مطالب پيشنهادي

حذف سریال mbc در پی انتقادات از برنامه های ماه رمضان عربستان

تاريخ : 30 ژوئن
بازدید : 1167

 حذف سریال mbc در پی انتقادات از برنامه های ماه رمضان عربستان

حذف سریال mbc در پی انتقادات از برنامه های ماه رمضان عربستان, جدید 1400 -گهر

فارس: سریال ««دیشب دوستت داشتم؛ صبح و بعد از آن» که یکی از سریال‌های رمضانی شبکه mbc بود به دلیل مخالفت‌های مفتی عربستان و جریان‌های متدین عربستان و خلیج فارس از دور رقابت‌های رمضانی خارج شد

به گزارش خبرگزاری فارس در حالی که از امروز مسابقه سریال‌های رمضانی در جهان عرب آغاز می‌شود، در پی انتقادات بسیار به سریال ««دیشب دوستت داشتم؛ صبح و بعد از آن» در شبکه mbc، این سریال از دور رقابت‌های رمضانی خارج شد.

به نوشته پایگاه خبری شبکه العربیه، سخنگوی شبکه mbc با اعلام این خبر گفت: پخش این سریال به بعد از ماه رمضان موکول شده است چراکه تیم‌های نظارت خواستار دیدن تمام قسمت‌های این سریال شده‌اند.

مازن حایک افزود: با توجه طولانی بودن چنین اقدامی شبکه mbc پخش این سریال را موکول به بعد از رمضان می‌کند اما موضع ما درباره این سریال و خانوادگی بودن آن ثابت است.

به گزارش فارس، این سریال که گفته می‌شود به مسئله عجیب و غریب «زنای با محارم» به شدت با مخالفت جریان‌های متدین در عربستان سعودی و منطقه خلیج فارس همراه شد به گونه‌ای که کمپینی در این باره در اینترنت و شبکه‌های اجتماعی به راه افتاد.

همچنین مسئله به حدی حاد شد که شیخ عبدالعزیز آل‌شیخ مفتی عربستان سعودی در فتوایی پخش هرگونه سریالی که در آن به «زنای محارم» بپردازند ممنوع خواند.

بنابر این گزارش سریال «دیشب دوستت داشتم؛ صبح و بعد از آن» داستان روابط دندان‌پزشکان و ۴ دختری است که در یک بوتیک زنانه در همسایگی مطلب دندان‌پزشکان کار می‌کنند؛ این سریال را خانم «هبه مشاری حماده» نوشته و سناریوی آن قبل از فیلمبرداری توسط وزارت اطلاع‌رسانی کویت تایید شده است.

منبع:خبر گزاری فارس

آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید
گـهـر در شبکه هاي اجتماعي