مطالب پيشنهادي

چطور یک موسسه مهاجرتی مطمئن انتخاب کنیم؟

دسته بندي : رپورتاژ آگهی
تاريخ : 21 اکتبر
بازدید : 186

طی سال های گذشته با افزایش درخواست کنندگان علاقه مند به مهاجرت، تعداد دفاتر و موسسات مهاجرتی کثیری در سراسر جهان، بویژه در ایران مشغول به فعالیت شده اند. روی کار آمدن بسیاری از این مراکز مهاجرتی سبب شده تا انتخاب بهترین موسسه مهاجرتی کمی دشوار شود.

چطور یک موسسه مهاجرتی مطمئن انتخاب کنیم؟

چطور یک موسسه مهاجرتی مطمئن انتخاب کنیم؟, جدید 1400 -گهر

از آنجایی که پروسه مهاجرت به کشورهای خارجی می بایست کاملا هوشمندانه و آگاهانه سپری شود، انتخاب موسسه مهاجرتی نیز باید با دقت و بررسی های کامل صورت گیرد تا دستیابی به هدف اصلی که مهاجرت و شروع زندگی جدید می باشد را برای متقاضیان امکان پذیر کند.

پس برای یافتن برترین دفتر مهاجرتی و تصمیم گیری درست در انتخاب یک موسسه مهاجرتی مطمئن، تا انتهای این مقاله را دنبال نمایید. ما با ارائه راهکارهایی مناسب شما را در این امر راهنمایی می کنیم.

چرا باید به موسسه مهاجرتی مراجعه کنیم؟

دشوار شدن امر مهاجرت و افزایش تعداد محدودیت های هر کشور، متقاضیان مهاجر را به استفاده از موسسه مهاجرتی نیازمند کرده است. موسسات مهاجرتی با داشتن مشاوران و متخصصان کارآمد در زمینه مهاجرت و تجربه کافی در این امر، می توانند در فراهم کردن بستر مهاجرت، به درخواست کنندگان و متقاضیان کمک بسزایی نمایند.

در دفتر مهاجرتی، وجود وکلای حقوقی روند کار را برای متقاضیان آسانتر کرده است. با مراجعه به این مراکز، افراد دیگر بدون نیاز به هیچ گونه رفت و آمد به مقصد مهاجرتی، تنها با پرداخت هزینه ای مشخص، مقدمات سفر خود را فراهم می کنند.

این وکلا به نیابت از جانب این اشخاص، تمامی کارهای لازمه برای دریافت ویزا و مهاجرت به کشورهای خارجی را همانند تشکیل پرونده، مراجعه به اداره سفارت و… انجام می دهند. همچنین حضور مشاوران متخصص در دفتر مهاجرتی نیز با ارائه راهنمایی هایی دقیق و جامع، مانع از اقدامات نادرست از سوی متقاضیان می شوند.

این اوصاف، در صورت تصمیم به مهاجرت، استفاده از موسسه مهاجرتی، بسیار ضروری و در برخی مواقع لازم است.

چطور یک موسسه مهاجرتی مطمئن انتخاب کنیم؟, جدید 1400 -گهر

حوزه فعالیت موسسه مهاجرتی

با توجه به دسته بندی نوع مهاجرت و تقاضای بسیاری از افراد برای تحصیل، کار و شروع زندگی در کشورهای دیگر، منجر شده تا اکثر موسسات مهاجرتی در زمینه مهاجرت کاری، تحصیلی و یا زندگی فعالیت کنند.

بر این اساس، استفاده از دفتر مهاجرتی می تواند شما را در انتخاب مقصد مورد نظر بسیار راهنمایی نماید. امروزه کشورهای زیادی در کل دنیا خواهان جذب مهاجران می باشند؛ اما هر یک از افراد بهتر است بسته به نوع هدف خود، کشور و مقصد مهاجرتی را انتخاب کنند؛ چراکه برخی از کشورها تنها برای اخذ تحصیل و یا کار مناسبند و امکان دریافت شهروندی و اقامت را به متقاضیان نمی دهند.

  • مهاجرت تحصیلی

عموما مشاوره و راهنمایی های موسسه مهاجرتی به متقاضیانی که تمایل به مهاجرت تحصیلی دارند، کشورهای کانادا، آلمان، ترکیه، ایتالیا، فرانسه، انگلیستان، اتریش، چین، مالزی، مجارستان، لهستان و… را پیشنهاد می دهند. اگرچه همه این کشورها از امکانات تحصیلی برخوردارند؛ با این حال انتخاب هر یک از این مقاصد به انگیزه و دلایل افراد بستگی دارد.

  • مهاجرت کاری

قضیه مهاجرت کاری به آسانی مهاجرت تحصیلی نیست. با وجود اینکه اکثر کشورها پذیرای دانشجویان بین المللی هستند؛ اما در صورت مهاجرت کاری، تعداد محدودی از این کشورها تمایل به جذب افراد را دارند.

کانادا از جمله کشورهایی است که همواره بدلیل مواجه شدن با کمبود نیروی کار و توجه به رشد و توسعه وضعیت اقتصادی، متقاضیان علاقه مند به مهاجرت کاری را می پذیرد. همین امر باعث شده تا تعداد زیادی از موسسه مهاجرتی کانادا، در ایران و دیگر نقاط جهان، در حال فعالیت باشند.

