خسرو آواز ایران محمدرضا شجریان درگذشت

تاريخ : 8 اکتبر

متاسفانه عصر امروز خسرو آواز ایران استاد بی بدیل محمدرضا شجریان درگذشت . این استاد بزرگ مدتی بود که که با بیماری دسته پنجه نرم می کرد.

****استاد محمد رضا شجریان پس از تحمل دوره طولانی بیماری عصر امروز (پنجشنبه) ۱۷ مهر ماه ۹۹ در بیمارستان جم تهران درگذشت.

یکی از پزشکان معالج محمدرضا شجریان ـ با بیان اینکه هم اینک در بخش مراقبت های ویژه بالای سر این هنرمند است، تاکید کرد که خبرهای منتشرشده درباره به کما رفتن و درگذشت او را تایید نمی کند.

خسرو آواز ایران محمدرضا شجریان درگذشت

خسرو آواز ایران محمدرضا شجریان درگذشت, جدید ۱۴۰۲ -❤️ گهر

شب گذشته محمدرضا شجریان با وضعیت بسیار بد و با کاهش فشار خون و عفونت شدید در ناحیه بدن و کیسه صفرا به بیمارستان جم تهران منتقل بلافاصله در بخش ICU بستری شد.

ظهر امروز باشگاه خبرنگاران جوان از قول مهرداد بهلولی، عضو تیم پزشکی بررسی وضعیت محمدرضا شجریان، خبر داده بود که پلاکت خون آقای شجریان به شدت افت پیدا کرده و به عدد ۸ هزار که کاملاً خطرناک محسوب می‌شود رسیده است.
بهلولی در ادامه گفته بود: میزان هوشیاری استاد شجریان به عدد ۵ رسیده است و او در حال حاضر در کما به سر می‌برد. اما خبری که اکنون از بیمارستان جم می‌رسد حاکی از آن است که محمدرضا شجریان از دنیا رفته است.
این پزشک همچنین دیگر موارد جسمانی عنوان شده درباره محمدرضا شجریان از جمله کاهش فشار خون و عفونت شدید در ناحیه بدن و کیسه صفرا، بستری بودن در بخش ICU، افت شدید پلاکت خون و سطح هوشیاری ۵ را تأیید کرد.
خبرنگار ایسنا دقایقی پیش نیز بار دیگر با دکتر عباسی تماس گرفت که وی اتفاق جدید در این زمینه را تایید نکرد.
آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید

گـهـر در شبکه هاي اجتماعي