دانلود قسمت ۱ سریال اسکار ( رئالیتی شو اسکار قسمت اول 1 ) مهران مدیری

تاريخ : 18 دی

دانلود مسابقه سریال رئالیتی شو⭐ اسکار قسمت ۱ ⭐ اول با لینک مستقیم ترافیک رایگان یک رئالیتی شوی چالش محور است که مهمانان آن همگی از بازیگران و افراد مشهور هستند. در این رئالیتی شو، مهران مدیری، به‌عنوان کارگردان هنری و مجری اصلی برنامه و نیما شعبان نژاد به‌عنوان دستیار مجری اصلی حضور خواهند داشت. شما عزیزان می توانید برای دانلود سریال اسکار قسمت ۱ به ادامه مطلب مراجعه کنید.

 دانلود اسکار قسمت ۱ ( دوشنبه ها ساعت ۸ صبح )

دانلود قسمت ۱ سریال اسکار ( رئالیتی شو اسکار قسمت اول 1 ) مهران مدیری, پورتال خبری فرهنگی گهر

دانلود با کیفیت ۴۸۰p

دانلود با کیفیت ۷۲۰p

دانلود با کیفیت ۱۰۸۰p

دانلود با کیفیت ۱۰۸۰hq  

دانلود با کیفیت bluray  

دانلود همه کیفیت ها 

دانلود قسمت های قبلی اسکار

درباره سریال اسکار قسمت اول ۱

  • ژانر : رئالیتی شو و گیم شو
  • تاریخ انتشار: ۱۸ دی ماه ۱۴۰۲
  • کارگردان : مهران مدیری
  • تهیه کننده : کژال نوری و محمد شریفی
  • نویسنده :احمدرضا کاظمی
  • بازیگران : در سریال اسکار مهران مدیری، به‌عنوان کارگردان هنری و مجری اصلی برنامه و نیما شعبان نژاد به‌عنوان دستیار مجری اصلی و مهمانان آن همگی از بازیگران و افراد مشهور هستند.
  • خلاصه داستان قسمت اول ۱ سریال اسکار : در این برنامه، هر فرد تلاش میکند چالش خود را به خلاقانه‌ترین روش ممکن انجام دهد و رقابت بر سر تندیس اسکار خواهد بود. هر مهمان بر اساس نحوه انجام چالش خود، از مجری اصلی برنامه امتیاز دریافت می‌کند و براساس امتیازهای دریافتی، برنده تندیس اسکار مشخص می‌شود.
  • اسکار، محصول ویستا مدیا یک رئالیتی شوی چالش محور است که مهمانان آن همگی از بازیگران و افراد مشهور هستند. در این رئالیتی شو، مهران مدیری، به‌عنوان کارگردان هنری و مجری اصلی برنامه و نیما شعبان نژاد به‌عنوان دستیار مجری اصلی حضور خواهند داشت. در این برنامه، هر فرد تلاش میکند چالش خود را به خلاقانه‌ترین روش ممکن انجام دهد و رقابت بر سر تندیس اسکار خواهد بود. هر مهمان بر اساس نحوه انجام چالش خود، از مجری اصلی برنامه امتیاز دریافت می‌کند و براساس امتیازهای دریافتی، برنده تندیس اسکار مشخص می‌شود. همچنین مهمانی که کمترین امتیاز را دریافت کند، یک مسئولیت اجتماعی برعهده خواهد گرفت.
  • سریال اسکار به کارگردانی مهران مدیری در سال ۱۴۰۲ ساخته شده است. این سریال محصول کشور ایران و در ژانر ریلیتی شو و گیم شو می‌باشد. .
آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید

گـهـر در شبکه هاي اجتماعي