آشنایی با بهترین قالیشویی مهرشهر کرج

دسته بندي : معرفی بازار
تاريخ : 22 سپتامبر

قالیشویی ها امروزه به یکی از مهمترین خدمات برای هر منزلی به شمار می روند که بسیاری از افراد از این خدمات در طی سال چندین مرتبه استفاده میکنند. شستشوی قالی ها و فرشها امروزه دیگر مانند گذشته نیست و با ورود تکنولوژی به این حوزه، تمیزکاری فرش ها نیز با دستگاه های تمام اتوماتیک انجام می شود که همین امر باعث می شود تا هم آب بسیار کمتری حین شستشو مصرف شود و هم آسیب دیدگی به فرش ها تقریبا به صفر برسد و علاوه بر همه اینها فرش های تمیزتری نیز دریافت خواهید کرد.

آشنایی با بهترین قالیشویی مهرشهر کرج, جدید ۱۴۰۲ -❤️ گهر

شستشوی فرش های شما عزیزان اگر طبق اصول یک قالیشویی معتبر انجام نشود باعث خرابی و از بین رفت بافت فرش خواهد شد که این امر موجب آسیب جدی در کوتاه مدت به فرش ها خواهد شد. برای جلوگیری از این قبیل مشکلات و حوادث برای فرش خود شما نیاز به یک قالیشویی با تجربه و مورد اعتماد دارید.

در کلانشهر هایی مانند تهران و کرج تعداد بسیاری از قالیشویی ها وجود دارد که هر کدام دارای شعب بسیاری در مناطق مختلف شهر هستند که همه این شعبات نیز خدمات مشابهی انجام می دهند اما آیا واقعا میتوان به همه این مراکز اطمینان کرد و فرش های دستباف و گرانقیمت را با خیال راحت به آنها سپرد؟ در این مطلب یکی از شعب قالیشویی پارسیان در منطقه مهرشهر کرج را به شما عزیزان معرفی خواهیم کرد.

مهرشهر کجاست؟

مهرشهر در جنوب آزادراه تهران – کرج قرار گرفته است. این منطقه دارای سه خیابان اصلی «شهرداری»، «ارم» و «گلها» می باشد که در ابتدای بلوار ارم «باغ سیب» و در میانه آن کاخ شمس واقع شده‌است. مهرشهر به علت وجود باغ‌های فراوان در اطراف آن دارای آب و هوایی خنک و بسیار پاک می‌باشد.

مهرشهر در میانه دهه ۴۰ شمسی همزمان با ساخت کاخ شمس پهلوی به دستور شمس پهلوی ساخته شد. شهرسازی این منطقه در نیم قرن پیش به گونه‌ای بوده که هنوز هم زیرساخت‌های آن با وجود افزایش فزاینده جمعیت جوابگوی نیازها است. مهرشهر از معدود مناطقی در ایران است که مجهز به سامانه هشدار زمین‌لرزه است.

مناطق فاز یک تا سه مهرشهر جزو گران‌ترین، لوکس‌ترین و دیدنی‌ترین نقاط شهری کرج هستند. دانشکده کشاورزی و منابع طبیعی دانشگاه آزاد کرج نیز در منطقه مهرشهر «غرب بلوار ارم» قرار دارد.

آشنایی با بهترین قالیشویی مهرشهر کرج, جدید ۱۴۰۲ -❤️ گهر

بهترین قالیشویی مهرشهر کرج

قالیشویی پارسیان یکی از معدود قالیشویی های معتبر در محدوده استان البرز می باشد که خدمات متنوعی انجام می دهد که در ذیل به آنها اشاره شده است :

  • شستشوی فرش های ماشینی و دستباف با دستگاه های تمام اتوماتیک
  • شستشوی انواع مبلمان در منزل و کوتاهترین زمان
  • تعمیرات انواع فرش مانند ریشه زنی و ریشه بافی

ما در این مجموعه با دارا بودن نیروهای مجرب و متخصص در حوزه فرش این اعتماد را به شما عزیزان میدهیم که با خیال راحت فرش های ماشینی و دستباف خود را به ما بسپارید و بدون هیچگونه آسیب دیدگی و مانند روز اول فرش های شما تحویل داده می شود.

این قالیشویی همچنین با وجود تعدد شعب در شهر کرج و شهرهای اطراف توانسته نیاز همه افراد ساکن در این مناطق را برآورده کند و رضایت بالایی از مشتریان را داشته باشد. یکی از همین شعب قالیشویی مهرشهر می باشد که زیر نظر مستقیم قالیشویی پارسیان فعالیت میکند.

آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید

گـهـر در شبکه هاي اجتماعي