تکرار بگو بخند شبکه نسیم + ساعت پخش برنامه بگو بخند

تاريخ : 29 دی

این بخش راجب به تکرار بگو بخند شبکه نسیم است. فصل دوم برنامه بگو بخند با اجرای زیبای عبدالله روا از شبکه نسیم روی آنتن می رود. در این بخش شما را در جریان زمان پخش این رقابت جذاب و تکرار آن قرار خواهیم داد.

تکرار بگو بخند شبکه نسیم

تکرار بگو بخند شبکه نسیم + ساعت پخش برنامه بگو بخند, پورتال خبری فرهنگی گهر

تکرار بگو بخند فصل دوم

زمان پخش بگو بخند، سه شنبه تا جمعه، ساعت ۲۰ شبکه و تکرار آن نیز در ساعت های ۴۵ دقیقه بامداد و ۱۴ بعد از ظهر روز بعد  از شبکه نسیم می باشد

داوران این برنامه، نعیمه نظام دوست، علیرضا خمسه، شهرام شکیبا و شهاب عباسی هستند و با اجرای عبدالله روا پخش می شود. 

تکرار بگو بخند شبکه نسیم + ساعت پخش برنامه بگو بخند, پورتال خبری فرهنگی گهر

«بگو بخند» دو شب با اجرای شرکت‌کنندگان و دو شب دیگر با حضور مهمانان پیش خواهد رفت و آیتم های نمایشی، مسابقه و بازی‌هایی میان بازیگران ثابت برنامه و شرکت کنندگان این فصل و فصل پیشین خواهد داشت.
 
تکرار بگو بخند شبکه نسیم + ساعت پخش برنامه بگو بخند, پورتال خبری فرهنگی گهر
 
«بگو بخند» با شعر، استندآپ و نمایش مسابقه «بگو بخند» با معرفی استعدادهای برتر در حوزه کمدی و به کارگیری نفرات منتخب در برنامه‌های آینده تلویزیون است. «بگو بخند» رویکرد جدی‌تری دارد. تا به حال مسابقه «خنداننده‌شو»، بخشی از «عصر جدید» و همچنین مسابقه «زمانی برای خندیدن» مشابه «بگوبخند»، میزبان افراد بااستعداد در زمینه استندآپ بوده‌اند، اما امتیاز برنامه جدید شبکه‌ نسیم این است که محدود به استندآپ نیست و در هر قسمت شاهد اجرای نمایش و شعرخوانی هم هستیم. این تنوع اجراها باعث می‌شود «بگوبخند» مسابقه‌ای تکراری نباشد. حضور افراد معلول در مسابقه و اجرای «کمدی نشسته» نیز جزو نقاط قوت برنامه است. 
آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید

گـهـر در شبکه هاي اجتماعي