درباره کوروش کمپانی ،خرید گوشی با قیمت پایین واقعیت دارد یا کلاهبرداری؟

دسته بندي : اقتصاد,⭐ اخبار
تاريخ : 8 سپتامبر

چند هفته ای است یک پیج اینستاگرام به نام کوروش کمپانی تبلیغات وسیعی در فضای مجازی انجام می دهد که بیشتر در حوزه تعمیر و فروش گوشی های آیفون کار می کند ، اما نکته عجیب در خصوص کوروش کمپانی اینکه قیمت گوشی های آیفون در این فروشگاه عجیب و کمی غیرواقعی است. برخی قبل از خرید شکاک هستند که کوروش کمپانی کلاهبردار است یا اینکه یک فروشگاه معتبر می باشد . در ادامه توضیحاتی درباره این فروشگاه می دهیم.

درباره کوروش کمپانی ،خرید گوشی با قیمت پایین واقعیت دارد یا کلاهبرداری؟, جدید ۱۴۰۲ -❤️ گهر

قیمت های عجیب گوشی در کوروش کمپانی

به طور مثال همانطور که در عکس زیر مشاهده می کنید قیمت گوشی آیفون ۱۳ که در فروشگاههای دیگر قیمتی بین ۳۸ تا ۴۲ میلیون دارد در کوروش کمپانی به قیمتی نزدیک به ۲۶ میلیون تومان فروخته میشود!! حدود ۱۲ تا ۱۶ میلیون اختلاف با فروشگاههای دیگر!!

درباره کوروش کمپانی ،خرید گوشی با قیمت پایین واقعیت دارد یا کلاهبرداری؟, جدید ۱۴۰۲ -❤️ گهر

نحوه خرید در کوروش کمپانی کلا به صورت پیش خرید می باشد به این صورت است که شما مبلغ گوشی موبایل را پرداخت و بعد از  ۳۵ روز کاری گوشی خود را تحویل می گیرید.

نظرات کاربران درباره کوروش کمپانی: 

طبق بررسی نظرات کاربران در پلتفرمهای مختلف ما پیامی بر تحویل گرفتن گوشی ندیدیم! فقط پیام های با مضمون اینکه قرار بوده ۲۵ روزه تحویل بشه اما با وجود گذشت ۴۰ روز هنوز گوشی من تحویل نشده روبرو می شویم

 

پیشنهاد ما به شما برای خرید از کوروش کمپانی :

* سعی کنید اگر قصد پیش خرید گوشی ایفون دارید حتما به صورت حضوری در فروشگاه کوروش کمپانی حاضر شوید و در قبال پرداختی خود فاکتور و رسید با مهر فروشگاه دریافت و حتما در فاکتور زمان تحویل قید شود. 

ما فروشگاه کوروش کمپانی را نه تایید و نه رد می کنیم ، مسئولیت اعتماد کردن با خود خریداران محترم می باشد
آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید

گـهـر در شبکه هاي اجتماعي