زمان ثبت نام لاتاری 2022

دسته بندي : ⭐ اخبار,بین الملل
تاريخ : 29 سپتامبر

لاتاری گرین کارت یک قرعه کشی جهانی است که هر ساله توسط دولت آمریکا برگزار می شود. لاتاری به عنوان یکی از راه های اخذ گرین کارت با اقامت دائم در آمریکا شناخته می شود.

زمان ثبت نام لاتاری ۲۰۲۲

زمان ثبت نام لاتاری 2022, جدید ۱۴۰۱ -❤️ گهر

همانطور که در بخش قبل گفتیم هر سال زمان دقیق ثبت نام لاتاری در دستورالعمل ثبت نام لاتاری منتشر می‌شود. از آنجا که در حال حاضر دستورالعمل ثبت نام لاتاری ۱۴۰۰ منتشر نشده است، نمی‌توان تاریخ دقیق ثبت نام لاتاری ۲۰۲۳ را بیان کرد، اما با توجه به زمان ثبت نام لاتاری در سال‌های گذشته می‌توان با احتمال بسیار بالایی پیش‌بینی کرد که زمان ثبت نام لاتاری ۲۰۲۳ آمریکا اوایل اکتبر ۲۰۲۱ شروع خواهد شد و تا اوایل نوامبر ۲۰۲۱ ادامه خواهد داشت. در ادامه می‌توانید جدول مقایسه زمان ثبت نام لاتاری در سال های گذشته را مشاهده کنید.

جدول مقایسه زمان ثبت نام لاتاری در سالهای گذشته

با مشاهده جدول زیر، علاوه بر اینکه می‌ توانید زمان ثبت نام لاتاری ۲۰۲۳ آمریکا را پیش ‌بینی کنید، یک نکته مهم دیگر در مورد نحوه نام‌ گذاری برنامه های لاتاری آمریکا را نیز متوجه خواهید شد. سالی که در انتهای نام هر برنامه لاتاری آمریکا آورده می‌شود، سال مالی است که در آن برنامه لاتاری برای همیشه به پایان خواهد رسید.

به طور مثال همانطور که در جدول زیر می‌بینید، ثبت نام برنامه لاتاری ۲۰۲۳ آمریکا در سال ۲۰۲۱ انجام می‌شود، نتیجه لاتاری ۲۰۲۳ آمریکا در سال ۲۰۲۲ اعلام می‌شود و پرونده برندگان لاتاری ۲۰۲۳، در تاریخ ۳۰ سپتامبر ۲۰۲۳ برای همیشه بسته خواهد شد.

نام برنامه لاتاری آمریکا

تاریخ شروع ثبت نام لاتاری

مهلت ثبت نام لاتاری

(تاریخ پایان ثبت نام)

زمان اعلام نتایج

تاریخ بسته شدن پرونده لاتاری

لاتاری ۲۰۱۹ آمریکا

۳ اکتبر ۲۰۱۷

۲۲ نوامبر ۲۰۱۷

می ۲۰۱۸

۳۰ سپتامبر ۲۰۱۹

لاتاری ۲۰۲۰ آمریکا

۳ اکتبر ۲۰۱۸

۰۶ نوامبر ۲۰۱۸

می ۲۰۱۹

۳۰ سپتامبر ۲۰۲۰

لاتاری ۲۰۲۱ آمریکا

۲ اکتبر ۲۰۱۹

۰۵ نوامبر ۲۰۱۹

می ۲۰۲۰

۳۰ سپتامبر ۲۰۲۱

لاتاری ۲۰۲۲ آمریکا

۷ اکتبر ۲۰۲۰

۱۰ نوامبر ۲۰۲۰

می ۲۰۲۱

۳۰ سپتامبر ۲۰۲۲

لاتاری ۲۰۲۳ آمریکا (برنامه امسال)

اوایل اکتبر ۲۰۲۱
(اواسط مهر ۱۴۰۰)

اوایل نوامبر ۲۰۲۱
(اواسط آبان ۱۴۰۰)

می ۲۰۲۲

۳۰ سپتامبر ۲۰۲۳

زمان و تاریخ ثبت نام لاتاری ۱۴۰۰

همانطور که در بالا توضیح دادیم، برنامه لاتاری آمریکا در سال ۱۴۰۰ ، لاتاری ۲۰۲۳ آمریکا نام دارد و همانطور که توضیح داده شد پیش بینی می‌شود که زمان ثبت نام لاتاری ۱۴۰۰ اواسط مهر امسال ( اوایل اکتبر ۲۰۲۱) آغاز شود و تا اواسط آبان ماه ۱۴۰۰ ادامه داشته باشد.

امکان تغییر تاریخ ثبت نام لاتاری ۱۴۰۰ وجود دارد؛ در صورت هرگونه تغییر در زمان ثبت نام لاتاری ۱۴۰۰ از طریق صفحه اینستاگرام حامی مهاجر اطلاع رسانی خواهد شد و مطالب نوشته شده در این مقاله نیز به روز خواهد شد.

البته متقاضیان ثبت نام در لاتاری ۲۰۲۳ آمریکا که قصد دارند از خدمات حامی مهاجر برای ثبت نام در لاتاری استفاده کنند، نیازی به صبر کردن تا زمان شروع ثبت نام لاتاری ۲۰۲۳ ندارند و می‌توانند از همین الان به وسیله فرم آنلاین سایت حامی مهاجر، ثبت نام در لاتاری ۲۰۲۳ آمریکا را به انجام رسانند.

آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

گـهـر در شبکه هاي اجتماعي