دانلود فیلم خارجی رایگان

قیمت مهمترین خدمات زیبایی در غرب تهران (آذر 1400)

دسته بندي : معرفی بازار
تاريخ : 12 دسامبر

بهترین خدمات زیبایی برای جوانسازی و طراوت پوست از نظر شما چیست؟ هزینه انجام آنها چقدر است؟ عوامل تاثیرگذار بر قیمت آنها چیست؟
در این مطلب به معرفی مهم‌ترین خدماتی که انجام آن برای زیبایی پوست واجب است مانند: هایفوتراپی، فیشیال صورت و لیزر موهای زائد بدن پرداخته ایم. همچنین قیمت خدمات لیزر موهای زائد بدن، فیشیال و هایفوتراپی آنها را در کلینیک‌های معتبر تهران به ویژه در غرب تهران، برای شما شرح می‌دهیم.

هزینه فیشیال صورت چقدر است؟ (آذر ۱۴۰۰)

فیشیال یکی از بهترین شیوه‌های پاکسازی عمیق پوست است که از با انجام آن می‌توانید پوستی درخشان و سرزنده داشته باشید. انجام پاکسازی پوست به افرادی توصیه می‌شود که احساس می‌کنند در اثر ماسک زدن و آلودگی هوا، شادابی و سرزندگی پوست خود را از دست داده‌اند و همچنین در اثر مصرف زیاد مواد آرایشی بهداشتی در طولانی مدت، منافذ پوستشان باز شده و مستعد جوش زدن شده است.
عوامل موثر بر هزینه پاکسازی پوست چیست؟
پاسخ به این سوال که قیمت فیشیال صورت چقدر است را نمی‌توان با عدد دقیقی جواب داد. قیمت فیشال صورت به عوامل مختلفی بستگی دارد که ۳ نمونه از آنها را نام می‌بریم:

 1. اعتبار مرکزی که برای انجام فشیال به آنجا می‌روید.
 2. نوع فیشیالی (تخصصی، معمولی و …) که در کلینیک مدنظر انجام می‌دهید.
 3. کیفیت موادی که برای پاکسازی پوست در آن کلینیک استفاده می‌شود.

هزینه فیشیال صورت ۱۴۰۰ آذر ماه – کلینیک گلشید

قیمت مهمترین خدمات زیبایی در غرب تهران (آذر 1400), جدید ۱۴۰۲ -❤️ گهر

هزینه فیشیال صورت ۱۴۰۰ در کلینیک گلشید طبق اطلاعاتی که در سایت آنها ثبت شده است از ۲۰۰ تا ۶۰۰ هزارتومان می‌باشد که طبق تحقیقاتی که انجام داده‌ایم، گلشید جزء بهترین کلینیک‌های زیبایی در غرب تهران که قیمت مناسبی دارد، می‌باشد.
کلینیک گلشید چند مدل فیشیال دارد که به خوبی قیمت آنها را ازهم جدا کرده ( فیشیالvip، فیشیال با مواد کربوکسی، فیشیال دست و …) و همواره قیمت خدماتش را در سایت خود بروز می‌کند.
برای رزور وقت انجام پاکسازی پوست (فیشیال) در کلینیک گلشید با شماره‌های ۰۲۱۲۶۷۶۲۲۶۰ | ۰۹۹۱۶۳۶۲۱۱۶ تماس بگیرید یا به سایت https://golshidgroup.com مراجعه کنید.

هزینه فیشیال صورت در کلینیک‌های شکیبا، گلدن رویال، رویای آبی، فیروزه، بهارین و راشا

طبق اطلاعتی که بدست آوردیم، هزینه فشیال گلدن رویال از ۱ تا ۲ میلیون تومان است که طبق مقایسه‌هایی که انجام دادیم جزء گران‌ترین‌ قیمت‌ها بود.
کلینیک رویای آبی مبلغ دقیقی از هزینه فیشیال رو تو سایت خودش اعلام نکرده و در کلینیک‌های شکیبا، فیروزه، بهارین و راشا هزینه فشیال از ۳۰۰ تا ۹۰۰ هزارتومان است که طبق خدمات انتخابی شما این رقم متفاوت خواهدبود.
توجه کنید اگر آرایشگاهی مدعی شد فیشیال کل صورت را با ۱۰۰ هزارتومان برای شما انجام می‌دهد، یقینا از مواد نامرغوب و دستگاه نامعتبری استفاده می‌کند.

