پرداخت هزینه سرویس مدارس شیراز + آدرس سایت

دسته بندي : اجتماعی,⭐ اخبار
تاريخ : 11 آذر

 شورای شهر فارس، نرخ سرویس مدارس این استان  را در سال ۱۴۰۲ اعلام کرده است. از این رو ما در سایت گهر جزییات شرایط پرداخت هزینه سرویس مدارس شیراز و نحوه پرداخت  را در اختیار شما عزیزان قرار می دهیم.

پرداخت هزینه سرویس مدارس شیراز + آدرس سایت, جدید ۱۴۰۲ -❤️ گهر

پرداخت هزینه سرویس مدارس شیراز

رئیس اداره انجمن اولیا و مربیان آموزش و پرورش فارس با بیان این‌که والدین دانش‌آموزان می‌توانند نرخ مصوب سرویس مدارس شیراز را در بخش «نرخ نامه سرویس مدارس ۱۴۰۲ -۱۴۰۳» مشاهده کنند

هزینه سرویس مدارس شیراز به چه عواملی بستگی دارد؟

حشمت‌الله وفایی با اعلام اینکه نرخ سرویس مدارس فارس برای سال تحصیلی جدید از سوی شورای شهر تصویب شده، افزود: این نرخ بسته به نوع خودرو، تعداد دانش‌آموزان و میزان مسافت برای دانش‌آموزان متفاوت است.

بر این اساس سرویس مدارس به پنج گروه دسته بندی شده‌اند که نرخ استفاده از آن‌ها برای دانش‌آموزان بسته به نوع خودرو برای یک کیلومتر از چهار میلیون و ۴۸ هزار تومان تا هفت میلیون و ۳۹۸هزار تومان متغیر است و هزینه مسافت بیشتر نیز به آن افزوده می‌شود.

وی اضافه کرد: میزان ۱۰ درصد به نرخ سرویس مدارس واقع در طرح مصوب محدوده ترافیک شهر شیراز و پنج درصد نیز به نرخ مصوب خدمات حمل‌ونقل دانش‌آموزان مدارس خاص (استثنایی) افزوده خواهد شد.

نحوه پرداخت هزینه سرویس مدارس شیراز

رئیس اداره انجمن اولیا و مربیان آموزش و پرورش فارس توضیح داد: نرخ سرویس مدارس از ابتدا از سوی سازمان حمل‌ونقل شهرداری به آموزش و پرورش پیشنهاد و سپس در شورا‌های شهر نیز مصوب شد و پس از تایید از سوی فرمانداری‌ها، از طرف سازمان‌های حمل‌ونقل شهرداری به آموزش‌وپرورش ابلاغ شد. وفایی ادامه داد: این نرخ‌نامه برای آگاهی مردم بر روی سامانه https://shirazs.org قرار گرفته و به شرکت‌های پیمانکار سرویس‌های مدارس نیز ابلاغ شده تا مبنای کار قرار گیرد. برای پرداخت هزینه سرویس مدارس بایست به این آدرس وارد شده و اقدام به پرداخت هزینه سرویس خود نمایید.  لینک پرداخت هزینه سرویس

 

نکاتی که باید در مورد پرداخت سرویس مدارس شیراز بدانید:

وی  رئیس اداره انجمن اولیا و مربیان آموزش و پرورش فارس تأکید کرد: والدین پس از ثبت‌نام سرویس مدارس از پرداخت هرگونه وجه نقد و دستی به رانندگان خودداری کنند؛ چراکه دریافت هر هزینه‌ای خارج از درگاه الکترونیکی سامانه سرویس مدارس  یا شیراز اس خلاف قانون است.

وفایی توضیح داد: هزینه سرویس مدارس از این درگاه الکترونیکی در سه قسط ۴۰، ۴۰ و ۲۰ درصدی در آبان، بهمن و اسفندماه از دانش‌آموزان دریافت می‌شود و سرویس‌ها تا پایان اردیبهشت‌ماه به دانش آموزان خدمت‌رسانی می‌کنند.
آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید

گـهـر در شبکه هاي اجتماعي