نصب ایمو جدید ۲۰۲۲ برای اندروید و ایفون

تاريخ : 25 سپتامبر

ایمو یک اپلیکیشن کاربردی می باشد که امکان تماس صوتی و تماس تصویری را به کاربران خود می دهد در ادامه می توانید برای دانلود و نصب ایمو جدید اقدام نمایید.

نصب ایمو جدید ۲۰۲۲

 

 

معرفی برنامه‌ی Imo

اگر دوستی دارید که بسیار دورتر از موقعیت مکانی شما زندگی می‌کند، احتمالا از هزینه‌ی بالای تماس صوتی و تصویری خبر دارید. اگر شما در دو کشور جدا باشید، این هزینه سربه‌فلک می‌کشد! در چنین شرایطی اهمیت برنامه‌های شبکه اجتماعی بیشتر خودش را نشان می‌دهد. برنامه‌ی Imo از بهترین اپلیکیشن‌ها در این زمینه است. ایمو را بیشتر به‌خاطر برقراری تماس صوتی و تصویری به‌شکل رایگان می‌شناسند؛ هرچند این برنامه قابلیت‌های بیشتری هم دارد که شاید از آن‌ها اطلاع نداشته باشید.

استفاده از برنامه‌ی Imo

چند راه برای استفاده از بخش‌های مختلف برنامه‌ی ایمو طراحی شده؛ با هریک احساس راحتی بیشتری داشتید، آن را انتخاب کنید. برای شروع چت با دوستان‌تان روی آیکون مداد ضربه بزنید. در ادامه وارد فهرست مخاطبان‌تان در ایمو می‌شوید. با کلیک روی نام هریک‌ از آن‌ها به‌شکل مستقیم به صفحه‌ی چت با او می‌روید. در روش دیگر گزینه‌ی My contacts را انتخاب کنید. در این فهرست نام افرادی را می‌بینید که در ایمو حساب کاربری دارند. با دو آیکون تلفن و دوربین روبه‌رو می‌شوید؛ برای برقراری تماس تصویری روی دوربین و تماس صوتی روی تلفن ضربه بزنید.

ظاهرا طراحان برنامه‌ی ایمو عقیده‌ای سفت‌وسخت به ضرب‌المثل “کار از محکم‌کاری عیب نمی‌کند” داشتند! راه دیگری هم برای برقراری ارتباط با مخاطبان شما دارید. گزینه‌ی Start chatting now را انتخاب و مخاطب موردنظرتان را از فهرست پیدا کنید. در این صفحه امکان ارسال پیام متنی و برقراری تماس صوتی و تصویری را خواهید داشت.

اگر دوست شما هنوز در برنامه‌ی ایمو عضو نشده باشد، امکان صحبت با او در این شبکه‌ی اجتماعی وجود ندارد. به کمک گزینه‌ی Invite friends آن‌ها را به Imo دعوت کنید تا بدون هزینه و از سه روش صوتی، تصویری و متنی با هم حرف بزنید.

ساخت گروه در ایمو

پس از اجرای برنامه‌ی ایمو آیکون سه خط را پایین و سمت چپ صفحه‌ی نمایش پیدا کنید. روی آن ضربه بزنید و از میان گزینه‌ها، Create chat group را انتخاب کنید. در مرحله‌ی بعد فهرستی از مخاطبان خود را می‌بینید. روی نام افرادی را علامت بزنید که می‌خواهید عضو گروه جدید شما در ایمو باشند. اگر با خطا مواجه شدید، احتمالا کسی را انتخاب کردید که هنوز در Imo حساب کاربری نساخته است. با تایید این فهرست، گروه جدید شما ساخته می‌شود. حالا باید برای آن نام و عکس مناسب پیدا کنید.

