قرص مگنیفورت (نحوه مصرف و عوارض مگنیفورت)

تاريخ : 15 نوامبر

در این مطلب جهت آشنایی شما عزیزان به بررسی شیوه مصرف و عوارض قرص مگنیفورت خواهیم پرداخت. قرص مگنیفورت به علت دارا بودن منیزیم با منشأ دریایی یکی از بهترین مکمل‌های منیزیم است که با ترکیبات ویتامین D و B6 به جذب بهتر منیزیم در بدن کمک می نماید. مگنیفورت به رشد مغز، سلامت اعصاب و قلب و عروق کمک می کند. به علاوه به این قرص جهت تنظیم قند و چربی خون و بهبود اختلالات خواب نیز مفید است.

شیوه مصرف و عوارض قرص مگنیفورت

قرص مگنیفورت (نحوه مصرف و عوارض مگنیفورت), جدید ۱۴۰۲ -❤️ گهر

قرص مگنیفورت هولیستیکا

مگنیفورت هولیستیکا یک کپسول بسیار مفید برای افرادی است که دردهای عضلانی نسبتاً شدیدی در بلند مدت دارند. خرید مگنیفورت هولیستیکا توسط پزشکان تجویز می شود. این کپسول یک مکمل تغذیه ای بسیار مناسب است که دارای منیزیم، ویتامین های D3، B6 ، B1، و K2 است.

منیزیم موجود در کپسول برای انجام فرایندهای بیولوژیکی اصلی مانند تولید انرژی سلولی و پروتئین های ضروری برای بدن لازم است. همچنین جذب ویتامین D3 که در این کپسول وجود دارد باعث کاهش دفعات درد و شدت انقباضات و دردهای عضلانی می شود و استفاده از آن باعث بهبود کرامپ های عضلانی و تامین سلامت و بهبود عملکرد اعصاب و عضلات می‌گردد.

فواید قرص مگنیفورت

استفاده از کپسول مگنیفورت هولیستیکا به دلیل وجود منبع زیاد منیزیم باعث جلوگیری و درمان اسپاسم عضلانی، تشنج های موضعی و عمومی و نا منظمی ضربانات قلبی می گردد.

قرص مگنیفورت (نحوه مصرف و عوارض مگنیفورت), جدید ۱۴۰۲ -❤️ گهر

 همچنین این کپسول حاوی مقدار زیادی ویتامین B1 است که مصرف آن از ضعف عضلانی، و نوروپاتی محیطی جلوگیری می کند. علاوه بر این، وجود این ویتامین باعث درمان گزگز شدن دست و پا، حساسیت و کرامپ های عضلات ساق پا، و سختی بلند شدن از حالت چمباتمه می شود. یکی از فواید دیگر خرید مگنیفورت دارا بودن K2 برای حفظ ساختار هموستاز خون، افزایش تراکم استخوان و جلوگیری از رسوب کلسیم در عروق و بافت های نرم مثل کلیه، غضروف و ریه ها است که در این زمینه این مکمل نقش بسیار مهمی دارد. وجود مکمل منیزیم در کپسول مگنیفورت هولیستیکا باعث حفظ سلامت قلب و ایجاد تعادل در انقباض و استراحت ماهیچه های قلب می‌شود.

موارد مصرف

کپسول مگنیفورت هولیستیکا نیازهای بدن از جمله کمبود ویتامین K، ویتامین D، ویتامین B6 و B1 و منیزیم را تا حد قابل توجهی جبران می کند و در درمان بیماری های ناشی از کمبود این ویتامین ها بسیار موثر است. علاوه بر تامین این مواد لازم و ضروری در بدن، باعث کاهش دفعات و شدت انقباضات عضلانی، بهبود کرامپ‌های عضلانی، پیشگیری و بهبود دردهای نوروپاتیک، کمک به کاهش دردهای نوروپاتیک هرپس زوستر و سندروم نوتل کارپ، نوروپاتی دیابتی، تامین سلامت و بهبود عملکرد اعصاب و عضلات، افزایش توده و استحکام استخوان ها، کاهش علائم مسمومیت های الکلی، کاهش علائم PMS، پیشگیری و کاهش حملات سر درد و میگرن، تنظیم ضربان قلب، کاهش یبوست می‌گردد.

روش مصرف 

روزانه ۱ الی ۲ عدد از این کپسول را با تجویز پزشک استفاده نمایید.

بهترین زمان مصرف 

کپسول مگنیفورت هولیستیکا را در هر زمان از روز می‌توانید مصرف کنید. برای تاثیر گذاری بهتر و جذب بیشتر این دارو، می توانید آن را دو بار در روز بعد از صرف صبحانه و ناهار میل کنید.

عوارض قرص مگنیفورت

در تاکنون از مصرف کپسول مگنیفورت هولیستکا عوارضی گزارش نشده است.

تداخل دارویی قرص مگنیفورت

 صورت مصرف همزمان کپسول مگنیفورت هولیستیکا با آنتی‌بیوتیک ها، داروهای ضد‌اسید معده، آملودیپین، ترماترن و اسپیرونولاکتون، شل‌کننده های عضلانی، گلی کلازید، کلیبنکلامید جهت جلوگیری و کاهش تداخلات دارویی با پزشک یا داروساز مشورت کنید. علاوه بر این، مصرف مزمن داروهای کورتونی، و برخی از داروهای ادرار آور، استروژن ها، پنتوپرازل ها، لانزوپرازول ها، و تاکرولیموس باعث کاهش دفع منیزیم و کاهش سطح آن می شود.

شرایط نگه داری 

پس از خرید مگنیفورت هولیستیکا، آن را در محل خشک، دمای زیر ۲۵ درجه سانتی گراد و دور از دسترس اطفال قرار دهید.

ترکیبات قرص مگنیفورت

عنوان

مقدار

منیزیم

۱۵mg

B1 ویتامین

۹۹ mg

B6 ویتامین

۲۰ mg

ویتامین D3

۴۰۰ ui

K2 ویتامین

۵ ug

قیمت قرص مگنیفورت

هر جعبه کپسول مگنیفورت برای استفاده به مدت ۱۶ الی ۳۲ روز می باشد. قیمت این کپسول ۱۳۹,۵۰۰ تومان است .

آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید

گـهـر در شبکه هاي اجتماعي