افزایش فالوور فعال اینستاگرام

داشتن تعداد زیادی فالوور فعال از دغدغه های همه کسانی است که می خواهند از اینستاگرام کسب درآمد کنند. برای افزایش فالوور فعال اینستاگرام راهکار هایی وجود دارد که ما در این مقاله قصد داریم تعدادی از آن ها را به شما معرفی کنیم. پس اگر کسب درآمد از اینستاگرام برای شما اهمیت دارد، با ما همراه باشید.

افزایش فالوور فعال اینستاگرام

راهکار افزایش فالوور فعال اینستاگرام

با افزایش فالوور های اینستاگرام تان، علاوه بر اینکه کسب و کار شما رونق می گیرد شما می توانید از طریق تبلیغات نیز کسب درآمد کنید. در این قسمت ما به 6 تا از راهکار های افزایش فالوور فعال اینستاگرام اشاره می کنیم:

 • با پیج های هم حوزه خود در تعامل باشید
  از مهم ترین کارهایی که هنگام فعالیت در اینستاگرام باید انجام دهید، داشتن تعامل با پیج هایی است که حوزه فعالیت شان با شما یکی است و یا نزدیک به شماست. سعی کنید این پیج ها را فالو کنید و برایشان لایک و کامنت بگذارید و با آن ها ارتباط برقرار کنید.
  همچنین می توانید از طریق دایرکت با آن ها در تماس باشید و حتی اگر تعداد فالوور هایشان به شما نزدیک است، باهم تبادل داشته باشید. به این صورت که آن پیج ها، صفحه شما را تبلیغ کنند و برعکس.
  زمانی که شما با پیج هایی که حوزه کاری شان با شما یکی است یا به شما نزدیک است تعامل داشته باشید شانس این را خواهید داشت که در لیست Suggestion فالوور های آن ها قرار بگیرید و در نتیجه فالوور های شما افزایش پیدا کنند.
 • از وب سایت تان برای افزایش فالوور اینستاگرام استفاده کنید
  اگر وب سایت دارید، می توانید از طریق آن به افزایش فالوور های اینستاگرام تان کمک کنید. به عنوان مثال شما می توانید با قرار دادن پوستری از صفحه اینستاگرام تان در زیر تمام مقالات سایت، به بالا رفتن فالوور های پیج تان کمک کنید.
  یا اینکه می توانید لینک پست های خود را در برخی از قسمت های سایت قرار دهید تا ورودی پیج تان نیز افزایش یابد.همچنین در صفحه درباره ما و تماس با ما سایت تان آدرس پیج اینستاگرام تان را به عنوان یکی از راه های ارتباطی قرار دهید.
 • رفتار فالوور هایتان را تحلیل کنید
  تحلیل رفتار مخاطبان می تواند درباره خودتان به شما بازخورد دهد و باعث بهبود کیفیت کار تان خواهد شد. برای این کار می توانید از Insight اینستاگرام استفاده کنید. اینسایت اینستاگرام ابزاری است که این پلتفرم در اختیار پیج های تجاری قرار داده است که با استفاده از آن می توانید متوجه این شوید که مخاطبان شما معمولا از کدام مناطق جغرافیایی، در چه رنج سنی و چه جنسیتی هستند. یا اینکه کدام یک از محتوا های شما را بیشتر دوست داشته اند و…
  البته برای این کار می توانید گاهی اوقات نظر مخاطبان تان را به صورت مستقیم بپرسید و درباره سوالاتی که درباره مخاطبان ذهن تان را درگیر می کند، از آن ها نظرسنجی کنید.

افزایش فالوور فعال اینستاگرام

 • در پیج های پربازده تبلیغات انجام دهید
  در حال حاضر اغلب کسب و کار ها و به خصوص کسب و کار هایی که در فضای آنلاین فعالیت می کنند، هر از چند گاهی برای بالا بردن مخاطبان خودشان و رشد کسب و کار شان، تبلیغات انجام می دهند. بنابراین اگر شما از تبلیغات غافل شوید، از رقبای خود عقب می مانید. حتی اگر کار تان خیلی خوب باشد.
  در نتیجه بهتر است همیشه مقداری از بودجه خود را به تبلیغات اختصاص دهید.
  برای تبلیغات دادن به یک پیج، ابتدا میزان تعامل کاربران با آن پیج را بررسی کنید و سعی کنید به پیج هایی تبلیغات بدهید که مخاطبان فعال و اینگیجمنت بیشتر دارند.
 • بیش از حد محتوا منتشر نکنید
  زمانی که شما در انتشار پست و استوری در روز افراط می کنید، مخاطبان ممکن است کلافه شوند و تعداد زیادی از آن ها پیج شما را آنفالو یا میوت کنند.
  همچنین، زمانی که استوری های زیادی در طول روز منتشر می کنید، بسیاری از مخاطبان فرصت و حوصله دیدن همه استوری ها را ندارند در نتیجه استوری های شما را بدون دیدن رد می کنند و بازدید و اینگیجمنت پیج تان کاهش می یابد که این برای رشد پیج تان خوب نیست. پس بهتر است روزانه نهایتان یک پست و نهایتا 15 الی 20 استوری منتشر کنید.
 • فالوور بخرید
  خرید فالوور از روش های صد درصد تضمینی برای رشد پیج شما است. با استفاده از خرید فالوور، شما می توانید با سرعت بیشتری به تعداد فالووری که انتظار دارید برسید.
  همچنین اگر شما از سایت های معتبر خرید کنید، فالوور هایی که دریافت می کنید واقعی و مطابق با الگوریتم های اینستاگرام و بدون ریزش هستند.
  از طرف دیگر، خرید فالوور نسبت به تبلیغات کم هزینه تر است. البته باید به یاد داشته باشید که فالوور هایی که شما خریداری می کنید، درست است که اکانت هایی واقعی هستند، اما در پیج شما فعالیت ندارند ولی می توانند باعث افزایش فعالیت کاربران دیگر در پیج شما و دیده شدن بیشتر پست هایتان شوند.

افزایش فالوور فعال اینستاگرام

بهترین سایت افزایش فالوور اینستاگرام

دوتا از بهترین و معتبر ترین سایت های خرید فالوور که شما می توانید با خیال راحت از آن ها خرید کنید:

 • فالوجت
  سایت فالوجت، علاوه بر ارائه خدمات اینستاگرام، خدمات شبکه های اجتماعی دیگر را نیز ارائه می دهد و دارای پشتیبانی 24 ساعته است. همچنین این سایت به تازگی بسته های خرید فالوور لایک کن را به خدمات خود اضافه کرده است که شما می توانید فالوور هایی را خریداری کنید که تا چند پست آینده شما را به طور خودکار لایک می کنند.
 • سایت فالوکمپ
  سایت فالوکمپ نیز یکی از سایت های معتبر و با سابقه در زمینه ارائه خدمات شبکه های اجتماعی است که با کیفیت ترین بسته ها را به شما ارائه می دهد. این سایت نیز خدمات فالوور لایک کن را به مشتریان ارائه می دهد.
اشتراک گذاری:
دیگران چه می‌خوانند

ارسال دیدگاه