روی آیکون سه نقطه بالا سمت راست ضربه بزنید و با گزینه‌ی Change group name اسم موردعلاقه‌تان را روی گروه بگذارید. برای انتخاب عکس یا تغییر آن باید گزینه‌ی Photo album را انتخاب کنید. در بخش Group info اطلاعاتی را درباره ساخت گروه یا هر موضوع دیگر بنویسید. برای اضافه‌کردن اعضای جدید می‌توانید از Add members کمک بگیرید. ساخت گروه، کار برقراری تماس‌های گروهی را راحت‌تر خواهد کرد. همچنین برای ارسال محتوا به چند نفر، می‌توانید از راه آسان‌تر یعنی ساخت گروه در ایمو کمک بگیرید.

نقاط ضعف برنامه‌ی ایمو

هیچ برنامه‌ای در دنیا کامل و جامع نیست و دست‌کم یک یا دو ایراد در آن وجود دارد. برنامه‌ی Imo هم از این قاعده‌ی نه‌چندان خوشایند پیروی می‌کند! اگر تجربه‌ی استفاده از برنامه‌ی ایمو را داشته باشید، به‌خوبی می‌دانید این اپلیکیشن نقاط ضعف کم ندارد. برای مثال در ایمو نمی‌توان به‌راحتی پروفایل کاربران دیگر را نگاه کرد. ایمو به‌شیوه‌ای طراحی شده که به صاحب پروفایل اطلاع می‌دهد چه کسانی اخیرا از پروفایلش بازدید کرده‌اند. البته برخی این ویژگی را از ویژگی‌های مثبت Imo می‌دانند! اگر روی آیکون زنگوله، عددی نمایش داده شود، به معنی بازدید دیگر کاربران از حساب کاربری شما است. با مراجعه به بخش recent visitors یا بازدیدکنندگان اخیر، نام و تصویر آن‌ها را خواهید دید.

موضوع دوست‌نداشتنی دیگر درباره‌ی برنامه‌ی ایمو، فیلتر آن در ایران است. این اپلیکیشن در کشور ما فیلتر شده؛ بنابراین برای اجرای آن به برنامه‌های گذر از فیلتر نیاز دارید. با توجه به استفاده از اپلیکیشن‌های ضدتحریم ممکن است سرعت اینترنتتان کاهش پیدا کند؛ به‌این‌ترتیب استفاده از اینترنت پرسرعت اهمیت زیادی در اجرای ایمو دارد.

کاربران از گروه‌های ایمو برای ارتباط با هم و به‌اشتراک‌گذاری فایل‌هایشان استفاده می‌کنند. گاهی در این گروه‌ها به‌شکل خودکار و از سوی ایمو تبلیغاتی فرستاده می‌شود. متاسفانه هیچ راهی برای جلوگیری از ارسال این تبلیغات وجود ندارد. برنامه‌ی Imo خدمات مختلفی ارائه می‌کند و هیچ هزینه‌ای درقبال آن از کاربران نمی‌گیرد. هزینه‌ی این خدمات با نمایش تبلیغات مختلف در گروه‌ها تامین می‌شود. شاید در نسخه‌های بعدی ایمو، این ویژگی‌ها بهبود پیدا کنند و دست‌‌خوش تغییرات شوند.  

امنیت برنامه Imo

یکی از نقاط قوت برنامه Imo امنیت بالای آن است. با استفاده از این برنامه می‌توانید نسبت به امنیت اطلاعاتتان مطمئن باشید. هک این برنامه کار بسیار سختی است؛ همین موضوع خیال کاربران را راحت می‌کند. این برنامه پیش از اجرا، به احراز هویت کاربران می‌پردازد؛ فقط افرادی امکان استفاده از خدمات Imo را دارند که اطلاعاتشان را به‌درستی وارد کرده باشند.

