تعطیلی مدارس ادارات تهران شنبه و یکشنبه ۲۴ و ۲۵ دی ماه + جزییات

خبری مبنی بر تعطیلی تهران در روزهای شنبه ۲۴ و یکشنبه ۲۵ دی ماه ۱۴۰۱ در سایت های خبری منتشر شده است که در ادامه به جزییات این خبر می پردازیم.

تعطیلی تهران شنبه و یکشنبه صحت دارد؟ + جزییات خبر

تعطیلی مدارس ادارات تهران شنبه و یکشنبه ۲۴ و ۲۵ دی ماه + جزییات

  • فوری : تهران شنبه و یکشنبه تعطیل شد 
  • معاون مدیریت توسعه و منابع استانداری تهران گفت: به دلیل برودت هوا و با هدف مدیریت مصرف گاز، تمام ادارات و سازمان های این استان فردا شنبه (۲۴ دی) تعطیل هستند و مدارس نیز به صورت غیرحضوری فعالیت خواهند کرد.

جزییات کامل تعطیل شدن شنبه 24 دی ماه

آیا بانک های تهران شنبه ۲۴ دی تعطیل هستند؟

 

افتصاد نیوز: یک منبع آگاه گفت: وزیر نفت در مکاتبه‌ای با معاون اول رئیس جمهور برای جلوگیری از خاموشی و قطع سراسری برق و گاز، خواستار تعطیلی کامل روزهای شنبه و یکشنبه تهران شد.

مصرف گاز در بخش خانگی روز جاری از مرز ۶۵۰ میلیون لیتر گذر کرد و تا پایان روز به ۷۰۰ میلیون متر مکعب می‌رسد، اما آیا راهکاری برای مدیریت گاز در بخش خانگی وجود دارد، یک منبع آگاه در رابطه با این موضوع به مهر گفت: با ورود موج جدید سرما به کشور در ابتدای هفته آینده و افزایش مصرف گاز احتمال تعطیلی تهران در روزهای شنبه و یکشنبه وجود دارد.

وی ادامه داد: وزیر نفت در مکاتبه‌ای با معاون اول رئیس جمهور برای جلوگیری از خاموشی و قطع سراسری برق و گاز، خواستار تعطیلی کامل روزهای شنبه و یکشنبه تهران شد.این اتفاق تا اطلاع ثانوی شنبه را تعطیل رسمی کرده و همینطور فردا یکشنیه 25 دی ماه تعطیل رسمی می باشد. 

 

اشتراک گذاری:
دیگران چه می‌خوانند
ارسال دیدگاه

  1. مهران says:

    زمستان سختی در انتظار اروپاییان هست