مطالب پيشنهادي

دانلود تریلر فصل اول سریال iZombie

تاريخ : 24 ژانویه
بازديد : 1639

دانلود تریلر فصل اول سریال iZombie 

اولین تریلر سریال «من زامبی» (iZombie) محصول جدید شبکه CW منتشر شد.

بنابر گزارش اختصاصی سینما باکس، شبکه‌ CW که اکثر مخاطبانش را نوجوان‌ ها تشکیل می‌ دهند، بعد از سریال‌ های ابرقهرمانی «اسمال ویل»، «پیکان» و اخیرا هم «فلش» روی یک سری کامیک موفق دیگر به نام «من زامبی» دست گذاشته است. در نسخه‌ تلویزیونی تنها به خط داستانی کامیک‌ وفادار مانده‌ اند و شخصیت‌های داستان را از نو خلق کرده اند.

izombie 2015 cw poster1 دانلود تریلر فصل اول سریال iZombie

کامیک‌ های «من زامبی» که از سال ۲۰۱۱ توسط انتشارات «ورتیگو» در ۲۸ شماره منتشر شده توسط کریس رابرتسون نویسنده‌ داستان‌ های علمی-تخیلی، خلق شده است. فرار است قسمت پایلوت این سریال که توسط راب توماس (خالق سریال «ورونیکا مارس») کارگردانی شده است. در تاریخ ۱۷ مارس ۲۰۱۵ روی آنتن شبکه CW برود و به احتمال زیاد به یکی از سریال‌ های موفق سال ۲۰۱۵ تبدیل شود.

خلاصه داستان : یک دختر دانشجوی پزشکی به نام لیو مور (رز مک‌ایور) که یک “ریوننت” (موجودی خیالی که در اصل از مرگ بازگشته) برای از دست ندادن حافظه و خاطرات و شکل ظاهری‌ اش و در نهایت تبدیل نشدن به یک زامبی، مجبور است تا حداقل هر ماه، یکبار مغز آدم بخورد و سردخانه‌ بیمارستان برایش حکم سلف سرویس را دارد. البته بعد از خوردن هر مغز، افکار و خاطرات صاحبش را هم جذب می‌کند و این نقطه جذابیت داستان است.

 

download film دانلود تریلر فصل اول سریال iZombie

 

منبع: cinemabox.ir

آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید
گـهـر در شبکه هاي اجتماعي