دانلود فیلم خارجی رایگان

ویژگی کابینت آشپزخانه خوب از دیدگاه کابینت بازار

دسته بندي : معرفی بازار
تاريخ : 5 آوریل

کابینت آشپزخانه از ارکان اصلی یک خانه به شمار می‌رود که باید در انتخاب آن توجه زیادی داشته باشید کابینت باید ویژگی‌های مناسبی داشته باشد تا در آشپزخانه بدرخشد برای همین شما باید در انتخاب کابینت خود به ویژگی‌ هایی که میپسندید فکر کنید بعد آن را انتخاب کنید می‌توانیم ادعا کنیم که کابینت برای آشپزخانه نقش روح آن را بازی می‌ کند و باید شناخت کافی از تمام اجزای تشکیل دهنده آن داشته باشید تا بتوانید انتخابی دقیق و درست بکنید.

ویژگی کابینت آشپزخانه خوب از دیدگاه کابینت بازار, جدید ۱۴۰۲ -❤️ گهر

یک نکته بسیار مهم در انتخاب کابینت باشد شما برای خرید کابینت قاعدتا نام‌های زیادی از انواع کابینت به گوشتان می‌خورد از بهترین نوع کابینت در بازار کابینت های گلاس طرح دار، کابینت ممبران، کابینت نئوکلاسیک، کابینت مدرن و … می‌باشد که اغلب طراحان نیز این دسته از کابینت‌های جدید و مدرن را به شما معرفی می‌کنند در ادامه مطلب همراه سایت کابینت بازار باشید تا با ویژگی کابینت آشپزخانه جدید از دیدگاه کابینت بازار آشنا شوید و نکات ذکر شده در طول مقاله را برای انتخاب صحیح خود در نظر بگیرید.

اجزای تشکیل دهنده کابینت آشپزخانه

کابینت از اجزای مختلفی تشکیل شده است اگر قصد خرید یا تعویض کابینت خود را دارید بهتر است. این اجزا را به خوب بشناسید تا به راحتی بتوانید یک انتخاب بی نقص داشته باشید. کابینت از چهار جز اساسی بدنه کابینت، درب کابینت، دستگیره کابینت و صفحه کابینت ساخته شده است. کابینتی خوب و کاربردی است که ویژگی‌های این چهار اجزای آن بی نقص و مناسب باشد . به طور

کلی اغلب افراد درب کابینت را طبق سلیقه و سبک دکور منزل خود انتخاب می‌کنند و برای این کارباید توجه داشته باشید که سبکی را انتخاب کنید با خانه و چیدمان شما همخوانی داشته باشد. بدنه کابینت نیز بهتر از قوی و محکم باشد تا مقاومت بالایی در برابر وزن وسایل داشته باشد. دستگیره درب کابینت نیز بهتر است جنس خوبی داشته باشد، زیرا روزانه تمام افراد یک خانه با دستگیره درب کابینت را باز و بسته می‌کنند و برای همین بهتر است که دستگیره آن جنس خوبی داشته باشد.

ویژگی‌ هایی که یک کابینت را از نظر کابینت بازار خاص می‌کند چیست؟

کابینت بازار بهترین و باکیفیت‌ترین کار را برای مشتریان عزیز خود انتخاب می‌کند اما مبنای انتخاب کابینت بازار برای یک کابینت خوب چیست؟ با ما همراه باشید تا با دیدگاه ما آشنا شوید.

ویژگی کابینت آشپزخانه خوب از دیدگاه کابینت بازار, جدید ۱۴۰۲ -❤️ گهر

دستگیره کابینت

شاید فکر کنید دستگیره کابینت اهمیت خیلی خاصی نداره اما بهتره بگوییم خیر، دستگیره کابینت اهمیت زیادی داره و باید هنگام خرید به آن توجه کنید. دستگیره مناسب باید در درجه اول با سبک و طرح کابینت همخوانی داشته باشد دومین چیزی که مهم می‌باشد هماهنگ بودن رنگ دستگیره با رنگ کابینت می‌باشد و سومین چیز توجه به مقاومت دستگیره است آشپزخانه فضایی گرم و مرطوب است که دستگیره کابینت باید دوام بالایی داشته باشد.

