاپی یا همان ویزای کارآفرینی محسوب می‌شود و در حال حاضر، تمرکز خود را بر روی اتحادیه اروپا قرار داده است.

تازحل چه خدماتی ارائه می‌کند؟

همانطور که در بالا نیز اشاره کردیم، این تیم مهاجرتی تمام تمرکز فعلی خود را بر روی انواع اقامت ثبت شرکت، اقامت کاری و اقامت استارتاپی قرار داده است. بر همین اساس نیز کسانی که می‌خواهند مهاجرت کاری داشته باشند می‌توانند از طریق برقراری تماس با کارشناسان این تیم مهاجرتی، از جزئیات این خدمات مطلع شوند و علاوه بر آن، با توجه به شرایط خود، یک تصمیم صحیح و عاقلانه اتخاذ کنند.

علاوه بر این، آنطور که به نظر می‌‎آید ظاهرا همچنان نیز تمرکز تیم مهاجرتی تازحل بر روی مهاجرت به اروپا است. این می‌‎تواند یک نقطه عطف باشد زیرا نشان دهنده تمرکز این تیم مهاجرتی و داشتن تجربه‌های منحصر به فرد در این حوزه است و تازحل را از دیگر ارائه دهندگان این خدمات که تقریبا دامنه وسیعی از انواع مهاجرت را دنبال می‌کنند متمایز کرده است.

آیا امکان دسترسی به خدمات تازحل به صورت تلفنی نیز وجود دارد؟

بله. وقتی به وب سایت این مجموعه مراجعه کنید در قسمت‌های مختلف سایت، شماره تلفن‌های آن‌ها قابل رویت است. بنابراین، می‌توانید با شماره تماس شرکت تماس بگیرید و ضمن بیان علایق خود در خصوص مهاجرت، از جزئیات خدمات قابل ارائه از سوی ایشان با خبر شوید.

آیا امکان مراجعه حضوری نیز وجود دارد؟

بله. همانطور که در خصوص مشاوره تلفنی بیان شد، این امکان را خواهید داشت که از طریق مراجعه حضوری به این مجموعه نیز از خدمات آن‌ها با خبر شوید. اما ما توصیه می‌کنیم پیش از حضور فیزیکی در محل دفتر آن شرکت، حتما تماس تلفنی بگیرید و هماهنگی‌های لازم انجام شود.

 

منبع خبر: بهار نیوز

 

 

آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید

  1. احمد غیابی

    کسی اینجا هست که از خدمات تازحل استفاده کرده باشه؟ ممنون میشم که کیفیت خدماتش رو بگید.

گـهـر در شبکه هاي اجتماعي