اگر رمز عبور حساب کاربری‌تان را فراموش کرده‌اید، اصلا نباید نگران باشید؛ برنامه‌ی ایمو شرایطی را برای پیداکردن یا تغییر این رمز فراهم کرده است. واردکردن ایمیل و شماره تلفن همراه هنگام ثبت‌نام کار شما را برای بازیابی رمز عبور آسان‌تر می‌کند. ترجیحا رمزی را برای حساب کاربری Imo بسازید که شامل یک حرف انگلیسی بزرگ، یک حرف انگلیسی کوچک و عدد باشد. شاید به‌خاطرسپردن چنین رمزی کمی سخت به‌نظر برسد؛ اما درعوض دسترسی دیگران را به حساب کاربری‌تان غیرممکن می‌کند.

فعال‌سازی حالت روح

اگر با نمایش برخی از اطلاعاتتان به دیگر کاربران ایمو کنار نمی‌آیید، حالت روح را در این برنامه فعال کنید. روشن‌کردن حالت روح در Imo بسیار آسان است و شما را سردرگم نمی‌کند. کافی است وارد بخش Setting یا همان تنظیمات در ایمو شوید؛ برای این کار باید روی آیکون سه خط پایین سمت چپ ضربه بزنید. گزینه‌ی Privacy را انتخاب کنید تا اجازه تغییر سطح ایمنی برنامه را داشته باشید. در قسمت Last seen تعیین می‌کنید چه افرادی زمان آخرین فعالیتتان را در ایمو ببینند.

بخش Photo profile تنظیمات تصویر پروفایل شما را نشان می‌دهد. با انتخاب یکی از گزینه‌های Everyone، No body و My contacts سطح دسترسی افراد به عکس‌تان را مدیریت کنید. یکی دیگر از انواع حالت روح در ایمو، مربوط به خوانده ‌شدن پیام‌ها می‌شود. برای فعال‌سازی این قابلیت، سری به قسمت Read receipts بزنید.

دریافت و نصب برنامه ایمو

سهولت کاربری برنامه Imo باعث شده فقط در چند ثانیه مراحل دریافت و نصب آن را به پایان برسانید! این برنامه با حجم فقط ۳۳ مگابایت ساخته شده است. حجم کم ایمو دربرابر دیگر برنامه‌ها از نوع شبکه‌ی اجتماعی از نقاط قوتش به‌حساب می‌آید. بیشتر پیام‌رسان‌ها حجمی بالای ۷۰ مگابایت دارند. برنامه‌ی ایمو بدون اینترنت هم اجرا می‌شود و امکان دسترسی به بخش‌های مختلفش را خواهید داشت. البته طبیعتا برای ارسال پیام و تماس با دوستانتان به اینترنت پرسرعت نیاز دارید. برای ساخت حساب کاربری در ایمو باید پس از اجرای آن شماره تماس‌تان را بنویسید. در مرحله‌ی بعدی کد تایید را در ایمو وارد کنید؛ این کد از طریق پیامک به‌دستتان می‌رسد. جدیدترین نسخه‌ی برنامه‌ی Imo را از بازار دریافت کنید.

سوالات متداول

برنامه‌ی ایمو چه خدماتی به کاربران می‌دهد؟

در این اپلیکیشن امکان برقراری تماس صوتی و تصویری، ارسال پیام متنی، ایجاد گروه و… وجود دارد.

چرا برنامه‌ی Imo رایگان است؟

این برنامه هیچ پولی برای ارائه‌ی خدماتش از شما نمی‌گیرد. البته قطعا طراحی، تولید و پشتیبانی از ایمو هزینه‌بر است؛ به‌همین منظور طراحان Imo هزینه‌ی آن را از طریق ارسال تبلیغات در گروه و نمایش آن در برنامه، تامین می‌کنند.

چگونه با استفاده از ایمو تماس صوتی برقرار کنیم؟

سه روش برای این کار وجود دارید. شما می‌توانید روی یکی از گزینه‌های Start chatting now، My contacts یا آیکون مداد ضربه بزنید.
آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید

گـهـر در شبکه هاي اجتماعي