دانلود فیلم خارجی رایگان

جا باز کردن کفش نو و تنگ با 5 راهکار زیرکانه!

دسته بندي : معرفی بازار
تاريخ : 10 ژانویه

شاید برای شما هم این اتفاق افتاده باشد که در هنگام خرید به دقت سایز کفش را امتحان نکردید و با عجله خریدید. دوباره که در خانه کفش را می پوشید متوجه می شوید که کمی برایتان تنگ است! شاید هم یک جفت کفش هدیه گرفته اید ولی برای شما تنگ می باشد. اگر به هردلیلی کفشی برای شما تنگ بود با این راهکارهای جادویی آن را قالب پای خود کنید.

جا باز کردن کفش نو و تنگ با 5 راهکار زیرکانه!, جدید ۱۴۰۱ -❤️ گهر

راهکارهای زیرکانه جا باز کردن کفش های تنگ

۱-پوشیدن کفش در خانه

اولین و آسان ترین راه، پوشیدن کفش نو در خانه می باشد. ابتدا یک یا دو جوراب پشمی ضخیم بپوشید و بعد کفش های تنگ را بپوشید و در خانه راه بروید. برای چند روز و روزی نیم الی یک ساعت این کار را انجام دهید. این روش به خصوص برای کفش های چرمی بسیار کارآمد می باشد.

 

جا باز کردن کفش نو و تنگ با 5 راهکار زیرکانه!, جدید ۱۴۰۱ -❤️ گهر

 

 ۲-قرار دادن روزنامه خیس داخل کفش

روزنامه های خیس را مچاله کنید و درون کفش قرار دهید. تا جایی که امکانش هست درون کفش را از روزنامه های خیس پر کنید. اجازه دهید تا روزنامه های خیس و کفش خشک شوند. سپس روزنامه ها را از داخل کفش خارج کنید و کفش را امتحان کنید. شما می توانید به جای روزنامه های خیس از جوراب های خیس هم استفاده کنید.

۳-استفاده از اسپری الکل

آب و الکل را به مقدار ۵۰ درصد از هر کدام را با هم مخلوط کنید. آن را داخل یک اسپری آبپاش بریزید و درون کفش ها را با آن اسپری کنید. بعد از اسپری کفش ها را بپوشید و راه بروید. همچنین می توانید یک جفت جوراب را به الکل آغشته کنید و بپوشید و بعد کفش ها را بپوشید و راه بروید تا زمانی که الکل خشک شود. این کار را چندین بار می توانید انجام دهید تا نتیجه مطلوب کسب کنید.

۴-جاباز کردن کفش نو با استفاده از دانه های جو

از روش های قدیمی برای جا باز کردن کفش های چرم می باشد. برای این کار داخل کفش های چرم تنگ خود را از دانه های جو پر کنید. بعد روی جو داخل کفش آب بریزید و اجازه دهید از شب تا صبح به همان حالت باقی بماند. دانه های جو آب را جذب کرده و حجیم تر می شوند و در نتیجه سبب گشاد شدن کفش ها می شوند.

۵-قرار دادن کفش با یک پلاستیک آب در فریزر

کیسه زیپ دار را تا نیمه پر از آب کنید و ببندید و درون هر لنگه از کفش قرار دهید. به طوریکه داخل کفش توسط کیسه ی آب پر شود. سپس کفش ها را در فریزر قرار دهید تا آب داخل کیسه یخ بزند. زمانی که آب یخ می زند منبسط  می شود و کفش های شما را گشاد می کند. سپس کفش ها را از فریزر خارج کنید و کیسه های داخل آن را بیرون بیاورید و اجازه دهید کفش به دمای محیط برسد.

نکته: کفش هایی که در تولید آن از چسب برای چسباندن بخش های مختلف آن استفاده شده است ممکن است در اثر حرارت یا روش های دیگر جا باز کردن، از هم باز شوند.

اگر به صورت اینترنتی کفش های خود را می خرید، در انتخاب فروشگاه ها بسیار دقت کنید. در برخی از فروشگاه های کفش مثل فروشگاه آنلاین کفش یرماز امکان تعویض سایز پس از دریافت محصول وجود دارد. این امر سبب می شود که شما بدون هیچ نگرانی پس از خرید در صورت عدم سایز مناسب کفش، آن را تعویض نمائید.

آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید

گـهـر در شبکه هاي اجتماعي