علاوه بر کانادا، کشورهای آلمان، فرانسه، ایالات متحده، ایتالیا، ترکیه، انگلیستان و… نیز از دیگر مقاصد مهاجرتی برای کار به شمار می روند. انتخاب هر یک از این کشورها باید پس از ارزیابی و بررسی دقیق با کمک مشاوران صورت گیرد.

  • مهاجرت برای زندگی

برای شروع یک زندگی جدید، افراد نیازمند مقاصدی برای مهاجرت هستند که بتوانند براحتی بدون نیاز به ادامه تحصیل و یا کار، از روش سرمایه گذاری، ازدواج، خرید ملک و… علاوه بر زندگی، اقامت دائم این کشورها را نیز اخذ کنند. کمک و راهنمایی های مشاوران یک موسسه مهاجرتی می تواند نقش موثری در روند پرونده متقاضیان داشته باشد.

چطور یک موسسه مهاجرتی مطمئن انتخاب کنیم؟, جدید 1400 -گهر

نحوه انتخاب موسسه مهاجرتی

۱ – در وهله اول چیزی که در انتخاب یک موسسه مهاجرتی باید مورد توجه قرار گیرد، مراجعه به سایت وزارت علوم می باشد. بطور سالیانه، لیستی از موسسات مجاز به فعالیت در این سایت برای معرفی به متقاضیان قرار می گیرد.

۲ – دومین عامل در تعیین و انتخاب یک موسسه مهاجرتی توجه به پروانه فعالیتی موسسه و داشتن وکلای حقوقی می باشد. یک دفتر مهاجرتی مطمئن با داشتن مجوز فعالیت باید به متقاضیان این اطمینان را بدهد که بطور قانونی و موثق تمامی مراحل مهاجرتی را سپری می کند.

۳ – توجه به داشتن یک سایت اینترنتی معتبر، آدرس مشخص، برند و دیگر عواملی که نشان دهنده هویت یک موسسه مهاجرتی می باشد در انتخاب باید مورد توجه قرار گیرد.

۴ – هم اکنون تعداد موسسات مهاجرتی بسیاری در حال فعالیت هستند؛ اما بهترین انتخاب برای دفتر مهاجرتی گزینه ایست که با آگاهی از اطلاعات بروز، قوانین و شرایط مهاجرتی جدید، پرونده افراد را به جریان می اندازد.

با ذکر همه این توضیحات باز هم نیاز به گفتن است که استفاده از موسسه مهاجرتی تنها یک انتخاب است. متقاضیان برای پیش بردن پروسه مهاجرتی، هم می توانند بطور مستقیم، خود مسئولیت تمام کارها را بر عهده بگیرند و هم می توانند برای راحتی کار از وکلا و یا مشاوران یک دفتر مهاجرتی راهنمایی گیرند؛ انتخاب با خود افراد است.

معولا بدلیل محدودیت ها و پیچیدگی های مهاجرت، تنوع در انواع روش های مهاجرتی (همانند سرمایه گذاری، کار، تحصیل و…)، انتخاب مقصد مناسب و… توصیه می شود که به یک موسسه مهاجرتی مراجعه نمایید.

اکثر متقاضیان، بدلیل نداشتن شناخت کافی در این زمینه، محدود بودن فرصت برای مهاجرت، عدم آگاهی از مدارک ارائه شده، نداشتن اطلاعات مربوط به مهاجرت و… برای اقدام به فرآیند مهاجرت، از راهنمایی ها و کمک های مشاوران و وکلای موسسات مهاجرتی استفاده می کنند. به همین دلیل تنها نیمی از متقاضیانی که از آشنایی لازم نسبت به این پروسه برخوردارند موفق به اخذ ویزا، مهاجرت و در نهایت اقامت دائم می شوند.

معرفی یکی از بهترین موسسه مهاجرتی کانادا

با وجود تعداد بسیاری از موسسات مهاجرتی، بهتر است گزینه ای را برای مشاوره و راهنمایی انتخاب کنید که تخصص و تجربه کافی را در زمینه مهاجرت به کشور مورد نظر را داشته باشد. علاقه مندان عزیزی که قصد مهاجرت به کشور کانادا را دارند از بین تمامی دفاتر مهاجرتی لازم است مراکزی را که نسبت به  قوانین مهاجرتی کشور کانادا آگاهی و تبحر کامل دارند را برگزینند.

موسسه مهاجرتی آتلانتیک ۷۲۴ با تیم تخصصی مشاوران حرفه ای در ایران و کانادا آماده ارائه مشاوره مهاجرت به کانادا و یافتن بهترین راه های اقامت دائم و اخذ ویزا در کوتاه‌ترین زمان و با کمترین هزینه است. محدوده خدمات دفتر مهاجرتی آتلانتیک ۷۲۴ شامل مهاجرت از طریق استارتاپ، سرمایه گذاری، کار و تحصیل است.

آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

گـهـر در شبکه هاي اجتماعي