دکلمه تبریک تولد فروردینی + متن و صوت دکلمه فروردین ماهی

در این مطلب گزیده ای از پیام ها و دکلمه های تبریک تولد فروردینی را در این مطلب می خوانید. اگر دوست یا عزیزتان فروردینی است و می خواهید تبریکی خاص و زیبا با صدای خودتان برای او بفرستید، ما در اینجا متن های زیبا را برای شما آماده کرده ایم تا یکی از آن ها را انتخاب کنید. امیدواریم مورد پسند شما عزیزان قرار گیرد.

دکلمه تبریک تولد فروردینی

دکلمه تبریک تولد فروردینی

محبوب فروردینی‌ام، دستانم تشنه دستان تو، شانه‌هایم تکیه‌گاه خستگی‌هایت، به پاکی چشمانت قسم تا ابد با تو می‌مانم، بی‌آنکه دغدغه فردا را داشته باشم، چون می‌دانم فردا بیش از امروز دوستت خواهم داشت. عزیزم تولدت مبارک فروردین ماهی  .

دکلمه تبریک تولد فروردین ماهی


 

دکلمه تبریک برای متولدین فروردین


 

دکلمه متولدین فروردین ماه


 

 

دانلود دکلمه فروردین ماهی 

 

محبوب فروردینی‌ام، دستانم تشنه دستان تو، شانه‌هایم تکیه‌گاه خستگی‌هایت، به پاکی چشمانت قسم تا ابد با تو می‌مانم، بی‌آنکه دغدغه فردا را داشته باشم، چون می‌دانم فردا بیش از امروز دوستت خواهم داشت. عزیزم تولدت مبارک.

ای جان و جانان فروردین، ای زیباترین ترانه هستی، بدان که شب میلادت برایم ارمغان خوبی‌ها و زیبایی‌هاست، پس‌ای آغازگر خوبی‌ها تولدت مبارک

متن تبریک تولد فروردینی

تولدت مبارک، تو که روحیه‌ات مثل ماه تولدت بهاری‌ست و من چه خوشبختم که یک بهار را در همه سال در قلبم دارم. تولدت مبارک عشق فروردینی من!

ای زیباترین ترانه‌ی هستی. بدان که شب میلادت. برایم ارمغان خوبی‌ها و زیبایی هاست. پس ای سر کرده خوبی‌ها میلادت مبارک

در آغاز بهار و در شب زیبای میلاد فروردینی‌ات تمام وجودم را که قلبی است کوچک در قالب قابی از نگاه تقدیم چشمان زیبایت می‌کنم و با بوسه‌ای عاشقانه تولدت را تبریک می‌گویم. آغاز بودنت مبارک فروردینی جان

قسم بر جداره‌ی فروردین
چشمی به روی چشم می پرد اما
خواب زمین برای دایره ها
کوتاه ست
تولدت مبارک فروردینی جان!

پیام تبریک تولد فروردینی

روز میلاد تو، روز صدور شناسنامه عشق است
فروردین ماهی عزیزم تولدت مبارک

روزی که تو اومدی روی زمین / یه فرشته کم شد از آسمونا مثل گل شکفتی بین آدما / گل سر سبد بودی بین اونا فروردینی جان تولدت مبارک عزیزم

بهترین موزیک زندگی من تپش قلب توست
و قشنگ‌ترین روزم روز شکفتنت.
تولدت مبارک فرودینی من!

میلاد تو رو به تک تک گل‌های دنیا تبریک می گم ولی می دونم همشون حسودیشون میشه، اخه تو تنها گل باغچه قلب منی… تولدت مبارک فروردینی من!

اشتراک گذاری:
دیگران چه می‌خوانند
ارسال دیدگاه