دانلود تریلر فیلم زیبای (Hitman: Agent 47 (2015

تاريخ : 25 فوریه

دانلود تریلر فیلم زیبای (Hitman: Agent 47 (2015

کمپانی فاکس قرن بیستم از اولین تریلر فیلم «هیتمن: مامور ۴۷» (Hitman: Agent 47) که بر اساس بازی کامپیوتری آن ساخته شده است، رونمایی کرد.

بنابر گزارش اختصاصی سینما باکس، کارگردانی این عنوان را “الکساندر باخ” بر اساس فیلمنامه ای از  “کیل وارد” ، “اسکیپ وودز”  و “مایکل فینچ” بر عهده داشته است و ستاره های آن شامل “روپرت فرند” («سرزمین مادری» و «وکتوریای جوان») ، “زاکاری کوئینتو” («پیشتازان فضا» و «حاشیه تماس») , “هانا ور” («خیانت» و «رئیس») ، “توماس کرتسچمن” («دراکولا» و «اتقامجویان: عصر آلترون») , “دن بکدهال” («گرما» و «مشاهده و گزارش») و “کیرن هیندس” («یخ زده» و «ناپدید شدن النر ریگبی») است.

دانلود تریلر فیلم زیبای (Hitman: Agent 47 (2015, جدید ۱۴۰۲ -❤️ گهر

فیلم «هیتمن: مامور ۴۷» بر اساس بازی پرفروش و زیبایی به نام «هیتمن» اثر کمپانی “اسکوار انیکس”، ساخته شده است. البته عنوان «هیتمن» در سال ۲۰۰۷ نیز با کارگردانی “خاویر گنس” و بازی “تیموتی اولیفانت” به عنوان نقش اصلی به سینماها آمد اما تنها کمتر از ۱۰۰ میلیون دلار فروش داشت که بسیار ناامید کننده بود. این نکته هم قابل توجه است که “اسکوار انیکس” در تولید نسخه‌ ای سینمایی از اثر موفقش، هیچ نقشی نداشت.

خلاصه داستان : یک قاتل حرفه ای به نام “مامور ۴۷″ موظف به مراقبت از یک مستخدم زن می‌شود که مورد هدف گروهی ناشناس با نام مستعار “سیندیکیت” قرار گرفته است. اما در طول ماموریت، این مامور ویژه متوجه می‌ شود که این مستخدم خیلی فراتر از آن چیزی است که به نظر می‌ رسد و بحث محافظت از او، وارد مرحله تازه‌ ای می‌شود که مهمترین بخش آن پیدا کردن پدر و کشف راز اصل و نصب این زن است.

 

 

HD 720 Download

 

آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید

گـهـر در شبکه هاي اجتماعي