دانلود فیلم خارجی رایگان

تعطیلی مدارس ادارات تهران شنبه و یکشنبه ۲۴ و ۲۵ دی ماه + جزییات

دسته بندي : عمومی,⭐ اخبار
تاريخ : 11 ژانویه

خبری مبنی بر تعطیلی تهران در روزهای شنبه ۲۴ و یکشنبه ۲۵ دی ماه ۱۴۰۱ در سایت های خبری منتشر شده است که در ادامه به جزییات این خبر می پردازیم.

تعطیلی تهران شنبه و یکشنبه صحت دارد؟ + جزییات خبر

تعطیلی مدارس ادارات تهران شنبه و یکشنبه ۲۴ و ۲۵ دی ماه + جزییات, جدید ۱۴۰۱ -❤️ گهر

  • فوری : تهران شنبه و یکشنبه تعطیل شد 
  • معاون مدیریت توسعه و منابع استانداری تهران گفت: به دلیل برودت هوا و با هدف مدیریت مصرف گاز، تمام ادارات و سازمان های این استان فردا شنبه (۲۴ دی) تعطیل هستند و مدارس نیز به صورت غیرحضوری فعالیت خواهند کرد.

جزییات کامل تعطیل شدن شنبه ۲۴ دی ماه

آیا بانک های تهران شنبه ۲۴ دی تعطیل هستند؟

 

افتصاد نیوز: یک منبع آگاه گفت: وزیر نفت در مکاتبه‌ای با معاون اول رئیس جمهور برای جلوگیری از خاموشی و قطع سراسری برق و گاز، خواستار تعطیلی کامل روزهای شنبه و یکشنبه تهران شد.

مصرف گاز در بخش خانگی روز جاری از مرز ۶۵۰ میلیون لیتر گذر کرد و تا پایان روز به ۷۰۰ میلیون متر مکعب می‌رسد، اما آیا راهکاری برای مدیریت گاز در بخش خانگی وجود دارد، یک منبع آگاه در رابطه با این موضوع به مهر گفت: با ورود موج جدید سرما به کشور در ابتدای هفته آینده و افزایش مصرف گاز احتمال تعطیلی تهران در روزهای شنبه و یکشنبه وجود دارد.

وی ادامه داد: وزیر نفت در مکاتبه‌ای با معاون اول رئیس جمهور برای جلوگیری از خاموشی و قطع سراسری برق و گاز، خواستار تعطیلی کامل روزهای شنبه و یکشنبه تهران شد.این اتفاق تا اطلاع ثانوی شنبه را تعطیل رسمی کرده و همینطور فردا یکشنیه ۲۵ دی ماه تعطیل رسمی می باشد. 

 

آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید

  1. مهران

    زمستان سختی در انتظار اروپاییان هست

گـهـر در شبکه هاي اجتماعي