هزینه لیزر موهای زائد بدن چقدر است؟

لیزر موهای زائد بدن روشی مطمئن، تضمین شده و مقرون به‌صرفه به منظور حذف دائمی موهای زائد بدن شماست. هزینه لیزر موهای زائد بدن، موضوعی است که همواره برای مراجعه کنندگان، حائز اهمیت است.
برای بهترین کلینیک لیزر موهای زائد لازم است که خدمات حرفه‌ای و قیمتی مناسب داشته باشد و به تکنولوژی ‌های جدید مختلف در دنیا مجهز باشد و همچنین از تیم درمانی حرفه‌ای و با سابقه برخوردار باشد.
چه عواملی بر هزینه لیزر موهای زائد بدن موثراند؟ عوامل موثر بر هزینه لیزر موهای زائد بدن، به ۳ عامل کلی بستگی دارد:

 1. نوع دستگاه لیزر
 2. مهارت و تجربه‌ی کادر درمانی
 3. ناحیه‌ی مدنظر برای لیزر درمانی

معمولا قیمت لیزر بدن در کلینیک‌ها و مراکز درمانی مختلف، رنج قیمت متفاوتی دارد. اما نه لزوما هزینه زیاد نشانه تضمین کیفیت است و نه مراجعه به مراکز خیلی ارزان کار عقلانی‌ ایست.

هزینه لیزر موهای زائد بدن در کلینیک گلشید (آذر ۱۴۰۰)

قیمت مهمترین خدمات زیبایی در غرب تهران (آذر 1400), جدید ۱۴۰۲ -❤️ گهر

هزینه لیزر موهای زائد بدن در کلینیک زیبایی گلشید طبق اطاعات سایت آنها برای فول بادی ۵۲۰ هزارتومان (با احتساب تخفیف) می‌باشد. لیستی که کلینیک گلشید برای قیمت لیزر موهای زائد بدن در سایتشون منتشر کردند شمامل موارد زیر هست:

 • هزینه لیزر فول بادی در کلینیک گلشید: ۵۲۰٫۰۰۰ هزار تومان
 • قیمت لیزر کاربردی (ساق پا، ساعد دست، خط باسن، بیکینی و زیربغل): ۴۷۰٫۰۰۰ هزار تومان
 • قیمت لیزر کل صورت: ۱۲۰٫۰۰۰ هزار تومان
 • قیمت لیزر بیکینی: ۱۲۰٫۰۰۰ هزار تومان

مهمترین عواملی که بر این قیمت ها تاثیر گذار است، شامل نوع دستگاه لیزر (دایود و الکساندریت)، مهارت و تجربه کادر درمانی و همچنین ناحیه تحت درمان هست.

باتوجه به اینکه خدمات لیزر درمانی کلینیک گلشید با نظارت پزشک انجام می‌شود، هزینه لیزر آنها کاملا به‌صرفه می‌باشد.
لینک مقاله سایت خودشون رو براتون گذاشتیم تا اطلاعات دقیق‌تر رو اونجا بخونید.

هزینه لیزر موهای زائد بدن در کلینیک‌های شکیبا، فیروزه، خانه سفید، ایرانیان و ساعی

خانه سفید مبلغ دقیق لیزر کل بدن رو در سایت خودش ذکر نکرده اما لیزر نواحی مختلف بدن آن از ۲۰۰ تا ۴۵۰ تومان می‌باشد.
قیمت لیزر کل بدن کلینیک ایرانیان حدود ۱ میلیون تومان و کلینیک ساعی از ۸۰۰ تا ۱٫۳۰۰ می‌باشد که همگی در دسته گران‌قیمت‌ها قرار دارند و بروز رسانی قیمت‌هایشان خیلی دقیق نیست.
کلینیک شکیبا و فیروزه نیز رنج ۵۰۰ تا ۸۰۰ تومان رو برای قیمت لیزر موهای بدن تعیین کرده‌اند.
توجه داشته باشید که مراکزی که هزینه لیزر موهای زائد بدن آنها زیر ۳۵۰ تومان است، از دستگاه‌های معتبری استفاده نمی‌کنند و مراجعه به چنین مراکزی عواقب بدی برای پوست بدن شما خواهدداشت.

هزینه هایفوتراپی چقدر است؟

از هایفوتراپی که روشی غیرتهاجمی برای جوانسازی  پوست محسوب می‌شود، می‌توان به منظور سفت کردن پوست، لیفت صورت، شکستن چربی‌های بدن و رفع چین و چروک‌های پوست استفاده نمود. عواملی که سبب شده تا هایفوتراپی یکی از پرطرفدارترین راهکارهای جوانسازی پوست باشد: ایمنی بالا، عوارض کم، سرعت زیاد و هزینه‌های مناسب هایفوتراپی نسبت به جراحی می‌باشد.
عوامل موثر بر هزینه هایفوتراپی شامل موارد زیر می‌باشند:

 1. برند دستگاه هایفوتراپی
 2. تجربه و مهارت پزشک
 3. تعداد جلسات درمانی
 4. ناحیه تحت درمان

هزینه‌ی مواد مصرفی، نوع دستگاه هایفوتراپی، کارتریج‌های مورد استفاده، ناحیه تحت درمان، وضعیت پوست فرد، سابقه‌ی پزشک و موارد مشابه، تعیین کننده‌ی هزینه هایفوتراپی  در یک کلینیک هستند. به همین دلیل اگر که قیمت تمام شده از یک حداقل مقداری کم‌تر باشد، اصلا معقول نیست.