استفاده از یراق آالت مناسب و با کیفیت

یراق آلاتی که در ساخت کابینت استفاده می‌شود نقش اساسی در کارکرد و زیبایی آن دارد یراق آلات با کیفیت باعث می‌شود کارایی یک کابینت آسان و روان باشد بنابراین باید توجه داشته باشید که کابینت خود را با یراق آلات مناسب بسازید لولا آرام بند یکی از این یراق آلات است که عامل اتصال در به بدنه می‌باشد بهترین نوع کابینت امروزه آن است که لولا آرام بند داشته باشد. زیرا هم باعث میشه هنگام باز و بسته شدن در صدایی ایجاد نشه و هم جلوی ضربه در به بدنه را می‌گیرد. ریل از دیگر یراق آلاتی است که در کابینت استفاده می‌شود و باعث حرکت روان درب‌ها می شود. ریل‌ها ضامن دارند و باعث می شوند کشو از محدوده حرکت خود خارج نشود.

جنس مرغوب بدنه کابینت

بدنه کابینت از اصلی‌ترین اجزای کابینت می‌باشد که باید به آن توجه بسیار زیادی داشته باشید بدنه کابینت برای نگه‌داری وسایل و ظروف طراحی شده است و باید دوام و استحکام بالایی داشته باشد .

فضای داخلی بدنه کابینت باید جوری طراحی شده باشد که وسایل را به راحتی داخل آن قرار دهیم ونگران افتادن آن‌ها نباشیم روکش روی بدنه نیز باید جنس خوبی در برابر رطوبت و گرمای آشپزخانه داشته باشد جنس بدنه باید به راحتی با یک دستمال مرطوب ساده تمیز شود و کمترین لکه را به خود بگیرد برای نصب راحت بدنه کابینت باید آن را در بهترین زاویه و بدون ناصافی ساخته شود و برای همین باید از کارشناسان حرفه‌ای برای ساخت بدنه استفاده شود.

صفحه مناسب برای کابینت

روی کابینت‌های زمینی باید صفحه‌ای قرار گیرد که از اصلی‌ترین سطوح داخل آشپزخانه به شمار می‌آید برای همین استفاده بسیار زیادی از آن در طی روز می‌شود بنابراین باید جنس بسیار مرغوبی داشته باشد و در برابر رطوبت و گرمای آشپزخانه مقاوم باشد.

ضد آب بودن و مقاوم در برابر خط و خش نیز از دیگر ویژگی‌هایی است که باید برای صفحه کابینت به آن توجه داشت صفحات روی کابینت باید با سبک خود کابینت نیز همخوانی داشته باشد. معمولا از ام دی اف یا سنگ طبیعی و یا سنگ مصنوعی در ساخت صفحه کابینت‌ها استفاده می‌کنند.

ویژگی کابینت آشپزخانه خوب از دیدگاه کابینت بازار, جدید ۱۴۰۲ -❤️ گهر

پنل یا درب کابینت

شما برای داشتن یک کابینت خوب باید درب باکیفیت و مرغوبی برای آن انتخاب کنید درب کابینت در معرض دید است و طرح آن باعث می‌شود سبک آشپزخانه شما عوض شود. درب کابینت‌ها جنس‌های متنوعی دارد که باید که هنگام خرید کابینت نام‌های آن‌ها را به وفور به گوشتان می‌خورد. کابینت هایگلاس، کابینت ممبران، کابینت ام دی اف و از نمونه کابینت‌های مدرنی است که در عصر امروز استفاده بسیار زیادی دارد کابینت بازار کابینتی را به شما پیشنهاد می‌دهد که با سلیقه و نیاز شما بیشترین همخوانی را داشته باشد. اگر قصد خرید کابینت دارید می‌توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید و مشاوره بگیرید.

آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید

گـهـر در شبکه هاي اجتماعي