هزینه هایفوتراپی در کلینیک گلشید آذر ۱۴۰۰

قیمت مهمترین خدمات زیبایی در غرب تهران (آذر 1400), جدید ۱۴۰۲ -❤️ گهر

هزینه هایفوتراپی سال ۱۴۰۰ در کلینیک گلشید، ۱٫۵۰۰٫۰۰۰ تومان می‌باشد و این هزینه برای یک جلسه درمان می‌باشد که طبق گفته وبسایت کلینیک گلشید برای اکثر مراجعه کنندگان یک جلسه درمان با دستگاه هایفو کافی خواهد بود. این هزینه در مقایسه با عمل‌های جراحی که در نهایت نتیجه آنها با هایفو یکی خواهدبود، کاملا به صرفه می‌باشد.
پیشنهاد می‌کنیم مقاله مربوط به هایفوتراپی سایت گلشید رو  که لینکش رو براتون گذاشتم مطالعه کنید و در نهایت اگر تصمیم گرفتید رزرو وقت داشته باشید با شماره‌های ۰۹۹۱۶۳۶۲۱۱۶ و ۰۲۱۲۶۷۶۲۲۶۰ تماس بگیرید.

هزینه هایفوتراپی در کلینیک‌های شکیبا، خانه سفید، فیروزه، بهارین و راشا

هزینه هایفوتراپی در کلینیک پوست و موی شکیبا ۲ میلیون تومان و در کلینیک خانه سفید ۱٫۷۰۰ تومان می‌باشد که مشخص نیست اخرین آپدیت قیمت آنهاست یا خیر. کلینیک های راشا، فیروزه، بهارین قیمت دقیقی اعلام نکرده‌اند و برای کسب اطلاعات دقیق لازمه که با آنها تماس بگیرید.
مزیت کلینیک گلشید مناسب بودن قیمت آن و بروز رسانی دقیق هزینه‌های مختلف در سایت می‌باشد.

معرفی بهترین کلینیک‌ زیبایی غرب تهران

از جمله بهترین کلینیک زیبایی غرب تهران کلینیک گلشید واقع در سعادت آباد، کلینیک شکیبا و کلینیک فیروزه در سعادت آباد و کلینیک بهارین در کاشانی را میتوان نام برد.
معیار بهترین با توجه به شاخص هایی مانند قیمت و تعرفه خدمات، رضایت مشتریان قبلی، سایت و صفحه اینستاگرام، نوع مواد مصرفی و همچنین شناخته بودن پزشک است، برای این مقایسه تمام سایت ها و صفحات اینستاگرام کلینک گلشید، کلینک خانه سفید، کلینک فیروزه، کلینک ایرانیان، کلینک ساعی، کلینیک بهارین، کلینک راشا، کلینک شکیبا، کلینیک رویای آبی و کلینیک رخ آرا مورد بررسی قرار گرفته.

 

مهمترین سوالات مخاطبان در مورد هایفوتراپی، لیزر بدن و فیشیال صورت:

آیا به بیشتر از یک جلسه انجام هایفو درمانی نیاز است؟

این موضوع وابسته به سن شما، نوع پوستتان و ناحیه درمانی مد نظر شما متغیر است و امکان دارد که متخصص پوست و مو، از روش ها و جلسات درمانی متغیری استفاده کند.

نسبت به هزینه هایفو، نتایج آن چه مدت ماندگاری دارد؟

هایفوتراپی وابسته به بدن شما به طور میانگین ۱ الی ۲ سال ماندگاری دارد.

انجام فیشیال صورت، چقدر زمان می‌برد؟

باتوجه به نوع خدمات فیشیالی که انجام می‌دهید، زمان انجام آن متغیر خواهد بود. اما در حالت کلی، انجام پاکسازی صورت ۱ ساعت زمان نیاز دارد.

انجام فیشیال برای رفع جای جوش و کدر بودن پوست مفید است؟

بله انجام فیشیال به صورت منظم به طور چشم‌گیری به شفاف‌سازی و از بین بردن جای جوش‌های شما کمک می‌کند.

دلیل ارزان بودن هزینه فیشیال در آرایشگاه‌ها چیست؟

آرایشگاه‌ها مجوز استفاده از دستگاه‌های خاص پزشکی را ندارند و معمولا دستگاه‌های آنها به خوبی استریل نمی‌شوند و خطر انتقال بیماری وجود دارد.

چند جلسه لیزر درمانی برای نتیجه گرفتن و حذف موهای زائد وجود دارد؟

معمولاً برای حذف کامل موهای زائد بدن به ۶ تا ۸ جلسه لیزردرمانی با فاصله زمانی ۴ تا ۶ هفته‌ نیاز است.

لیزر موهای زائد بدن با کدام دستگاه بهتر است؟

تنها ملاک انتخاب بین دستگاه الکساندرایت و دایود و یا غیره، رنگ پوستی شماست، پزشک کلینیک باتوجه به تایپ پوستی شما مناسب ترین دستگاه و طول موج را پیشنهاد می‌دهد.

آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید

 1. سارا

  خیلی مقایسه مفیدی بود، ممنون

گـهـر در شبکه هاي اجتماعي